VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal v ČR

Zlínský kraj - výsledkový servis z mládežnického fotbalu v ČR

21.9.2015
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/archiv

DOROSTENECKÁ LIGA

FC Zbrojovka Brno – 1. FC Slovácko 3:0 (2:0), 13. a 18. Vintr, 68. Zikl, FC Baník Ostrava – Pardubice 3:1 (1:0), 40. Malý, 58. Bolf, 71. Telnar – 62. Huf, Hradec Králové – FK Teplice 0:1 (0:0), 77. Richter, SK Slavia Praha – FC Slovan Liberec 0:2 (0:0), 48. Dvořák, 62. Šulc, Bohemians Praha 1905 – FC Vysočina Jihlava 0:1 (0:0), 77. Pěnkava, Sigma Olomouc – Zlín 1:1 (1:0), 22. Ambrozek – 52. Stuchlík, Viktoria Plzeň – SFC Opava 4:2 (2:1), 6. Hašek, 44. a 70. Novák, 74. Matějka – 5. Adamovský, 82. Rychlý, Č. Budějovice – 1. FK Příbram 1:0 (0:0), 67. Škoda, Karviná – Mladá Boleslav 1:0 (0:0), 60. Pavlík.

1. Teplice 10 7 1 2 17:8 22
2. Sparta Praha 7 7 0 0 26:5 21
3. Příbram 10 6 1 3 26:12 19
4. Baník Ostrava 8 6 0 2 25:12 18
5. Hr. Králové 10 5 3 2 21:13 18
6. Ml. Boleslav 9 5 2 2 12:6 17
7. Sigma Olomouc 8 4 3 1 10:5 15
8. Slovácko 10 4 2 4 16:15 14
9. Karviná 10 4 1 5 13:12 13
10. Zbrojovka Brno 9 4 0 5 13:11 12
11. Opava 10 4 0 6 11:23 12
12. Č. Budějovice 9 3 2 4 10:15 11
13. Jablonec 8 3 2 3 8:13 11
14. Zlín 10 3 2 5 13:19 11
15. Jihlava 9 3 2 4 8:14 11
16. Plzeň 10 2 3 5 12:19 9
17. Bohemians 1905 9 2 1 6 9:14 7
18. Liberec 8 2 1 5 7:14 7
19. Pardubice 10 1 3 6 9:20 6
20. Slavia Praha 10 1 3 6 6:22 6

U19

Sigma Olomouc – Hodonín 2:1 (1:1), 15. a 81. Spurný – 6. Pelikán, Vyškov – Třinec 0:1 (0:0), 59. Liška, Vítkovice – Prostějov 3:0 (3:0), 25. Hurník, 29. Mládek, 45. Tomášek, Kroměříž – Líšeň 2:0 (0:0), 77. Cupák, 79. Hynčica, Frýdek-Místek – Znojmo 0:0. Sparta Brno – Šumperk 1:0 (1:0), 37. Dočekal.

1. Vítkovice 5 5 0 0 11:3 15
2. Kroměříž 5 4 0 1 10:4 12
3. Frýdek-Místek 6 3 2 1 14:5 11
4. Hlučín 5 3 0 2 9:5 9
5. Třinec 6 3 0 3 6:8 9
6. Olomouc 5 2 1 2 7:7 7
7. Šumperk 6 2 1 3 4:8 7
8. Hodonín 6 2 1 3 7:13 7
9. Prostějov 5 2 0 3 8:8 6
10. Znojmo 6 1 3 2 7:8 6
11. Líšeň 5 2 0 3 6:7 6
12. Sparta Brno 6 1 2 3 6:13 5
13. Vyškov 6 0 2 4 5:11 2

U17

Znojmo – Prostějov 0:2 (0:0), 72. Hýbl, 90. Jašíček, Třinec – Frýdek-Místek 0:0, HFK Olomouc – Baník Ostrava 0:7 (0:2), 13. Herák, 30. Najt, 42. Dolba, 57. Blejchař, 59. Buchta, 68. Mooc, 74. Kaloč, Vítkovice – Kroměříž 7:0 (2:0), 27. a 49. Richtár, 33. Kichner, 45. Tilscher, 67. Kopecký, 73. Firášek, 75. Ražný, Jihlava – Vyškov 5:1 (3:0), 4. Matulka, 20. a 69. Lorenc, 39. Chlumský, 65. Rážek – 73. Nohel, Hodonín – Hlučín 0:0, Opava – Karviná 1:1 (1:1), 17. Dybal (vl.), 22. Hluchý, Slovácko – Sigma Olomouc 4:3 (2:2), 21. Krejčík, 30. a 65. Gabčo, 82. Hrabina – 4. Chytil, 8. Zlatohlávek, 69. Matoušek.

1. Ostrava 9 9 0 0 51:7 27
2. Zbrojovka Brno 9 9 0 0 40:3 27
3. Olomouc 10 8 1 1 56:6 25
4. Zlín 8 8 0 0 34:4 24
5. Karviná 10 6 2 2 39:14 20
6. Jihlava 9 6 1 2 31:10 19
7. Frýdek-Místek 10 6 1 3 33:14 19
8. Slovácko 9 6 0 3 28:15 18
9. Kroměříž 10 4 2 4 11:28 14
10. Prostějov 10 4 1 5 30:28 13
11. Vyškov 10 4 1 5 18:41 13
12. Vítkovice 10 3 0 7 15:31 9
13. Třinec 10 2 2 6 9:12 8
14. Opava 10 2 2 6 9:26 8
15. Hlučín 10 1 1 8 11:47 4
16. Znojmo 10 1 1 8 5:44 4
17. Hodonín 10 0 1 9 2:51 1
18. HFK Olomouc 10 0 0 10 8:49 0

U16

Znojmo – Prostějov 0:2 (0:1), 12. Gerneš, 66. Cikryt, Třinec – Frýdek-Místek 0:4 (0:1), 21. a 43. Hajnoš, 59. Kopecký, 75. Zima, HFK Olomouc – Baník Ostrava 0:5 (0:0), 43. a 78. Heller, 48. a 51. Magdon, 70. Žák, Vítkovice – Kroměříž 5:0 (3:0), 8. Karvay, 13. a 31. Bloksch, 53. Benko, 58. Kunz, Jihlava – Vyškov 7:1 (1:1), 28. Pavlas, 42. Koudela, 44. a 74. Crha, 70. a 71. Křivánek, 73. Mlejnek – 15. Řehola, Hodonín – Hlučín 0:2 (0:1), 29. Strakoš, 73. Bílý, Opava – Karviná 1:2 (0:1), 44. Koschatzký – 27. Brzóska, 45. Blažej vl., Slovácko – Sigma Olomouc 1:2 (0:0), 42. Tomaštík – 63. Zima, 76. Přikryl.

1. Sigma Olomouc 10 10 0 0 54:7 30
2. Baník Ostrava 9 8 1 0 35:6 25
3. Karviná 10 7 2 1 31:13 23
4. Zbrojovka Brno 9 6 2 1 32:8 20
5. Zlín 8 6 1 1 27:7 19
6. Prostějov 10 6 1 3 35:19 19
7. Frýdek-Místek 10 5 3 2 34:18 18
8. Slovácko 9 5 1 3 29:8 16
9. Vítkovice 10 5 1 4 24:12 16
10. Jihlava 9 5 1 3 27:17 16
11. Opava 10 3 1 6 22:19 10
12. Vyškov 10 3 0 7 18:32 9
13. Třinec 10 3 0 7 18:44 9
14. Hlučín 10 2 2 6 15:29 8
15. Kroměříž 10 2 0 8 10:45 6
16. HFK Olomouc 10 1 1 8 7:44 4
17. Hodonín 10 1 0 9 8:64 3
18. Znojmo 10 0 1 9 7:41 1

MSD DOROSTU

SKUPINA D

STARŠÍ – 7. kolo: Boskovice – Bohunice 1:1 (1:0), Sparta Brno – Blansko 2:4 (0:2), Havlíčkův Brod – Žďár 0:2 (0:1), Břeclav – Třebíč 1:1 (0:1), Kyjov – Líšeň 0:1 (0:0), Otrokovice – Svratka Brno 3:1 (2:0), Velké Meziříčí – Vrchovina 3:2 (0:1)

1. Žďár 7 6 0 1 20:7 18
2. Blansko 6 5 0 1 17:6 15
3. Otrokovice 6 4 2 0 15:6 14
4. Svratka Brno 6 4 1 1 25:5 13
5. Třebíč 7 3 2 2 14:10 11
6. Líšeň 7 3 2 2 13:13 11
7. Velké Meziříčí 7 3 1 3 17:24 10
8. Sparta Brno 6 3 0 3 22:11 9
9. Vrchovina 7 2 2 3 18:13 8
10. Havlíčkův Brod 7 2 2 3 8:11 8
11. Břeclav 7 1 4 2 16:17 7
12. Pelhřimov 6 1 2 3 10:18 5
13. Bohunice 6 1 1 4 13:24 4
14. Boskovice 6 0 3 3 5:19 3
15. Kyjov 7 0 0 7 3:32 0

MLADŠÍ – 7. kolo: Boskovice – Bohunice 4:1 (1:1), Sparta Brno – Blansko 1:2 (0:1), Havlíčkův Brod – Žďár 2:1 (1:1), Břeclav – Třebíč 1:0 (0:0), Otrokovice – Svratka Brno 0:4 (0:1), Kyjov – Líšeň 2:8 (1:4), Velké Meziříčí – Vrchovina 1:2 (0:1).

1. Líšeň 7 6 1 0 31:10 19
2. Blansko 6 6 0 0 29:5 18
3. Svratka Brno 6 6 0 0 22:4 18
4. Třebíč 7 5 0 2 18:13 15
5. Pelhřimov 6 4 0 2 22:17 12
6. Žďár 7 3 0 4 18:15 9
7. Břeclav 7 3 0 4 16:14 9
8. Vrchovina 7 2 3 2 16:19 9
9. Havlíčkův Brod 7 2 1 4 18:21 7
10. Kyjov 7 2 1 4 12:24 7
11. Sparta Brno 6 2 0 4 18:16 6
12. Velké Meziříčí 7 2 0 5 19:24 6
13. Otrokovice 6 1 1 4 5:20 4
14. Boskovice 6 1 1 4 6:28 4
15. Bohunice 6 0 0 6 5:25 0

SKUPINE E

STARŠÍ – 7. kolo: Šumperk – Krnov 2:1 (0:1) 61. Simon Vojtěch, 77. Novák Pavel – 8. Chrobák Václav, Orlová – Lutyně – Viktorie Přerov 2:1 (1:1) 9. Bednárik Jan, 74. Bednárik Jan – 36. Koutný Michal, Uničov – Vsetín 2:4 (0:1), 86. Pudil Filip (pen.), 88. Smékal Pavel – 28. Fojtů Radek, 48. Zuzaňák René, 69. Šimšálek Adam, 70. Tovaryš Matouš, Zábřeh – Havířov 0:5 (0:2) 16. Mikulec Michal, 24. Mikulec Michal, 51. Mičík Daniel, 87. Mikulec Michal, 89. Mikulec Michal, Nový Jičín – Zubr Přerov 7:2 (4:0) 4. Hanzelka Ondřej, 9. Střelec Pavel, 25. Uhlíř Lukáš, 43. Pokorný Tomáš, 58. Střelec Pavel, 59. Seidler David, 74. Seidler David – 53. Matulík Radek, 81. Dvořák Matěj, Slavia Opava – Jeseník 3:2 (1:1) 24. Herrmann Jakub, 81. Čapec Libor, 88. Frank Jan – 13. Hloušek Jiří, 53. Prachař Josef, Hranice – Valašské Meziříčí 1:3 (0:2) 86. Hleba David – 5. Gilar Šimon, 18. Bulla Štěpán, 79. Poláček Libor

1. Valašské Meziříčí 7 7 0 0 34:5 21
2. Vsetín 6 5 1 0 21:9 16
3. Slavia Opava 7 4 1 2 17:14 13
4. Nový Jičín 7 4 0 3 22:15 12
5. Uničov 6 4 0 2 14:9 12
6. Viktorie Přerov 7 4 0 3 13:9 12
7. Orlová – Lutyně 7 4 0 3 17:27 12
8. Havířov 7 3 2 2 18:15 11
9. Zubr Přerov 6 3 0 3 17:16 9
10. Šumperk 6 2 2 2 12:9 8
11. Hranice 7 2 1 4 17:14 7
12. Čechovice 6 1 1 4 6:22 4
13. Krnov 6 1 0 5 9:19 3
14. Zábřeh 7 1 0 6 4:25 3
15. Jeseník 6 0 0 6 4:17 0

MLADÍ – 7. kolo: Šumperk – Krnov 8:0 (2:0) 8. Šebela Jakub, 26. Navrátil Filip, 45. Navrátil Filip, 51. Nosál Tomáš, 54. Šebela Jakub, 66. Vejchoda Marek, 73. Scheuter David, 77. Svačinka Kamil, Orlová – Lutyně – Viktorie Přerov 1:2 (1:0) 6. Ludvík Ondřej – 61. Krejčíř Lukáš, 70. Skopal Jiří, Uničov – Vsetín 2:0 (0:0) 59. Muzikant Martin, 75. Bábek Tomáš, Zábřeh – Havířov 3:1 (1:0) 15. Němec Pavel, 59. Janák Jan, 71. Němec Pavel – 62. Kačmařík Filip, Nový Jičín – Zubr Přerov 6:1 (3:1) 22. Kyselý Ladislav, 31. Kudry Tomáš, 40. Capovský Pavel, 43. Horák David, 57. Dwayeb Michael – 28. Švéda Adam, 59. Dvořák Matěj (vl.), Opava – Jeseník 1:3 (1:1) 25. Valík Matěj – 6. Hapala Adam, 68. Prachař Josef, 78. Vícha Jiří, Hranice – Valašské Meziříčí 2:1 (1:1) 5. Zobaník Jakub, 76. Veselý Ondřej – 30. Gajdušek Petr

1. Viktorie Přerov 7 7 0 0 23:3 21
2. Hranice 7 6 1 0 40:4 19
3. Valašské Meziříčí 7 5 1 1 25:6 16
4. Šumperk 6 5 0 1 35:5 15
5. Uničov 6 4 0 2 14:9 12
6. Vsetín 6 3 1 2 16:12 10
7. Čechovice 6 3 1 2 9:15 10
8. Nový Jičín 7 3 0 4 24:12 9
9. Krnov 6 3 0 3 26:20 9
10. Zábřeh 7 3 0 4 11:24 9
11. Jeseník 6 2 1 3 12:17 7
12. Opava 7 1 1 5 5:26 4
13. Havířov 7 1 0 6 9:27 3
14. Zubr Přerov 6 0 0 6 2:34 0
15. Orlová – Lutyně 7 0 0 7 6:43 0

SpSM

TOP U15

7. kolo: Hlučín-Ostrava 1:6 (1:2), Šec – Wojatschke 2, Osvěčík, Bagar, Streit, Kostka, Karviná- Fr. Místek odloženo, Vítkovice-Slovácko 0:0, Opava-Jihlava 0:1 (0:1), Peca, Prostějov-Sigma Olomouc 0:1 (0:0), Filípek P., Zbrojovka Brno-Zlín 4:0 (2:0), Jucha 2, Lhotecký, Vorlický, 16. kolo: Ostrava-Fr.Místek 1:1 (1:1), Kostka – Akritidis Andrea, Slovácko-Hlučín 8:0 (3:0), Reňák 2, Bukvic 2, Švrček, Polášek, Šenkeřík, Hruboš, Jihlava-Karviná 1:3 (1:1), Malata – Lalík 3, Sigma Olomouc-Vítkovice 4:1 (1:1), Filípek Š., Malacka, Šidlík, Zedníček – Turek, Zlín – Opava 2:0 (0:0), Kořenek, Kočica, Zbrojovka Brno – Prostějov 7:0 (5:0), Lhotecký 5, Formánek, Vorlický.

1. Zbrojovka Brno 9 8 0 1 41:5 24
2. Sigma Olomouc 9 6 2 1 27:14 20
3. Zlín 9 6 1 2 17:10 19
4. Slovácko 9 5 1 3 32:16 16
5. Ostrava 8 5 1 2 23:11 16
6. Fr. Místek 8 5 1 2 22:12 16
7. Jihlava 9 5 0 4 23:17 15
8. Opava 9 3 2 4 11:16 11
9. Prostějov 7 2 0 5 7:21 6
10. Karviná 7 1 0 6 7:34 3
11. Vítkovice 9 0 2 7 8:23 2
12. Hlučín 9 0 0 9 8:47 0

TOP U14

7. kolo: Hlučín-Ostrava 1:0 (0:0), Buchvaldek, Karviná-Fr. Místek odloženo, Vítkovice-Slovácko 2:4 (1:3), Harušťák, Zaremba – Velecký 2, Janoušek, Čubík, Opava-Jihlava 1:5 (1:2), Kuča – Ritter 3, Hlaváč, Savi, Prostějov-Sigma Olomouc 0:3 (0:1), Raclavský 2, Kašpárek, Zbrojovka Brno-Zlín 6:0 (4:0), Jambor, Ondráček, Lacík, Šedivý, Vorlický, Fila, 16. kolo: Ostrava – Fr. Místek 2:1 (2:0), Konečný 2 – Šinut, Slovácko – Hlučín 1:0 (1:0), Obadal, Jihlava-Karviná 2:2 (0:1), Jiránek, Savi – Zych, Golasowski, Sigma Olomouc – Vítkovice 6:0 (1:0), Vybíral 2, Vítak, Raclavský, Nováček, Špatný, Zlín-Opava 0:1 (0:0), Píšala, Zbrojovka Brno – Prostějov 6:0 (3:0), Šedivý 3, Ondráček, Fila, Aldin.

1. Zbrojovka Brno 9 9 0 0 88:2 27
2. Sigma Olomouc 9 7 2 0 36:12 23
3. Jihlava 9 5 2 2 25:12 17
4. Ostrava 8 5 1 2 26:14 16
5. Slovácko 9 5 0 4 23:19 15
6. Zlín 9 4 1 4 13:15 13
7. Fr. Místek 8 3 1 4 17:18 10
8. Hlučín 9 3 1 5 13:26 10
9. Prostějov 7 2 1 4 3:21 7
10. Opava 9 2 0 7 12:55 6
11. Karviná 7 1 1 5 6:32 4
12. Vítkovice 9 0 0 9 5:41 0

U15 JIH

1. kolo: Sparta Brno – Líšeň 4:5 (2:3), Pelíšek, Šenkyřík, Večeřa, Šťastný – Nguyen 2, Malý, Kloss, Cambal. 7. kolo: Hodonín-Kroměříž 3:1 (2:0), Knotek, Bárta, Petrucha – Žigmund, Znojmo-Sparta Brno 1:2 (1:1), Daniel – Pelíšek, Šenkyřík, Líšeň-Vyškov 9:0 (4:0), Kloss 3, Kanabe 3, Zube, Prokš, Nguyen, Havl. Brod-Třebíč 4:2 (3:1), Dejl 2, Morávek, Novák – Čermák 2.

1. Hodonín 7 7 0 0 30:5 21
2. Sparta Brno 7 5 0 2 19:13 15
3. Líšeň 7 4 1 2 24:14 13
4. Kroměříž 7 4 0 3 24:9 12
5. Třebíč 7 2 1 4 22:25 7
6. Znojmo 7 2 1 4 10:14 7
7. Havl. Brod 7 2 1 4 10:17 7
8. Vyškov 7 0 0 7 4:46 0

JIH U14

1. kolo: Sparta Brno – Líšeň 4:0 (1:0), Skočovský Milan 2, Petrásek, Toncr. 7. kolo: Hodonín – Kroměříž 3:2 (2:1), Šenfelder, Knotek, Petrucha – Kratochvíla, Pecina, Znojmo – Sparta Brno 1:1 (0:0), Vecheta – Skočovský Milan, Líšeň – Vyškov 7:0 (3:0), Topil 3, Schluz, Kacvinský, Killar, Schlögl, Havl. Brod – Třebíč 5:5 (0:5), Šilhart 2, Žáček 2, Trinh – Zacha 3, Slíva, Ševčík.

1. Sparta Brno 7 5 1 1 27:11 16
2. Líšeň 7 5 1 1 26:12 16
3. Hodonín 7 4 1 2 32:17 13
4. Třebíč 7 4 1 2 29:19 13
5. Kroměříž 7 4 0 3 26:14 12
6. Havl. Brod 7 2 1 4 26:28 7
7. Znojmo 7 1 1 5 12:20 4
8. Vyškov 7 0 0 7 4:61 0

U13 jih

7. kolo: Zlín-Hodonín 12:5 (2:4), Červinka 3, Jašík 2, Lakomý 2, Hartman, Polášek, Slezák, Kolenič, Slončík – Škodák, Kaizar, Jáger, Mazuch, Vraspír, Zbrojovka Brno-Vyškov 29:3 (9:1), Březina 8, Krejčí 3, Vlach 3, Janků 2, Darebník 2, Kadeřávek 2, Vojtíšek 2, Zach 2, Straka, Maléř, Hlucháň, Janča, Adamec – Fojtík, Plhal, Sysel, Jihlava-Znojmo 4:6 (1:2), Homola 2, Sekan, Valenta – Vorel, Prágr, Pecina, Lustig, Kohoutek, Škopek, Třebíč-Kroměříž 12:4 (7:4), Pánek 3, Křehlík 2, Orawski 2, Dvořák, Bulička, Todorov, Zerhau, Vašina – Oračko, Šlechta, Jiřík, Bartoněk, Prostějov-Sigma Olomouc 5:14 (1:6), Vyhlídal 2, Klimeš 2, Robeš – Šíp 4, Daněk 3, Fabiánek 2, Waclavik, Hřivnáč, Hadač, Šmehlík, Seehof, Líšeň-Havl. Brod 2:17 (1:9), Nechvátal, Hnát – Panský 3, Cenek 3, Miška 3, Krupauer 2, Čech, Vítů, Palán, Tůma, Prokop, Polák.

1. Zbrojovka Brno 7 6 0 1 156:21 18
2. Slovácko 6 6 0 0 145:21 18
3. Jihlava 8 6 0 2 137:49 18
4. Sparta Brno 6 5 0 1 66:19 15
5. Zlín 7 4 1 2 84:46 13
6. Znojmo 7 4 1 2 66:56 13
7. Sigma Olomouc 7 4 0 3 87:49 12
8. Prostějov 6 4 0 2 73:55 12
9. Třebíč 7 4 0 3 71:104 12
10. Hodonín 8 2 0 6 59:84 6
11. Vyškov 7 1 0 6 29:109 3
12. Havl. Brod 7 1 0 6 40:148 3
13. Kroměříž 7 0 0 7 14:136 0
14. Líšeň 6 0 0 6 20:150 0

JIH U12

7. kolo: Zlín – Hodonín 8:8 (4:3), Ovesný 2, Vrla 2, Hönig, Šťastný, Slaměna, Šmilauer – Slatinský 2, Jurkovič, Nekarda, Krist, Břečka, Šural, Grmolec, Zbrojovka Brno – Vyškov 27:4 (11:2), Krajčo 4, Havlík 3, Srba 3, Krejčí 2, Novák 2, Dokládal 2, Sádecký 2, Zezula 2, Vlastní, Černý, Holásek, Švejda, Galia, Karpíšek, Strnad – Derka 4, Jihlava – Znojmo 7:9 (4:4), Maršík 3, Farka 2, Raus, Smejkal – Navrátil 2, Štancl 2, Železný, Surovec, Peterka, Bartoněk, Bakaj, Třebíč – Kroměříž 15:7 (6:3), Vašina 3, Syrový 3, Řehořka 3, Jurda 3, Šimánek 3 – Dočkal 3, Žourek, Stavinoha, Krč, Janál, Prostějov – Olomouc 6:23 (3:13), Čermák 2, Chromec, Dujka, Karafiát, Smékal – Grulich 5, Studený 4, Nguyen 3, Kovařík 2, Dvořák 2, Dohnálek, Hapal, Hrdlička, Josefčuk, Koutný, Indrák, Vaca, Líšeň – Havl. Brod 11:10 (5:5), Tauš 3, Šerák 2, Kozel 2, Frecer 2, Hoda, Mašek – Novotný 2, Svoboda 2, Rázl 2, Klouček, Hladík, Tecl, Atia.

1. Hodonín 8 6 2 0 91:38 20
2. Zbrojovka Brno 7 6 0 1 138:38 18
3. Slovácko 6 6 0 0 117:45 18
4. Olomouc 7 5 1 1 113:59 16
5. Sparta Brno 6 4 2 0 73:31 14
6. Jihlava 8 4 1 3 89:68 13
7. Zlín 7 3 1 3 55:52 10
8. Znojmo 7 3 0 4 64:52 9
9. Třebíč 7 3 0 4 51:96 9
10. Prostějov 6 1 0 5 37:75 3
11. Havl. Brod 7 1 0 6 33:85 3
12. Líšeň 6 1 0 5 39:97 3
13. Vyškov 7 1 0 6 38:153 3
14. Kroměříž 7 0 1 6 56:105 1

U15 SEVER

7. kolo: HFK Olomouc – Třinec 1:0 (0:0), Bartoník, Šumperk – Val. Meziříčí 1:13 (1:8), Ladislav – Smékal 4, Vrána 3, Šafář, Kořistka, Ryšánek, Vašát, Němec, Handl, V. Přerov – Hranice 5:0 (1:0), Raška 2, Kocián, Caletka, Jaš, Uničov – Bílovec 2:3 (2:2), Bárta, Nantl – Buzek 2, Knápek.

1. V. Přerov 7 6 0 1 40:8 18
2. Bílovec 7 4 1 2 17:19 13
3. Val. Meziříčí 6 4 0 2 31:14 12
4. Třinec 7 4 0 3 19:8 12
5. HFK Olomouc 6 3 2 1 5:10 11
6. Uničov 7 3 0 4 13:11 9
7. Hranice 7 0 2 5 7:25 2
8. Šumperk 7 0 1 6 6:43 1

U14 SEVER

7. kolo: HFK Olomouc – Třinec 1:1 (0:0), Brtník – Lasota, Šumperk – Val. Meziříčí 0:9 (0:3), Vrba 2, Melichařík 2, Němec 2, Válek, Smílek, Vrabec, V. Přerov – Hranice 3:0 (1:0), vlastní, Kuča, Braun, Uničov – Bílovec 1:6 (0:2), Binder – Gajdošík 3, Šubert 2, Balhar.

1. V. Přerov 7 6 0 1 24:9 18
2. Třinec 7 5 1 1 27:5 16
3. Val. Meziříčí 6 4 0 2 30:12 12
4. Bílovec 7 4 0 3 23:21 12
5. Hranice 7 3 0 4 11:18 9
6. HFK Olomouc 6 2 1 3 14:14 7
7. Šumperk 7 1 1 5 6:25 4
8. Uničov 7 0 1 6 6:37 1

U13 SEVER

5. kolo: Bílovec – Fr. Místek 7:9 (3:7), Schaumann J. 3, Klus 2, Kunz, Schaumann M. – Hrabec 3, Šeba 2, Šmiga, Cempírek, Marciňa, Jurga, 7. kolo: HFK Olomouc – Vítkovice 4:5 (2:2), Keňa 3, Psota – Máša, Ceremugová, Seman, Klapuch, Novotný, Ostrava – Uničov 16:3 (7:2), Dedek 3, Nevřela 3, Žák 2, Gaži 2, Vraj 2, Lančarič, Temel, Piecha, Figel – Michalík 2, Tesař, Karviná – V. Přerov 13:1 (5:0), Kadlíček 3, Jurásek 3, Molitorisz 2, Jurčák 2, vlastní, Ondračka, Volný – Cetkovský, Třinec – Šumperk 3:5 (1:1), Benko 2, Kaniok – Nízký 2, Holan, Kovařík, Morong, Bílovec – Opava 2:16 (1:7), Šeděnka, Dlabal – Jelen 4, Frey 2, Manderla 2, Kollek, Fajkus, Radoš, Sprinz, Kramář, Blažej, Škrobánek, Makovický, Hranice – Hlučín 2:14 (0:5), Cagaš, Kolář – Levčík 6, Šarközy 2, Kovala, Mučka, Handlíř, Martiník, Bizon, Sýkora, Val. Meziříčí – Fr. Místek 2:18 (2:5), Novosad, Cacek – Šmiga 5, Bongilaj 3, Murín 2, Mikulenka 2, Jurga 2, Müller 2, Šišlák, Březina.

1. Opava 7 7 0 0 99:24 21
2. Fr. Místek 6 6 0 0 93:18 18
3. Vítkovice 7 5 1 1 64:30 16
4. Šumperk 7 5 0 2 45:44 15
5. Karviná 6 4 0 2 89:23 12
6. Ostrava 6 4 0 2 94:34 12
7. V. Přerov 6 3 1 2 50:49 10
8. Hlučín 7 3 1 3 44:63 10
9. Bílovec 7 3 0 4 60:50 9
10. Třinec 7 3 0 4 46:70 9
11. Uničov 7 0 2 5 24:78 2
12. HFK Olomouc 7 0 1 6 27:63 1
13. Val. Meziříčí 7 0 1 6 25:103 1
14. Hranice 7 0 1 6 18:129 1

U12 SEVER

5. kolo: Bílovec – Fr. Místek 3:22 (2:11), Kunz 2, Juřica – Málek 5, Kaňák 4, Koutný 3, Krejčí 2, Chodura 2, Šponer 2, Barčák, Závada, Maléř, Žáček, 7. kolo: HFK Olomouc – Vítkovice 1:26 (0:14), Vitula – Látal 5, Dulínek 3, Bubík 3, Dostalík 3, Kohut 3, Radvanský 2, Strnad 2, Podhorný 2, Valík, Harušťák, Matejov, Ostrava-Uničov 17:2 (6:1), Rajdl 4, Kedroň 3, Michna 2, Bitta, Gryc, Šín, Staniek, Obuch, Skopal, Juřík, Biedermann – Režnar, Bačík, Karviná – V. Přerov 7:15 (2:5), Holub R. 3, Pomykacz, Holub J., Trmač, Třaskalík – Koutný 5, Caletka 5, Verbich 2, Navrátilová, Škoda, Kocian, Třinec – Šumperk – 12:6 (4:2), Voznica 3, Nguyen 3, Zembovski 2, Kajfosz O., Bartnicki, Labaj, Wojnar – Komínek 3, Skopal, Kozák, Šindler, Bílovec – Opava 9:13 (4:11), Kunz 4, Kořenek 2, Juřica, Slezáček, Vybíralík – Vala 4, Hendrych 2, Krömer 2, Mangl, Petzuch, Zavadil, Sotorník, Poštulka, Hranice – Hlučín 3:20 (1:12), Cubo 2, Lukavský – Šarközy 8, Levčík 5, Frébort 3, Mlýnek, Doležel, Kubala, Biegon, Val. Meziříčí – Fr. Místek 3:20 (2:10), Skýpala, Vrána Jiří, Kubíček – Barčák 4, Štětínský 3, Žáček 3, Málek 3, Maléř 2, Kaňák 2, Poloch, Chodura, Jiříček.

1. Vítkovice 7 6 0 1 123:18 18
2. Fr. Místek 6 6 0 0 105:18 18
3. Opava 7 6 0 1 100:63 18
4. Ostrava 6 5 0 1 130:16 15
5. Uničov 7 5 0 2 61:43 15
6. Třinec 7 5 0 2 70:65 15
7. Karviná 6 3 0 3 65:48 9
8. Šumperk 7 3 0 4 49:87 9
9. Hlučín 7 2 1 4 53:65 7
10. Val. Meziříčí 7 2 0 5 42:94 6
11. V. Přerov 6 1 1 4 43:76 4
12. Bílovec 7 1 1 5 57:98 4
13. HFK Olomouc 7 0 1 6 19:122 1
14. Hranice 7 0 0 7 27:131 0

Autor: Redakce

21.9.2015 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Předvolební debata Deníku

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Barbora Špotáková

Špotáková a spol. zamíří do Hradiště, město přivítá atletický šampionát

Zaměstnanci Algeca se vrací do práce, byli na 60 procentech platu doma

V pondělí skončí doba, kdy pobíralo 75 zaměstnanců firmy Algeco ve Starém Městě jen 60 procent svého platu. Vedení společnosti tak bylo nuceno reagovat na zpoždění některých objednávek.

Sobotní rituál císařských hodů si v Babicích v neděli zopakovali

FOTOGALERIE / Nezastupitelné místo v životě lidí na Slovácku má síla císařských hodů. Z nich se o třetím říjnovém víkendu, který se vyznačoval neuvěřitelně slunečným a teplým počasím, těšili také v Babicích, kde se v sobotu hodinu po poledni naplno roztočil už pětašedesátý ročník hodového kolotoče.

U příkopu na střeše skončil u Topolné osmnáctiletý mladík bez řidičáku

Osobní automobil vedle příkopu se střechou sraženou až k sedadlům, s jako papír pomačkanou karoserií, věcmi rozházenými věcmi kolem po poli a uvnitř sténající pasažéři – mladinká spolujezdkyně a za volantem sotva zletilý mladík bez řidičáku.

Straňana Nuzíka vysvětili biskupem. Ceremoniálu přihlížely dva tisíce věřících

VIDEO / FOTOGALERIE / Před dvěma tisíci věřících, kteří zaplnili v sobotu dopoledne olomouckou katedrálu sv. Václava i část náměstí před ní, udělil arcibiskup Jan Graubner biskupské svěcení Antonínu Baslerovi a Josefu Nuzíkovi. Pomocnými biskupy olomoucké arcidiecéze je jmenoval papež František v červenci tohoto roku.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení