STŘÍBRNICE – KUNOVICE 1:5 (0:1)

První poločas byl velmi vyrovnaný, fotbalovější Kunovice se ale sedm minut před přestávkou dostaly zásluhou Davida do vedení. Na začátku druhého poločasu mohli domácí vyrovnat, ale míč těsně minul tyčku. Balaštík pak náskok hostí zdvojnásobil a Kunovičtí si s přehledem došli pro vítězství. Výsledek je pro domácí až příliš krutý.
Branky: Březina – Balaštík 2, David, Střelec, Černý R. Stříbrnice: Knap – Horák, Polášek, Buchtík, Holomčík, Gelien, Zmrhal, Pondělek, Březina, Bruštík, (45. Bukvald), Náplava. Kunovice: Oškrkaný – Mareček, Černý L., Baný, Abrhám, Balaštík, Remeš, Lahodný, Klvaňa, David, Nožička. Střídali: Střelec, Černý R., Kolůch.

BÍLOVICE – NEDAKONICE B 6:1 (4:0)

Bílovice od úvodu diktovali tempo hry a zejména Čechmánek spálil několik tutovek. Svůj tlak domácí zužitkovali během závěrečné čtvrthodiny první půle, kdy do nedakonické brány postupně nasázeli čtyři góly Sedlář a bratři Dostálkové. V podobném duchu se pokračovalo i po změně stran, takže o jasné výhře domácích nebylo pochyb.
Branky: Dostálek A. 3, Dostálek V., Sedlář, Ondroušek V. – Andrýsek. Bílovice: Polášek – Gajdošík, Dostálek J., Štětkář, Pastyřík, Zlámal, Sedlář (75. Ondroušek), Dostálek V., Dostálek A., Čechmánek (39. Mokráš), Ondroušek (80. Dujka). Nedakonice B: Hasník – Korvas, Pochylý, Mezulianik, Novotný, Hlaváč, Dvouletý, Chlachula, Obdržálek, Klečka, Andrýsek. Střídali: Jurčík, Stanko, Lukůvka.

TUČAPY – JAROŠOV B 3:0 (2:0)

Jarošov ani napopáté nebodoval. Tučapy splnily roli favorita a hlavně díky dvěma trefám Vyskočila s přehledem zvítězily.
Branky: 10. a 78. Vyskočil, 29. z pen. Machynka. Tučapy: Fryšták – Šmít R., Šmít B., Zbořil, Ilík, Machynka – Hrančík P., Staněk, Bajaja – Spišiak Pav., Vyskočil. Střídali: Pešl, Šesták, Rožek. Jarošov B: Vondráček – Halouzka, Vychodil, Žáček, Omelka, Vaňo, Mikuš, Čaník, Štrunc, Záhovský, Petrucha. Střídali: Prajza, Omelka.

JANKOVICE – BŘEZOLUPY B 2:7 (1:3)

Domácím sice nechyběla bojovnost, sehranost ale byla na straně hostí, kteří nakonec výrazně zvítězili.
Branky: Janošek, Flekač – Hrbáček 2, Stašek 2, Hubáček, Blažek, Hoferek. Jankovice: Kubo – Maňásek, Zich, Zapletal, Ošívka (70. Mach), Grossert, Janošek, R. Brázdil ml., Šilc Michal, Štroblík, Kiseliovas (45. Flekač). Březolupy B: Rosík – Frydrych, Řezníček, Blažek, Šopík - Hubáček Pavel, Trizuliak, Bernatík, Hoferek – Klučka, Stašek. Střídali: Hrbáček, Mikel, Polášek.

UHERSKÝ OSTROH B – SLOVÁCKO- -VÁŽANY 1:3 (1:2)

Na vedoucí gól Vážan domácí dokázali zareagovat. Pak ale na rozdíl od soupeře neproměnili penaltu, a když po přestávce inkasovali třetí gól, bylo rozhodnuto.
Branky: Kusák – Pavlíček M. 2, Pavela. Slovácko-Vážany: Šoustek – Roubalík, Sedlařík, Čevora, Kolář, Pavela, Machynka, Gottwald, Bílík, Vaculík, Pavlíček M. Střídali: Hlaváček, Měšťánek, Bernatík.

JALUBÍ B – KOSTELANY B 0:2 (0:1)

Vyrovnaný duel rozhodla lepší produktivita hostí. Skóre otevřel těsně před přestávkou Tomášů, který z trestného kopu nádherně vymetl šibenici, pečeť na výhru pak přidal Fiala.
Branky: 44. Tomášů, 65. Fiala. Jalubí B: Hanáček –Zapletal, Horák, Hruška, Žaluda, Janeček, Horák T., Gajdošík, Novák, Ižo, Vrábl. Střidali: Mašlík, Gajdorus. Kostelany n/M B: Blažek – Rychlík, Jaroš (55. Krpal), Facalka (75. Janík), Klečka – Fiala, Barta, Procházka, Tomášů – Herzog (65. Míša), Pospíšil.

TOPOLNÁ – MEDLOVICE 2:1 (0:0)

Vyrovnané utkání bylo o tom, kdo dá první gól. Zatímco hosté trefili břevno, domácí po změně stran vstřelili dva góly během pěti minut. Hosté sice snížili, na bod už však nedosáhli.
Branky: Foltýn P., Bartoš – Kuchař. Topolná: Janeček – Bartůněk, Pavlica, Stuchlík Mil., Ostrožík – Pavelec, Foltýn P., Hoferek O., Mikulka M. – Bartoš, Hoferek J. Střídali: Blaho C., Mikulka L., Mikulášek. Medlovice: Šilhavík – Machala Leoš, Vrtal, Gottwald, Kolaja, Mrkůs, Sklenka, Tichý, Marčík, Ryška, Machala Lukáš (65. Kuchař).

ČÁSTKOV – MISTŘICE 2:4 (0:2)

Hosté byli efektivnější při využívání šancí a postupně si vytvořili tříbrankový náskok. Domácí ale dvěma zásahy utkání zdramatizovali, Mistřice o zisku tří bodů definitivně rozhodly až v samotném závěru.
Branky: Jakšík, Kubíček – Engler 3, Ondroušek. Částkov: Hanáček – Hubáček, Kutra, Křen, Bílý, Vašek, Jakšík, Kubíček, Polášek, Krejčiřík, Gajdůšek (70. Skovajsa).

STRÁNÍ B – ŽÍTKOVÁ 4:0 (2:0)

Po nervózním začátku uklidnil domácí vedoucí brankou Janík a Stráňané od té chvíle ovládli hřiště. Ještě do konce poločasu přidal Vogl druhý gól. Hosté pak sice pohrozili z několika rychlých protiútoků, ale na domácího brankáře nevyzráli. Domácí si po přestávce výhru s přehledem pohlídali.
Branky: Vogl 2, Janík Popelka L. Straní B: Děcký – Zderčík, Houšt, Adámek T., Janík (55. Málek), Straňák, Popelka L. (Adámek R.), Popelka R. (70. Janošík), Bruštík A., Nuzík, Vogl.

DOLNÍ NĚMČÍ B – ZÁHOROVICE 3:0 (1:0)

Oba soupeři předvedli publiku atraktivní podívanou s velkým množstvím brankových příležitostí. Navrch měli domácí, hosty ale podržel svými zákroky brankář Andrlík, terý nestačil pouze na střelu Lubomíra Zimčíka. Pohledný fotbal s množstvím zahozených šancí pokračoval i po přestávce. V 63. minutě opustil hřiště po druhé žluté kartě hostující Surý a přesilovku svou druhou brankou využil Zimčík. Skóre zápasu uzavřel v 90. minutě Robin Kadlček.
Branky: 16. a 67. Zimčík L., 90. Kadlček R. D. Němčí B: Kadlček J. – Šumšal, Hlaváček (34. Stojaspal Michal), Zimčík L., Kadlček R., Olbert (77. Bršlica), Pochylý, Stojaspal Martin, Krchňáček M., Kelíšek, Daněk (63. Čaník). Záhorovice: Andrlík – Gřunděl, Surý, Michalčík Roman, Krejzlík, Vrága (54. Hamřík), Kovařík (67. Šuránek), Ondrůšek, Šust, Šabršula, Michalčík Richard.

DRSLAVICE B – BYSTŘICE POD LOPENÍKEM 7:1 (1:1)

Po vyrovnaném prvním poločase rozhodly dva rychlé góly domácích, po kterých se zápas stal jednoznačnou záležitostí Drslavic. Střelecky se blýskl kanonýr Hamada, který vyšperkoval svůj výborný výkon hattrickem.
Branky: Hamada 3, Ševčík 2, Kočica, Šrámek – Struhařík. Drslavice B: Huňka – Sehnal, Moravanský, Křivan, Zapletal (60. Chvíla), Přecechtěl (46. Hamada), Kopták, Ševčík, Kočica, Věrný, Šrámek. Bystřice p. L.: Novák – Bělánek, Velecký, Horňák, Machala, Hanke (55. Kuběna), Dornyra (75. Daníček), Kuček, Mahdal, Struhařík, Koktavý.

STARÝ HROZENKOV – KOMŇA 1:1 (1:1)

Od úvodních minut byl k vidění zajímavý útočný fotbal. Domácí střelci dlouho naráželi na bezchybně chytajícího Urbánka, kterého překonal pouze Lebánek. Hostům se ovšem podařilo poměrně rychle vyrovnat, když přihrávku za obranu zužitkoval Machara. Otevřený fotbal pokračoval i po přestávce, stav se však už nezměnil, zápas tak skončil zaslouženou dělbou bodů.
Branky: 25. Lebánek – 35. Machara. St. Hrozenkov: Kročil – Vaculík, Blaho, Martínek, Husařík R. (78. Orság) – Breznický R., Keňo, Husařík S., Lebánek – Lupták (65. Hrnčář), Pyszko (75. Lyko). Komňa: Urbánek – Králík, Gago, Machala, Navrátil – Palkovič, Glaich, Lisoněk, Velecký – Kříž, Vaverka.

PODOLÍ – SUCHÁ LOZ 5:0 (3:0)

Domácí potvrdili roli favorita. Po celý zápas měli velkou převahu, kterou vyjádřili i brankově.
Branky: Tvrdoň 2, Hezucký 2, Beneš. Podolí: Mikel – Hráček, Elfmark, Otto, Junaštík, Hezucký, Havlík, Tvrdoň, Pavlík, Beneš, Michalec. Střídali: Kryštof J., Masaryk, Haluza. Suchá Loz: Mahdal R. – Velecký, Chovanec, Tomanec, Mahdal M. – Bradáč R. (65. Mahdal Jakub), Bradáč J. (46. Rezek), Bujáček, Kliment – Vítek, Staroba.

PŘEČKOVICE – RUDICE 5:2 (3:1)

Domácí rychlý gól ukolébal a utkání bylo až do závěru poločasu vyrovnané. Pak ale Přečkovice odskočily až na 3:0 a náskok si v poklidu pohlídaly až do konce.
Branky: 7. a 40. Valíček, 60. a 67. Pešek, 42. Ambroz – 44. vlastní, 78. Jahoda. Přečkovice: Boráň – Beníček, Holík, Kočí, Vyhnálek, Hodal, Valíček, Pešek, Slezák, Ambroz, Nevěřil. Na střídání: Smítal, Gottfried, Jurásek, Skovajsa. Rudice: Matějík – Řezníček, Kubáň, Procházka, Durďa, Přerovský, Houba O., Vyoral, Houba V., Jahoda, Rubík. Na střídání: Tomaštík, Křapa, Gavenda, Plášek.

BŘEZOVÁ – OREL UH. BROD 3:1 (0:0)

Domácí zlomili utkání ve svůj prospěch až po přestávce.
Branky: Janků M. 2, Josefík – Maršálek. Březová: Majer – Uher J. – Kubiš M., Ševčík, Kubiš Z. – Miškář, Plášek, Janků D., Podškubka – Josefík, Janků M. Orel Uh. Brod: Kubiš – Beníček (46. Juřeník), Jančář, Josefík (46. Hodic), Maršálek, Slezák, Šenkeřík, Ševčík, Skřivánek, Popelka, Řihák.