VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mistrovská kopaná a mládežnický fotbal v kraji - úterní dohrávky

Zlínský kraj - Mistrovská kopaná a mládežnický fotbal v kraji - úterní dohrávky.

28.10.2014
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Pavla Hájková

I. A třída

SKUPINA A

Dohrávky – 6. kolo: Val. Příkazy – Zubří 3:2 Vaculka, Gargulák, Juřica – Raždík, Filgas. 8. kolo: Vidče – Podlesí 0:1 PK.

1. Slušovice 12 8 1 1 2 28:12 27
2. Vlachovice 12 7 1 0 4 27:15 23
3. Brumov B 12 6 2 1 3 27:17 23
4. Štítná n. Vl. 12 6 2 1 3 20:11 23
5. Val. Klobouky 12 6 1 2 3 19:21 22
6. Podkop. Lhota 12 6 1 1 4 24:18 21
7. Podlesí 12 3 5 1 3 18:21 20
8. Val. Příkazy 12 6 0 1 5 27:21 19
9. Val. Meziříčí B 12 5 1 1 5 24:22 18
10. Zubří 12 5 0 2 5 24:15 17
11. Juřinka 12 4 0 1 7 13:31 13
12. Hrachovec 12 4 0 0 8 14:29 12
13. Vidče 12 1 1 3 7 11:31 8
14. Nedašov 12 2 0 0 10 15:27 6

SKUPINA B

Dohrávka 6. kola: Kvasice – Mladcová 2:3 Lepša, Dutkevič – Vaněk 2, Slobodian.

1. Újezdec 12 9 1 1 1 40:13 30
2. Strání 12 8 3 0 1 28:8 30
3. Mladcová 12 8 1 0 3 24:21 26
4. Hluk 12 7 1 0 4 17:15 23
5. Osvětimany 12 5 2 1 4 31:20 20
6. Nedachlebice 12 6 0 2 4 31:25 20
7. Bojkovice 12 5 1 2 4 26:18 19
8. Kvasice 12 4 2 2 4 24:19 18
9. Jaroslavice 12 5 0 3 4 22:21 18
10. Žalkovice 12 5 1 0 6 18:22 17
11. Dol. Němčí 12 4 1 1 6 21:24 15
12. O. N. Ves 12 3 0 1 8 16:37 10
13. Březolupy 12 1 0 1 10 9:37 4
14. Nivnice 12 0 1 0 11 13:40 2

I. B třída

SKUPINA A

Dohrávky – 3. kolo: Janová – Hutisko 2:0 Měrka, Hrtáň. 6. kolo: Fr. Lhota – Jablůnka 4:2 Kindl M 2, Chmela, Filák O. – Čuma, Brodek. 6. kolo: Hor. Lideč – Dol. Bečva 0:3 Stavinoha, Ručka R., Šena.

1. Dol. Bečva 12 9 2 0 1 34:9 31
2. Hor. Lideč 12 9 2 0 1 26:10 31
3. Jablůnka 12 7 2 1 2 24:14 26
4. Hovězí 12 7 1 1 3 21:13 24
5. Val. Polanka 12 7 1 0 4 24:19 23
6. Ratiboř 11 3 4 1 3 18:18 18
7. Prostř. Bečva 11 4 1 3 3 17:16 17
8. Zašová 11 2 3 2 4 15:18 14
9. Hutisko 12 3 1 2 6 19:23 13
10. Franc. Lhota 12 2 2 3 5 24:29 13
11. Lhota u Vs. 12 3 0 2 7 21:28 11
12. Kateřinice 12 1 1 5 5 18:25 10
13. Lidečko 12 2 1 2 7 17:33 10
14. Janová 11 1 1 0 9 12:35 5

SKUPINA B

Dohrávky – 6. kolo: Příluky – Skaštice 0:2. 7. kolo: Těšnovice – Tlumačov 1:2 Křížek – Mouka J. 2.

1. Skaštice 12 8 1 1 2 32:15 27
2. Slavičín B 12 7 1 0 4 26:13 23
3. Sehradice 12 7 0 2 3 24:16 23
4. Ad. Hulín 12 7 0 1 4 22:16 22
5. Tečovice 12 4 3 2 3 23:19 20
6. Lukov 12 5 2 0 5 19:26 19
7. Tlumačov 12 4 2 2 4 18:17 18
8. Lužkovice 12 6 0 0 6 18:26 18
9. Veselá 12 4 2 0 6 23:21 16
10. Roštění 12 5 0 0 7 26:34 15
11. Těšnovice 12 4 1 0 7 27:32 14
12. Příluky 12 4 0 2 6 18:26 14
13. Malenovice 11 3 1 1 6 19:19 12
14. Kostelec u Hol. 11 1 1 3 6 10:25 8

SKUPINA C

Dohrávka 6. kola: Prakšice – Nedakonice 4:1 Jurák 2, Bortel 2 – Klečka.

1. Vlčnov 12 9 1 1 1 28:14 30
2. Morkovice B 12 8 0 1 3 30:21 25
3. Zlechov 12 7 2 0 3 22:15 25
4. Koryčany 12 6 3 0 3 31:19 24
5. Kunovice 12 7 1 1 3 28:19 24
6. V. Otrokovice B 12 6 1 1 4 36:19 21
7. St. Město 12 5 1 3 3 28:18 20
8. Buchlovice 12 5 2 1 4 25:19 20
9. Prakšice 12 5 2 0 5 22:18 19
10. Nedakonice 12 4 1 1 6 26:0 15
11. Ořechov 12 4 1 0 7 19:26 14
12. Sušice 12 2 0 3 7 9:31 9
13. Jalubí 12 0 0 3 9 8:29 3
14. Havřice 12 0 1 1 10 12:46 3

OKRESNÍ PŘEBORY

UHERSKÉ HRADIŠTĚ – dohrávka 9. kola: Slovácko C – Traplice 5:0 (2:0) Bučák 2, David, Šišák, vlastní.

1. D. Němčí B 11 8 2 1 33:15 26
2. Šumice 11 7 2 2 32:14 23
3. Drslavice A 11 6 2 3 31:18 20
4. Slovácko C 10 6 1 4 35:25 19
5. Zlámanec 11 6 1 4 33:29 19
6. Slavkov 11 5 3 3 18:9 18
7. Hluk B 11 6 0 5 27:35 18
8. Jarošov 11 5 1 5 26:20 16
9. O. Lhota 11 4 3 4 26:21 15
10. Nezdenice 11 4 1 6 20:20 13
11. Bílovice 11 4 1 6 19:22 13
12. Kudlovice 11 3 1 7 17:34 10
13. Traplice 11 2 1 8 13:43 7
14. Košíky 11 1 1 9 10:35 4

KROMĚŘÍŽ – 6. kolo: Střílky – Záříčí 1:0 (0:0), Elzner, Lubná – Slavkov p. H. 2:3 pp (2:1), Kovařík, Droběna – M. Urbánek, Grygar, Darebníček, Mrlínek – Němčice 2:1 (1:0), D. Horák 2 – Pospíšilík, Dohrávka 8. kola: Zborovice – Rusava 4:3 (1:2), Gröpl 2, Hanák, Janča – Bílek 2, Havránek

1. Němčice 12 9 1 0 2 35:13 29
2. Slavkov p. H. 12 7 2 1 2 37:21 26
3. Zborovice 12 7 2 0 3 39:24 25
4. Skaštice B 12 5 4 0 3 41:30 23
5. Zdounky 12 6 1 2 3 27:20 22
6. Mrlínek 12 4 2 3 3 26:23 19
7. Lubná 12 4 3 1 4 25:29 19
8. Kyselovice 12 2 4 3 3 28:29 17
9. Holešov B 12 3 2 3 4 31:34 16
10. Střílky 12 3 1 3 5 25:33 14
11. Loukov 12 3 1 2 6 22:30 13
12. Rusava 12 3 0 4 5 28:38 13
13. Rataje 12 3 0 1 8 25:37 10
14. Záříčí 12 1 1 1 9 15:43 6

KROMĚŘÍŽ III. TŘÍDA

SKUPINA A – dohrávka 6. kola: Kostelec u Hol. B – Míškovice 1:3 (0:2), Gerát – Kopřiva 2, Mikala.

1. Bystřice p. H. B 12 11 0 0 1 36:7 33
2. Chvalčov 12 9 2 0 1 47:16 31
3. Tučapy 12 8 2 0 2 32:9 28
4. Prusinovice 12 7 0 1 4 32:20 22
5. Ludslavice 12 6 0 2 4 27:19 20
6. Žeranovice 12 6 0 1 5 41:31 19
7. Rajnochovice 12 4 2 2 4 23:20 18
8. Míškovice 12 5 1 1 5 26:29 18
9. Martinice 12 5 1 0 6 33:37 17
10. Rymice 12 3 1 5 3 22:25 16
11. Zahnašovice 12 2 1 1 8 14:29 9
12. Komárno 12 2 1 0 9 13:38 8
13. Hlinsko p. H. 12 1 2 0 9 10:38 7
14. Kostelec u H. B 12 2 0 0 10 7:45 6

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V KRAJI

Krajský přebor dorostu

1. kolo: Hluk – Dol. Němčí 2:1 Kryl, vlastní – Podlas. 10. kolo: Nivnice – Hulín 4:1 Borýsek 2, Straňák, Hanák – Podmol.

Krajská soutěž dorostu

SKUPINA A: 6. kolo: Provodov – Ratiboř 2:1 Vítek, Lysoněk – Hrabica, 9. kolo: Juřinka – Slavičín 1:0 Indrák

SKUPINA B: 6.kolo: Strání – Břest 3:0 Řeňák 2, Horňáček, Nedachlebice – Koryčany 4:1 Nožička 2, Kutra 2 – Hanák F.

Krajský přebor starších žáků

6. kolo: V.Otrokovice – Štítná n/Vl. 1:0 PK, 10.kolo: Holešov – Bojkovice 3:0 Štopl, Blažek, Daďa,

Krajský přebor mladších žáků

6. kolo: V.Otrokovice – Štítná n/Vl. 1:3 Chlebík – nehl. 10. kolo: Holešov – Bojkovice 4:2 Kratochvíla , Jura, Trnka, Linda – Kundráta 2

Krajská soutěž starších žáků

SKUPINA A: 3. kolo: Ratiboř – Zlín B 4:0 Ostřanský 2, Motyka 2, 7. kolo: Bystřice p/H. – Hor. Bečva 8:2 Franěk 4, Navrátil 4 – Křenek, Krenek. 10. kolo: Juřinka – Vlachovice 11:0 Pernický 5, Stratil 3, Golda, Kovář, Pavlica.

SKUPINA B: 3. kolo: Strání – Napajedla 2:1 Žajgla M. 2 – Šubík, 11. kolo: Boršice – Nedakonice 1:0 Trlida E.

Krajská soutěž mladších žáků

SKUPINA A: 3. kolo: Ratiboř – Zlín B 5:2 Cablík 3, Makyča, Mika – Hlavinka, Nguyen. 7. kolo: Bystřice p/H. – Hor. Bečva 5:2 Zapletal, Maťa, Hradil, Schonwalder, vlastní – Křenek 2. 10. kolo: Juřinka – Vlachovice 14:1 Cacek 4, Klanica 2. Marek 2, Hrbáč 2, Šulák, Šeliga, Pavlištík, Bílý – Maniš

SKUPINA B: 3. kolo: Strání – Napajedla 2:1 PK Frühauf – Bouda. 11. kolo: Boršice – Nedakonice 22:0 Vašek 7, Petřvalský 2, Matejkovič L. 8, Matejkovič P. 4, Šmíd.

OFS KROMĚŘÍŽ

Dorost, 1. kolo: Zborovice – Rataje 3:2 pp, Bartoš 2, Gremlica – T. Doležel 2, Mrlínek – Chropyně 4:0, Pešout 2, Hasilík, Vepřek, Rymice – Lutopecny 1:2 (0:0), Zajac – Gerla, Krejčíř, Těšnovice – Dřínov 1:8 (1:4), Tůma – Maticz 5, Pokorný 2, D. Kroupa

1. Dřínov 10 7 1 1 1 29:9 24
2. Chropyně 10 6 1 2 1 40:17 22
3. Lutopecny 10 5 2 1 2 20:13 20
4. Mrlínek 9 4 1 1 3 24:20 15
5. Rymice 9 3 2 0 4 25:19 13
6. Zborovice 10 2 1 4 3 17:26 12
7. Rataje 10 1 2 1 6 17:30 8
8. Těšnovice 10 1 0 0 9 8:46 3

Starší žáci – dohrávka 3. kola: Mrlínek – Chropyně 1:3, Baďuřík – Frydrich 2, Belis

1. Chvalčov 8 8 0 0 0 42:9 24
2. Chropyně 8 7 0 0 1 45:18 21
3. Rymice 8 6 0 0 2 32:15 18
4. Lutopecny 8 3 1 1 3 25:17 12
5. Zdounky 8 4 0 0 4 25:30 12
6. Mrlínek 8 2 1 0 5 13:26 8
7. Zlobice 8 2 0 1 5 17:43 7
8. Martinice 8 0 2 0 6 15:32 4
9. Bezměrov 8 0 0 2 6 6:30 2

Okresní soutěž Uh. Hradiště

Skupina A: Nedakonice B – Kněžpole 2:4 (1:3) Lukůvka, Marek – Blaha, Kozelek, Mazurek, vlastní. Vážany – Polešovice 2:5 (2:2) M. Pavlíček 2 – Černoch 2, P. Březina 2, Běhávka.

Základní třída Uh. Hradiště

Sk. A: Podolí – Uh. Ostroh B 1:3 (0:0) Křemeček – Jurček, Staňka, Kolaja.

OFS UHERSKÉ HRADIŠTĚ

Okresní přebor dorost sk.A

6061 Buchlovice O. N. Ves ÚT 28.10. 14:00 1 : 2 0 : 0 Pientok – Pančík, Pavlas
6063 Jarošov O. Lhota ÚT 28.10. 14:00 11 : 2 6 : 2 Šipka 4, Stojaspal 4, Jančík 2, Mikulec – Beňo, L.Radoch
6092 Nedakonice Bílovice ÚT 28.10. 11:30 2 : 4 2 : 1 Králík, Andrýsek – Kučík 2, Knak, Mlček

Okresní přebor dorost sk.B

7063 Bánov Prakšice ÚT 28.10. 13:30 1 : 1 1 : 1 J.Beníček – Slezák
7064 Hradčovice ČSK UH.BROD B ÚT 28.10. 14:00 1 : 6 0 : 1 M.Pochylý – Jaroněk 4, Konečný, Gazdík
Okresní přebor přípravek starší 1. kolo

12011 Polešovice Boršice ÚT 28.10. 12:00 : :
12012 Strání Uh. Ostroh ÚT 28.10. 14:00 9 : 2 4 : 0 Zámečník 4, Eliáš 2, Toth, Zderčík, Žajgla – Petráš 2
12013 O. N. Ves Buchlovice ÚT 28.10. 15:00 : :
12014 Spytihněv FC Slovácko ÚT 28.10. 14:00 : :
12015 Nivnice St. Město ÚT 28.10. 11:00 19 : 8 8 : 3 Straňák 9, Kozelek6, Zálešák, Výmola, Mahdal, Slinták – Kowalík 7, Vašíček
12016 Tupesy Vlčnov ÚT 28.10. 11:00 : :
12017 D. Němčí Hluk ÚT 28.10. 14:00 : :

Okresní přebor přípravek mladší 1. kolo

13011 Polešovice Boršice ÚT 28.10. 11:00 : :
13012 Strání Uh. Ostroh ÚT 28.10. 15:00 10 : 7 5 : 4 Benešík 3, Zimčík 2, Popelka 2, M.Zderčík 2, A.Zderčík – Lekeš 5, Polehňa, Vlk
13013 O. N. Ves Buchlovice ÚT 28.10. 14:00 : :
13014 Spytihněv FC Slovácko ÚT 28.10. 15:00 : :
13015 Nivnice St. Město ÚT 28.10. 12:00 4 : 5 : Šlapal 2, Kovařík 2 – O.Hastík, Vasíček, Benedik, Vyskočil, Cícha
13016 Tupesy Vlčnov ÚT 28.10. 10:00 : :
13017 D. Němčí Hluk ÚT 28.10. 15:00 : :

Pohár OFS – žáci

PŽ9 Buchlovice O.N.Ves ÚT 28.10. 10:00 3 : 1 2 : 1 Lukeštík 2, Kučík – Ščuka
PŽ10 Nedachlebice Osvětimany ÚT 28.10. 10:00 : : NT dohoda oddílů

OFS vsetín dohrávky 28. října

Okresní přebor Vsetín

7. kolo

Kelč B – Střítež A 2:1 Herman 2 - Zachoval

Okresní přebor muži 8. kolo

Dolní Bečva B – Halenkov A 2:4 (1:2) Vyvijal, Fojtík – Koňařík 2, Jakeš, Mikulenka
1. Halenkov A 12 10 1 1 39:10 32
2. Valašská Bystřice A 12 8 2 2 23:11 28
3. Prlov 12 8 2 2 30:12 26
4. FC Vel.Karl.+Karol. B 12 8 0 4 42:13 24
5. Horní Bečva A 12 5 5 2 25:13 22
6. Bynina 12 4 4 4 21:27 20
7. Huslenky A 12 6 0 6 26:32 18
8. Poličná 12 4 2 6 22:26 14
9. Lhotka n.B. 12 4 1 7 19:29 13
10. Střítež A 12 3 3 6 27:33 12
11. Dolní Bečva B 12 3 2 7 20:34 12
12. Hutisko B 11 3 1 7 20:28 11
13. Choryně A 11 3 1 7 12:26 10
14. Kelč B 12 1 2 9 6:38 7

Vsetín III. třída

1. kolo
Krhová A– Branky 4:3p (3:2) Mužík 2, Pastuszek – Batrla, Vahala, Chocholatý

1. Semetín 12 12 0 0 50:13 36
2. Lužná 12 9 1 2 33:22 28
3. Nový Hrozenkov 12 6 4 2 19:11 25
4. Valašská Senice 12 5 4 3 26:16 22
5. Loučka 12 6 2 4 29:21 21
6. Juřinka B 12 5 1 6 29:24 17
7. Krhová A 12 4 3 5 34:31 17
8. Růžďka 12 5 1 6 28:26 17
9. Hošťálková 12 4 2 6 28:27 14
10. Valašská Bystřice B 12 4 2 6 21:27 14
11. Střelná 12 3 3 6 20:29 13
12. Ústí 12 4 0 8 24:37 12
13. Branky 12 3 2 7 20:50 12
14. Lačnov 12 1 1 10 12:39 4

Vsetín IV. třída sk.B

6. kolo
Velká Lhota – Mikulůvka 0:4 (0:1) Bača, Tomšík Karel, Sehnal, Bělohlávek

1. Mikulůvka 8 6 1 1 36:15 19
2. Kladeruby 7 6 0 1 35:7 18
3. Choryně B 9 5 2 2 26:16 18
4. Zubří B 8 5 2 1 35:11 17
5. Střítež B 8 3 3 2 21:21 15
6. Police 8 3 2 3 20:19 13
7. Velká Lhota 8 3 0 5 20:20 9
8. Krhová B 8 1 2 5 15:29 6
9. Horní Bečva B 8 1 2 5 19:28 5
10. Jasenice 8 0 0 8 8:69 0

Autor: Martin Břenek

28.10.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Cyklostezka v Ostrožské Nové Vsi, u Sirnatých lázní, je uzavřena.

Cyklostezka u Sirnatých lázní je uzavřená

Konopí. Ilustrační foto.

Při obchodování s konopím na sebe mladíci z Hradiště zavolali policii

VIDEO: Prvního občánka Uherského Hradiště přivítal starosta na radnici

Tak, jako každoročně, ani letos neopomenulo vedení Uherského Hradiště odměnit deseti tisíci korunami a pamětním listem prvního občánka, který se narodil v roce 2017 v Uherském Hradišti.

Senior zakopl a spadl do požářiště

Nedachlebice - U požáru travního porostu v Nedachlebicích v pondělí zasahovali hasiči. Na místě byla i zraněná osoba. Operační důstojník vyhlásil požární poplach jednotce profesionálních hasičů z Uherského Hradiště, a dále jednotkám dobrovolných hasičů obce Nedachlebice a Bílovice.

Dvakrát s cenou Největší z pierotů bodovala inscenace Nepřítel lidu

Uherské Hradiště – Netradičně, v rámci Mezinárodního dne divadel a zároveň při představení muzikálu Hra o pyžama, se v pondělí 27. března večer udělovala ve Slováckém divadle v Uherském Hradišti ocenění za nejlepší herecké výkony roku 2016.

Véskami zněly tóny lesnic a borlic, ale také vonělo víno

Myslivci, kteří ve svých srdcích chovají lásku k přírodě, všemu živému v ní, ale také ke hře na dechové hudební nástroje, si dali v sobotu dostaveníčko na netradičně tradičním koštu vína v kulturním stánku Uherské Hradiště - Vésky.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies