VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kompletní výsledky mládežnického fotbalu

Region - Přinášíme kompletní výsledky mládežnického fotbalu.

27.5.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

I. DOROSTENECKÁ LIGA

STARŠÍ: 27. kolo: Olomouc-Ostrava 1:2 (0:1), Pospíšil - Musiol, Dostál, Slavia-Bohemians 1905 0:1 (0:1), Dvořák, Most-Zlín 2:0 (1:0), Plzeň-Opava odloženo na 10. června, Jihlava-Hradec Král. 1:1 (0:0), Pikl - Podraz, Sparta-Č. Budějovice 2:1 (1:1), Jurdík 2 - Repa, Slovácko-Příbram 2:0 (1:0), Brno-Teplice 1:2 (1:0), Štourač - Smrž, Lácha.

1. Sparta 27 17 3 7 61:37 54
2. Olomouc 27 16 5 6 62:33 53
3. Ostrava 28 11 9 8 45:34 42
4. Zlín 27 12 6 9 42:38 42
5. Hradec Král. 27 12 6 9 33:35 42
6. Teplice 27 12 4 11 50:45 40
7. Slavia 28 11 6 11 47:41 39
8. Most 27 11 6 10 43:46 39
9. Bohemians 1905 27 10 8 9 36:32 38
10. Příbram 27 10 6 11 35:45 36
11. Jihlava 27 10 4 13 44:55 34
12. Č. Budějovice 27 9 6 12 40:42 33
13. Plzeň 26 8 8 10 36:42 32
14. Brno 27 8 4 15 36:43 28
15. Slovácko 27 5 9 13 25:47 24
16. Opava 26 5 8 13 30:50 23
Kanonýři: 17 - Putz (Sparta), 11 - Motal (Zlín).

MLADŠÍ: 27. kolo: Olomouc-Ostrava 2:2 (2:0), Kostorek, Plšek - Urban, Dapkus, Slavia-Bohemians 1905 0:0, Most-Zlín 3:1 (1:0), Plzeň-Opava odloženo na 10. 6., Jihlava-Hradec Král. 1:3 (1:1), J. Kučera - Krop 2, Petráš, Sparta-Č. Budějovice 4:1 (3:1), Kucalas, Frýdek, Jeřábek, Ledecký - Jindra, Slovácko-Příbram 5:1 (2:1), Brno-Teplice 5:0 (3:0), Kubek 2, Lutonský, Lidmila, Varaďa.

1. Sparta 27 21 4 2 103:22 67
2. Olomouc 27 15 6 6 59:33 51
3. Ostrava 28 11 11 6 59:42 44
4. Hradec Král. 27 11 10 6 44:34 43
5. Plzeň 26 10 10 6 39:39 40
6. Zlín 27 10 8 9 52:42 38
7. Slovácko 27 10 8 9 34:38 38
8. Slavia 28 8 12 8 44:36 36
9. Brno 27 8 12 7 33:33 36
10. Bohemians 1905 27 8 9 10 42:47 33
11. Jihlava 27 8 8 11 38:41 32
12. Opava 26 8 7 11 31:37 31
13. Teplice 27 5 10 12 32:61 25
14. Č. Budějovice 27 7 4 16 30:60 25
15. Příbram 27 5 9 13 28:54 24
16. Most 27 4 6 17 34:83 18
Kanonýři: 20 - Skalák, 18 - Kurtin (Zlín).

MSL DOROSTU

STARŠÍ: 26. kolo: Sparta Brno-Opava B 1:0 (1:0), Sloboda (penalta), Vítkovice-Kroměříž 0:2 (0:1), Jihlava B-Vyškov 10:0 (2:0), Černý 2, Štěpán 2, Göth, Poláček, Průcha, Málek, Ptáček, Soustružník (penalta), Slovácko B-Sig.Olomouc B odloženo na 2. června, Ostrava B-Frýdek 7:1 (3:1), Karviná-Zlín B 4:0 (1:0), Šardice-FC Brno B 8:2 (2:2), Filip 3, Šturma, Řezáč, Drápal (penalta), Strmiska, vlastní.

1. Ostrava B 27 17 7 3 71:24 58
2. Sig.Olomouc B 26 16 5 5 58:31 53
3. Jihlava B 27 15 6 6 79:40 51
4. Vítkovice 27 15 4 8 66:40 49
5. Kroměříž 27 14 7 6 48:27 49
6. Slovácko B 26 13 5 8 57:33 44
7. Zlín B 27 11 6 10 51:44 39
8. Frýdek 27 11 6 10 39:41 39
9. FC Brno B 27 10 7 10 44:56 37
10. Opava B 27 10 4 13 52:51 34
11. Sparta Brno 27 9 6 12 30:43 33
12. Šardice 27 8 7 12 43:61 31
13. Třinec 27 8 6 13 36:36 30
14. Znojmo 27 7 5 15 32:59 26
15. Karviná 27 6 6 15 41:54 24
16. Vyškov 27 1 1 25 13:120 4
Kanonýři: 15 - Pazdera (Zlín B).

MLADŠÍ: 26. kolo: Sparta Brno-Opava B 0:2 (0:1), Gréč, Liška, Vítkovice-Kroměříž 3:0, Jihlava B-Vyškov 2:2 (1:1), Kliment 2 - V. Novotný, F. Novotný, Slovácko B-Sig.Olomouc B odloženo na 2. června, Ostrava B-Frýdek 7:0 (2:0), Karviná-Zlín B 1:1 Šardice-FC Brno B 1:4 (0:0), Matušek - Trávníček, Ulrych, Hajn, Červinka.

1. Sig.Olomouc B 26 21 2 3 78:30 65
2. Slovácko B 26 17 5 4 56:19 56
3. Ostrava B 27 15 2 10 59:34 47
4. Kroměříž 27 14 4 9 51:34 46
5. FC Brno B 27 10 8 9 45:38 38
6. Opava B 27 11 5 11 41:42 38
7. Jihlava B 27 10 7 10 45:42 37
8. Třinec 27 10 6 11 41:35 36
9. Vyškov 27 10 6 11 38:46 36
10. Vítkovice 27 9 8 10 44:41 35
11. Zlín B 27 10 4 13 32:50 34
12. Frýdek 27 7 10 10 19:41 31
13. Sparta Brno 27 8 6 13 34:47 30
14. Znojmo 27 9 3 15 35:62 30
15. Karviná 27 7 8 12 35:52 29
16. Šardice 27 2 6 19 12:52 12
Kanonýři: 15 - Vlachovič (Třinec), 13 - Handl, 12 - Hausknecht (oba Kroměříž), 11 - Baran (Zlín B), 10 - Janoštík (Kroměříž).

MSD DOROSTU
SKUPINA D

STARŠÍ: 24. kolo: Vrchovina-Břeclav 3:0 (3:0), Pekárek, Slavíček, Vašek, Bystrc-Uh. Brod 9:1 (3:0), Křivánek 2, Pfeifer 2, Praks, Cvingráf, Sedláček, Hrůza, vlastní - Babušík, Havl. Brod-Kunovice 2:1 (2:0), Líšeň-Prostějov 1:0 (0:0), Walla, Bohunice-Humpolec 5:2 (3:1), Masařík 4, Hanák - Novák 2, ČK: Farka (H) , Židenice-Třebíč 0:5 (0:1), Florián 3, T. Novotný, D. Novotný, Vel. Meziříčí-Otrokovice 2:1 (1:0).

1. Líšeň 23 16 4 3 59:15 52
2. Třebíč 23 16 2 5 60:22 50
3. Prostějov 23 13 4 6 47:28 43
4. Břeclav 23 11 2 10 40:36 35
5. Bohunice 23 10 5 8 47:46 35
6. Bystrc 23 9 6 8 43:37 33
7. Otrokovice 23 9 6 8 38:34 33
8. Vrchovina 23 9 4 10 35:32 31
9. Vel. Meziříčí 23 8 7 8 38:35 31
10. Uh. Brod 23 9 2 12 29:57 29
11. Havl. Brod 23 8 4 11 41:49 28
12. Židenice 23 6 2 15 27:59 20
13. Humpolec 23 6 1 16 37:61 19
14. Kunovice 23 5 3 15 24:54 18

Kanonýři: 21 - Florián (Třebíč).

MLADŠÍ: 24. kolo: Vrchovina-Břeclav 3:1 (1:0), Sodomka 2, Homolka - Vejvančický, ČK: Vejvančický. Bystrc-Uh. Brod 4:1 (3:0), Straka, Vala, Polášek, Sabela - F. Hruboš, Havl. Brod-Kunovice 1:0 (0:0), Líšeň-Prostějov 0:1 (0:0), Bohunice-Humpolec 5:1 (0:1), Snopek 2, Ampapa, Rotrekl, Damborský - Prokop , Židenice-Třebíč 0:5 (0:1), Válek 2, Kostelecký, Texl, Chalupa, Val. Meziříčí-Otrokovice 2:0.

1. Třebíč 23 18 3 2 73:19 57
2. Prostějov 23 18 1 4 70:26 55
3. Havl. Brod 23 13 6 4 48:40 45
4. Líšeň 23 13 5 5 54:29 44
5. Břeclav 23 12 6 5 42:31 42
6. Bohunice 23 12 3 8 57:33 39
7. Bystrc 23 10 1 12 46:56 31
8. Uh. Brod 23 6 8 9 29:43 26
9. Otrokovice 23 7 4 12 31:52 25
10. Vel. Meziříčí 23 7 3 13 25:42 24
11. Kunovice 23 6 2 15 20:48 20
12. Humpolec 23 6 1 16 41:77 19
13. Židenice 23 4 6 13 28:50 18
14. Vrchovina 23 2 5 16 27:45 11
Kanonýři: 28 - Válek (Třebíč), 8 - Karmazin (Otrokovice).

SKUPINA E

STARŠÍ: 24. kolo: Val. Meziříčí-Vsetín 1:2, Jeseník-Bystřice p.H. 2:4, Fulnek-Vítkovice B 2:0, Hranice-Přerov 5:4 (2:1), Simon 2, Pompa, Pecha, Kundrát - Talach, Čechák, Machač, Janováč HFK Olomouc-Hlučín 0:2 (0:0), Ondrušík, Peřina, Ostrava jih-Havířov 3:1, Zábřeh-Uničov 2:0 (0:0), Krcho, Olejník.

1. Fulnek 23 17 1 5 75:30 52
2. Hlučín 23 16 2 5 69:27 50
3. HFK Olomouc 23 14 6 3 75:30 48
4. Uničov 23 13 3 7 53:25 42
5. Přerov 23 13 2 8 71:41 41
6. Zábřeh 23 12 3 8 43:35 39
7. Vítkovice B 23 11 3 9 61:40 36
8. Bystřice p. H. 23 10 5 8 49:49 35
9. Vsetín 23 10 3 10 37:39 33
10. Havířov 23 7 7 9 38:41 28
11. Hranice 23 7 2 14 43:69 23
12. Ostrava jih 23 5 3 15 34:54 18
13. Val. Meziříčí 23 4 1 18 25:85 13
14. Jeseník 23 1 1 21 30:138 4
Kanonýři: 14 - Simon (Přerov), 10 - Kotas (Bystřice p. H.).

MLADŠÍ: 24. kolo: Val. Meziříčí-Vsetín 2:4, Jeseník-Bystřice p.H. 4:4, Fulnek-Vítkovice B 1:3, Hranice-Přerov 1:3 (0:1), Sencovici - Baran, Přikryl, Zatloukal, HFK Olomouc-Hlučín 3:0 (1:0), Bargl, Hapal, Hrabec, Ostrava jih-Havířov 2:5, Zábřeh-Uničov 3:1 (3:0), Olejník, Beran, Byvan - Věrchy.

1. Přerov 23 19 3 1 88:17 60
2. Vítkovice B 23 18 1 4 97:26 55
3. HFK Olomouc 23 17 3 3 92:25 54
4. Hlučín 23 16 4 3 76:27 52
5. Zábřeh 23 13 4 6 70:31 43
6. Hranice 23 13 4 6 61:34 43
7. Uničov 23 10 7 6 49:34 37
8. Fulnek 23 6 5 12 58:71 23
9. Vsetín 23 7 2 14 35:73 23
10. Jeseník 23 5 2 16 38:114 17
11. Ostrava jih 23 4 4 15 43:71 16
12. Bystřice p. H. 23 3 5 15 26:88 14
13. Havířov 23 3 2 18 28:72 11
14. Val. Meziříčí 23 2 4 17 28:106 10
Kanonýři: 23 - Navrátil (Přerov).

MSL ŽÁKŮ

STARŠÍ: 22. kolo: Vítkovice-Opava 1:0 (0:0), FC Brno-Hlučín 4:2 (1:0), Krška, Levai, Kudlička, Krejčíř - Stojka, Hudeczek, Frýdek-Slovácko 0:2, Zlín-Jihlava 3:1 (1:1), Trebicki, Hradil, Šmigura - Demeter, Sig.Olomouc-Sparta Brno 9:0 (4:0), Holub 3, Studený, Langer, Hodis, Vasiljev, Krátký, Kučera, Šardice-Karviná 1:0 (0:0), Kachyňa.

1. Sig.Olomouc 23 18 2 3 70:23 56
2. B. Ostrava 23 18 0 5 61:21 54
3. Vítkovice 23 17 3 3 60:22 54
4. Opava 23 13 3 7 54:27 42
5. FC Brno 22 10 5 7 47:25 35
6. Frýdek 23 10 3 10 31:35 33
7. Jihlava 23 9 4 10 42:41 31
8. Hlučín 23 10 1 12 44:55 31
9. Zlín 23 7 8 8 30:32 29
10. Slovácko 23 8 4 11 39:41 28
11. Karviná 22 9 0 13 23:37 27
12. Znojmo 23 6 2 15 29:72 20
13. Šardice 23 5 3 15 22:52 18
14. Sparta Brno 23 1 0 22 9:78 3
Kanonýři: 25 - Holub (Olomouc).

MLADŠÍ: 22. kolo: Vítkovice-Opava 3:3, FC Brno-Hlučín 2:2 (1:1), Bělohlávek, Junis - Buchvaldek, Malý, Frýdek-Slovácko 0:2, Zlín-Jihlava 1:1 (0:0), Houser - Polívka, Sig.Olomouc-Sparta Brno 4:0 (1:0), Danis 2, Baďura, Weinlich, Šardice-Karviná 0:2 (0:1), Puchel, Moskal.

1. FC Brno 22 19 2 1 76:9 59
2. Slovácko 23 18 3 2 85:28 57
3. Sig.Olomouc 23 16 3 4 81:21 51
4. Hlučín 23 16 2 5 86:37 50
5. Zlín 23 14 5 4 55:16 47
6. Jihlava 23 12 4 7 49:40 40
7. B. Ostrava 23 8 4 11 34:44 28
8. Opava 23 6 6 11 33:54 24
9. Vítkovice 23 6 5 12 28:52 23
10. Karviná 22 6 2 14 17:64 20
11. Frýdek 23 5 3 15 19:50 18
12. Šardice 23 4 5 14 29:58 17
13. Sparta Brno 23 4 1 18 19:70 13
14. Znojmo 23 3 1 19 18:86 10
Kanonýři: 22 - Sadílek (Slovácko), 11 - Straňák (Slovácko), 10 - Chwaszcz (Zlín), 8 - Machalík (Slovácko).

MSD ŽÁKŮ
SKUPINA D

STARŠÍ: 22. kolo: Kroměříž-FC Brno B 4:2 (1:0), Horák 2, Jarmer, Mrhálek - Pazourek 2, Vrchovina-Vyškov 0:8 (0:4), Vrána 2, Kubina 2, Jedlička 2, Hovorka, Homolka, Břeclav-Prostějov 0:1 (0:0), Preisler, Jihlava B-Pelhřimov 1:0 (0:0), Prokop, HFK Olomouc-Bohunice 3:1 (1:1), Krumpholz 2, Hlaváč - Hlavoň, Slovácko B-Havl. Brod 1:2, Sig.Olomouc B-Třebíč 4:0 (2:0), Šulák 2, Ševčík, Vaculák. Dohrávka 19. kolo: Brno B-Bohunice 5:0 (1:0), Pazourek, Princ, T. Juříček, Skoumal, Šembera. Dohrávka 21. kolo: Brno B-Slovácko B 2:0 (0:0), Vlach, Kamenný,.

1. Vyškov 23 15 3 5 52:14 48
2. HFK Olomouc 23 13 6 4 44:21 45
3. Sig.Olomouc B 23 13 4 6 48:24 43
4. FC Brno B 23 11 4 8 44:34 37
5. Jihlava B 23 11 3 9 40:34 36
6. Břeclav 23 10 4 9 36:37 34
7. Prostějov 23 9 6 8 34:25 33
8. Havl. Brod 23 10 3 10 33:37 33
9. Třebíč 23 10 2 11 40:43 32
10. Pelhřimov 23 10 1 12 28:42 31
11. Kroměříž 23 9 3 11 50:52 30
12. Bohunice 23 7 5 11 25:42 26
13. Slovácko B 23 4 4 15 21:50 16
14. Vrchovina 23 3 4 16 22:62 13
Kanonýři: 14 - Hebert (Vyškov), 10 - Horák, 8 - Mrhálek (oba Kroměříž).

MLADŠÍ: 22. kolo: Kroměříž-FC Brno B 1:2 (0:1), Ferko - M. Vintr, O. Vintr, Vrchovina-Vyškov 0:4 (0:2), Kursa, Račanský, Neděla, Hudec, Břeclav-Prostějov 4:0 (2:0), Kolínek, Horčička, Čapka, Prajka, Jihlava B-Pelhřimov 2:1 (1:0), Vomela, Bělovský - Poul, HFK Olomouc-Bohunice 3:1 (2:1), Kratochvíl 2, Hamy - Dobi, Slovácko B-Havl. Brod 0:6, Sig.Olomouc B-Třebíč 2:1 (1:0), Surzin, Vasiljev - Novotný. Dohrávka 19. kolo: Brno B-Bohunice 3:2 (1:0), Loub, Krejčík, Pelán - Smejkal, Ševčík. Dohrávka 21. kolo: Brno B-Slovácko B 4:0 (3:0), M. Vintr, Krejčí, Pelán, Pokorný.

1. FC Brno B 23 19 2 2 79:17 59
2. Sig.Olomouc B 23 15 4 4 50:18 49
3. HFK Olomouc 23 14 3 6 50:27 45
4. Bohunice 23 13 4 6 62:37 43
5. Vyškov 23 13 4 6 47:29 43
6. Pelhřimov 23 12 1 10 43:29 37
7. Kroměříž 23 9 7 7 35:28 34
8. Břeclav 23 9 5 9 52:37 32
9. Slovácko B 23 8 4 11 36:46 28
10. Havl. Brod 23 8 3 12 30:36 27
11. Prostějov 23 7 2 14 20:52 23
12. Třebíč 23 6 3 14 30:46 21
13. Jihlava B 23 6 0 17 37:84 18
14. Vrchovina 23 1 0 22 10:95 3
Kanonýři: 23 - M. Vintr (Brno B).

SKUPINA E

STARŠÍ: 22. kolo: Třinec-Bílovec 1:1, Vítkovice B-Jeseník 3:0, Valašský FC-Přerov 1:0, Havířov-Brumov 5:0, Uničov-Rýmařov 5:1 (3:1), Vytřísal 2, Kratochvíl, Novák, Krajc - Holuša, Zábřeh-Hranice 1:1, Ostrava B-Zlín B 1:1.

1. Ostrava B 23 21 2 0 67:9 65
2. Uničov 23 17 5 1 71:16 56
3. Třinec 23 14 4 5 40:23 46
4. Přerov 23 11 5 7 30:23 38
5. Bílovec 23 10 7 6 39:19 37
6. Vítkovice B 23 11 3 9 29:25 36
7. Hranice 23 9 7 7 29:32 34
8. Zlín B 23 8 4 11 29:32 28
9. Zábřeh 23 7 4 12 19:39 25
10. Valašský FC 23 5 7 11 18:50 22
11. Rýmařov 23 5 4 14 22:46 19
12. Jeseník 23 5 4 14 22:52 19
13. Havířov 23 4 5 14 30:47 17
14. Brumov 23 2 3 18 12:44 9
Kanonýři: 19 - Šašinka (Ostrava B).

MLADŠÍ: 22. kolo: Třinec-Bílovec 1:2, Vítkovice B-Jeseník 1:2, Valašský FC-Přerov 0:1, Havířov-Brumov 6:1, Uničov-Rýmařov 10:0 (6:0), Tomšů 4, Smejkal 3, Zámečník, Muzikant, Pecháček, Zábřeh-Hranice 1:2, Ostrava B-Zlín B 2:1.

1. Havířov 23 19 3 1 80:10 60
2. Ostrava B 23 15 6 2 57:19 51
3. Jeseník 23 15 4 4 72:15 49
4. Valašský FC 23 13 5 5 48:23 44
5. Přerov 23 12 4 7 42:26 40
6. Zlín B 23 11 4 8 40:28 37
7. Bílovec 23 9 5 9 36:36 32
8. Třinec 23 9 5 9 51:55 32
9. Brumov 23 10 2 11 43:56 32
10. Hranice 23 9 4 10 29:38 31
11. Uničov 23 6 3 14 40:54 21
12. Vítkovice B 23 4 2 17 20:62 14
13. Zábřeh 23 2 4 17 12:71 10
14. Rýmařov 23 0 3 20 9:86 3
Kanonýři: 22 - Szotkovský (Třinec), 10 - Holba (Brumov).

KFS ZLÍN
KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

STARŠÍ: Brumov - Štítná n. Vl. 1:1 Dekleva - Liška, Dol. Němčí - O. N. Ves 4:4 Kadlček T. 2, Hodulík, Daněk - nehlášeno, Kelč - Paseky Zlín 4:2 Minář 2, Hlavica T. , Škařupa - nehlášeno, 1. Valašský FC - Morkovice 2:4 nehlášeno - Štěrba, Vlha, Koláček, Pajgr, Kroměříž B - Napajedla 5:0 Přehnal, Janoštík, Krčmář, Kolařík, Rybnikář, Chropyně - Podlesí 5:1 Štěpánek, Vávra, Hrabal, Křižan, Ligač - Martínek, Slušovice - Holešov 2:0 Borutský, Gajdůšek M..

1. Kroměříž B 23 17 4 2 80:28 55
2. Brumov 22 16 4 2 87:26 52
3. Štítná n. Vl. 22 14 4 4 62:35 46
4. Chropyně 23 12 5 6 83:50 41
5. Slušovice 22 11 5 6 36:21 38
6. Morkovice 22 10 2 10 55:52 32
7. 1. Valašský FC 22 10 0 12 37:50 30
8. Kelč 23 9 3 11 44:62 30
9. O. N. Ves 22 8 5 9 51:58 29
10. Holešov 23 7 2 14 43:52 23
11. Paseky Zlín 22 7 2 13 33:61 23
12. Dol. Němčí 22 6 3 13 39:59 21
13. Podlesí 22 5 2 15 29:62 17
14. Napajedla 22 2 3 17 27:90 9

MLADŠÍ: Brumov - Štítná n. Vl. 4:2 Strnad 2, Polách, Šenkeřík - Hnaníček 2, Kelč - Paseky Zlín 8:2 nehlášeno, 1. Valašský FC - Morkovice 0:2 Štěrba, Šipoš, Kroměříž B - Napajedla 5:1 Šprňa, janečka, Zapletal, Šnajdr, Horváth - Vavruša, Chropyně - Podlesí 7:3 Pešek 2, Vávra , Zezula, Adámek, Loučka - Libosvár 2, Hrbáček, Slušovice - Holešov 5:0 Gajdůšek M. , 2, Jaška, Budyač, Matůšů.

1. Brumov 21 19 0 2 119:24 57
2. Kroměříž B 21 17 1 3 81:21 52
3. Chropyně 21 15 2 4 69:26 47
4. Slušovice 20 14 2 4 66:15 44
5. Dol. Němčí 20 10 2 8 46:52 32
6. Morkovice 21 7 4 10 38:67 25
7. Štítná n. Vl. 21 8 0 13 47:53 24
8. Kelč 21 6 4 11 33:58 22
9. 1. Valašský FC 20 7 1 12 23:49 22
10. Holešov 21 7 1 13 30:59 22
11. Napajedla 20 5 4 11 39:54 19
12. Paseky Zlín 21 5 3 13 34:60 18
13. Podlesí 20 2 0 18 18:105 6

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Mladcová - Vlachovice 10:1 Greguš J. 3, Cahyna 3, Chludil J. 2, Chvíla 2 - Vavrys, Zašová - Chvalčov 2:0 Škrobák, Janíček, Val. Klobouky - Bylnice 7:0 Pechanec 3, Nevrlka, Sáblík, Andrys,Kudela, Slavičín - Louky 4:0 Struhař 3, Krajíček, Dol. Bečva - Val. Polanka 3:3 Martyčák J. a T. , Jurečka - Šťastný, Adámek, Fiurek, Vel. Karlovice - Hulín 1:1 Plánka - Strnad, Hovězí - Malenovice 2:1 Tobola, Lambert - Stříbný.

1. Slavičín 22 15 2 5 52:23 47
2. Vel. Karlovice 22 14 4 4 49:19 46
3. Dol. Bečva 22 13 3 6 59:34 42
4. Zašová 23 12 2 9 45:27 38
5. Hulín 23 10 7 6 50:31 37
6. Val. Klobouky 22 12 1 9 51:35 37
7. Bylnice 23 11 2 10 49:51 35
8. Louky 22 9 5 8 40:36 32
9. Mladcová 23 9 5 9 59:63 32
10. Vlachovice 22 8 4 10 36:57 28
11. Chvalčov 22 8 2 12 41:46 26
12. Malenovice 22 6 5 11 37:61 23
13. Val. Polanka 22 3 3 16 31:70 12
14. Hovězí 22 3 1 18 19:65 10

SKUPINA B: Jarošov - Koryčany 6:2 Staroba 3, Malina, Šácha, Ševčík - nehlášeno, J. Otrokovice - Uh. Ostroh 1:2 Spurný - Šimčík, Mikeš, Hluk - Bojkovice 5:3 Kusák 2, Hanák, Bachánek, Chudík - Zika 2, Švach, Nedachlebice - Rataje 6:2 Belant 6 - Holan, Veselý, Prakšice - Újezdec 3:1 nehlášeno, Boršice - Zdounky 8:2 Zach 2, Marčík 2, Krpálek, Dvouletý, Holomčík, Hlaváček R. , - Navrátil T. , Vrbíček A., Strání - Luhačovice 2:0 Janošík, Popelka R.

1. Luhačovice 23 21 1 1 108:17 64
2. Strání 22 16 3 3 66:21 51
3. Boršice 22 16 1 5 63:24 49
4. Nedachlebice 22 14 3 5 64:44 45
5. Újezdec 22 10 5 7 55:43 35
6. J. Otrokovice 23 9 4 10 56:48 31
7. Prakšice 22 8 3 11 51:58 27
8. Rataje 22 7 5 10 42:63 26
9. Bojkovice 23 7 2 14 52:63 23
10. Hluk 23 7 2 14 50:69 23
11. Uh. Ostroh 22 6 5 11 37:67 23
12. Jarošov 23 6 2 15 44:67 20
13. Koryčany 22 6 2 14 25:77 20
14. Zdounky 23 4 2 17 27:79 14

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Uh. Brod - Paseky Zlín 2:0 Nevařil, Indra, Luhačovice - Kroměříž B 3:1 Skovajsa, Zigo, Bartoš - Havlík, FC Vsetín - 1. FC Slovácko C 2:2 nehlášeno, Bystřice p. H. - Chropyně 0:3 nehlášeno, Kunovice - J. Otrokovice 0:2 Novák, Prokeš, Bojkovice - Val. Meziříčí 3:3 Maštalíř 2, Miča - Pivovarčík, Šuba, Vahala, V. Otrokovice - Dol. Němčí 2:3 Škrabal, Fiala - Kadlček 2, Tinka.

1. Paseky Zlín 22 15 5 2 67:22 50
2. 1. FC Slovácko C 20 15 4 1 89:29 49
3. Val. Meziříčí 22 14 3 5 65:28 45
4. Chropyně 23 13 4 6 59:38 43
5. Uh. Brod 22 13 3 6 53:23 42
6. Bojkovice 24 11 8 5 76:45 41
7. Luhačovice 23 10 5 8 37:34 35
8. J. Otrokovice 22 8 7 7 44:32 31
9. FC Vsetín 22 8 4 10 48:37 28
10. V. Otrokovice 22 8 2 12 44:49 26
11. Kroměříž B 23 7 5 11 43:60 26
12. Dol. Němčí 23 3 4 16 20:102 13
13. Kunovice 22 1 2 19 14:81 5
14. Bystřice p. H. 22 1 2 19 11:90 5

MLADŠÍ: Uh. Brod - Paseky Zlín 9:2 Rezek 3, Machala 2, Borýsek, Jaroněk, Pochylý 2 - Galatík 2, Luhačovice - Kroměříž B 0:7 Sládeček 2, Oulehla 3, Pospíšil R a V., FC Vsetín - 1. FC Slovácko C 2:0 nehlášeno, Bystřice p. H. - Chropyně 2:1 Ondroušek, Hradil - nehlášeno, Kunovice - J. Otrokovice 2:5 Marovič, Vlk - Daněk 2, Kašík, Zaoral, Mrlík, Bojkovice - Val. Meziříčí 2:3 Bartošík, Prachař - Kopřiva, Slovák, Svoboda.

1. FC Vsetín 21 18 3 0 79:15 57
2. J. Otrokovice 20 15 2 3 78:22 47
3. Val. Meziříčí 20 12 4 4 75:26 40
4. V. Otrokovice 20 10 5 5 44:23 35
5. Kunovice 21 10 5 6 43:33 35
6. Kroměříž B 21 9 5 7 49:35 32
7. Uh. Brod 20 10 1 9 43:33 31
8. 1. FC Slovácko C 18 8 1 9 60:47 25
9. Bystřice p. H. 21 7 2 12 47:69 23
10. Chropyně 21 6 3 12 44:58 21
11. Bojkovice 22 5 3 14 51:68 18
12. Paseky Zlín 20 5 2 13 27:78 17
13. Luhačovice 21 0 0 21 4:137 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Štítná n. Vl. - Juřinka 2:0 nehlášeno, Kelč - Vel. Karlovice 0:9 nehlášeno, Val. Meziříčí B - 1. Valašský B 3:0 Švajda, Vahala, Gajdůšek, Hor. Bečva - Slavičín 0:10 Sochora 3, Vašička 3, Goldbach 2, Bartoš 2, Nedašov - Val. Klobouky 2:0 Fojtík, Surý, Vlachovice - Poličná 1:2 Kozubík - Kutěj, Zelenka.

1. Vel. Karlovice 18 15 2 1 74:12 47
2. Juřinka 18 11 3 4 51:21 36
3. Nedašov 19 11 2 6 57:30 35
4. Slavičín 19 9 2 8 80:39 29
5. Poličná 19 9 2 8 38:42 29
6. Štítná n. Vl. 19 8 4 7 19:20 28
7. Val. Meziříčí B 18 8 3 7 41:25 27
8. Val. Klobouky 19 7 3 9 22:35 24
9. Vlachovice 19 6 3 10 25:50 21
10. Hor. Bečva 18 6 2 10 24:70 20
11. 1. Valašský FC B 19 5 4 10 29:47 19
12. Kelč 19 2 0 17 26:95 6

SKUPINA B: Uh. Ostroh - Strání 1:4 Kovařík - Tomanec 2, Tinka, Zámečník, Hulín - Koryčany 2:1 Škrabal, Černý - Nezdařil, Nedakonice - Morkovice 7:1 Hyrák 4, Kubiš, Březina, Šebek - Hrnčíř, Napajedla - St. Město 4:1 Knedla, Nguyen, Blažek 2 - Čevora, Boršice - Kvasice 1:3 Polášek - Železník 2, Kameš, Slušovice - Holešov 1:1 Prachař - Kopřiva.

1. Slušovice 19 16 2 1 93:12 50
2. Strání 19 15 4 0 72:15 49
3. Holešov 19 11 3 5 47:34 36
4. Napajedla 19 11 2 6 48:32 35
5. Hulín 19 10 1 8 32:32 31
6. Koryčany 19 8 2 9 45:32 26
7. Morkovice 19 7 3 9 27:55 24
8. St. Město 20 6 5 9 36:58 23
9. Boršice 19 7 1 11 45:52 22
10. Uh. Ostroh 19 4 2 13 23:52 14
11. Nedakonice 20 3 3 14 29:87 12
12. Kvasice 19 3 0 16 17:53 9

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Štítná n. Vl. - Juřinka 1:1 nehlášeno - Fila, Kelč - Vel. Karlovice 0:2, Val. Meziříčí B - 1. Valašský B 2:1 Odstrčil 2 - Bolf, Hor. Bečva - Slavičín 3:1 nehlášeno - Mana, Nedašov - Val. Klobouky 13:0 Matůšů 3, Liňa 2, Kolínek J. , Tulpa, Šánek J. , Kolínek Št. , Bartoška 2, Švach, Solař, Vlachovice - Poličná 0:4 Kalvaňa 2, Roupec, Stolař.

1. Nedašov 19 16 3 0 86:13 51
2. Poličná 19 16 2 1 115:9 50
3. 1. Valašský FC B 19 14 1 4 91:19 43
4. Val. Meziříčí B 18 11 4 3 68:17 37
5. Vel. Karlovice 18 10 1 7 73:26 31
6. Štítná n. Vl. 19 9 2 8 43:37 29
7. Juřinka 18 9 2 7 31:27 29
8. Vlachovice 19 8 2 9 36:30 26
9. Slavičín 19 5 0 14 44:57 15
10. Hor. Bečva 18 4 0 14 17:112 12
11. Val. Klobouky 19 1 0 18 4:156 3
12. Kelč 19 0 1 18 12:117 1

SKUPINA B: Uh. Ostroh - Strání 1:0 Vyskočil, Hulín - Koryčany 8:0 Zajac 3, Miklík, Miškovský, Drulák, Mucha, Klesnil, Nedakonice - Morkovice 10:0 Horňák 2, Mikulík 2, Velcr 2, Hofman, Dobeš, Janska, Kubičík, Napajedla - St. Město 2:1 Trvaj, Řezníček - Juráň, Boršice - Kvasice 0:1 Vavřík, Slušovice - Holešov 1:0 Tkadlec.

1. Holešov 19 18 0 1 126:10 54
2. Slušovice 19 17 1 1 129:11 52
3. Hulín 19 13 2 4 62:23 41
4. Kvasice 19 10 4 5 41:38 34
5. Nedakonice 20 8 1 11 48:67 25
6. Napajedla 19 8 1 10 44:66 25
7. Koryčany 19 7 2 10 58:85 23
8. Uh. Ostroh 19 7 2 10 23:53 23
9. Strání 19 6 4 9 31:58 22
10. Morkovice 19 6 2 11 49:69 20
11. Boršice 19 2 2 15 31:103 8
12. St. Město 20 2 1 17 21:80 7

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍ PŘÍPRAVKA

SKUPINA A: Poličná - Vigantice 1:6, Juřinka - FC Vsetín 2:3.

1. 1. Valašský FC 11 11 0 0 62:12 33
2. FC Vsetín 12 8 0 4 54:33 24
3. Val. Meziříčí 10 5 2 3 54:37 17
4. Vigantice 11 5 1 5 35:34 16
5. Poličná 11 4 2 5 27:38 14
6. Juřinka 10 1 1 8 16:34 4
7. Val. Meziříčí B 11 1 0 10 10:70 3

SKUPINA B: Zlín - Morkovice 18:0, Kroměříž - Bystřice p. H. 19:0.

1. Zlín 13 13 0 0 160:4 39
2. Kroměříž 13 11 0 2 123:17 33
3. Louky 12 8 0 4 38:39 24
4. Morkovice 12 6 0 6 31:67 18
5. Holešov 12 4 0 8 31:69 12
6. Hulín 12 2 1 9 15:48 7
7. Chropyně 11 2 1 8 22:66 7
8. Bystřice p. H. 11 1 0 10 8:118 3

SKUPINA C: Veselí n. M. - Kroměříž B 3:3, Boršice - V. Otrokovice 0:10, Kunovice - Zlín B 1:6.

1. Veselí n. M. 12 7 3 2 62:23 24
2. J. Otrokovice 10 7 3 0 47:13 24
3. V. Otrokovice 11 7 2 2 45:22 23
4. Kroměříž B 13 4 5 4 35:31 17
5. Slov. Slavia UH 12 5 1 6 53:46 16
6. Zlín B 11 5 0 6 46:48 15
7. Kunovice 12 2 1 9 28:69 7
8. Boršice 13 2 1 10 28:92 7

SKUPINA D: Slov. Slavia UH B - Brumov 6:0, Uh. Brod - Luhačovice 11:1.

1. Slov. Slavia UH B 13 13 0 0 138:8 39
2. Uh. Brod 13 10 1 2 65:23 31
3. Brumov 13 8 2 3 81:13 26
4. Bojkovice 12 6 0 6 38:23 18
5. Val. Klobouky 12 5 1 6 35:43 16
6. V. Otrokovice B 13 4 0 9 34:71 12
7. Slavičín 13 2 1 10 20:138 7
8. Luhačovice 13 0 1 12 12:104 1

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

SKUPINA A: Poličná - Vigantice 7:2, Juřinka - FC Vsetín 3:0.

1. 1. Valašský FC 11 11 0 0 94:6 33
2. Val. Meziříčí 10 8 0 2 86:18 24
3. Juřinka 10 7 0 3 54:15 21
4. FC Vsetín 12 6 0 6 42:36 18
5. Vigantice 11 3 0 8 33:70 9
6. Poličná 11 3 0 8 41:90 9
7. Val. Meziříčí B 11 0 0 11 8:123 0

SKUPINA B: Zlín - Morkovice 21:0, Kroměříž - Bystřice p. H. 5:2.

1. Zlín 13 13 0 0 193:12 39
2. Kroměříž 13 10 0 3 66:31 30
3. Louky 12 6 1 5 32:49 19
4. Hulín 12 6 0 6 42:56 18
5. Morkovice 12 5 1 6 30:58 16
6. Holešov 12 4 2 6 33:47 14
7. Bystřice p. H. 11 2 0 9 22:83 6
8. Chropyně 11 0 0 11 5:87 0

SKUPINA C: Veselí n. M. - Kroměříž B 13:6, Boršice - V. Otrokovice 0:1, Kunovice - Zlín B 3:1.

1. Slov. Slavia UH 12 11 0 1 101:13 33
2. V. Otrokovice 11 9 0 2 83:17 27
3. J. Otrokovice 11 8 1 2 62:23 25
4. Veselí n. M. 12 7 1 4 74:46 22
5. Boršice 12 4 2 6 41:40 14
6. Kunovice 12 3 1 8 23:73 10
7. Zlín B 11 2 1 8 13:70 7
8. Kroměříž B 13 0 0 13 10:125 0

SKUPINA D: Slov. Slavia UH B - Brumov 0:4, Uh. Brod - Luhačovice 17:0.

1. Brumov 13 13 0 0 217:2 39
2. Slov. Slavia UH B 13 11 0 2 156:14 33
3. Uh. Brod 13 9 0 4 121:33 27
4. Bojkovice 12 6 0 6 42:100 18
5. V. Otrokovice B 13 5 0 8 34:92 15
6. Val. Klobouky 12 5 0 7 30:114 15
7. Luhačovice 13 1 0 12 18:118 3
8. Slavičín 13 1 0 12 9:154 3

OFS ZLÍN

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU
16. kolo:
Mysločovice - SK Vizovice 0:4 Radoň L. 2, Gábor V., Kovář, Ludkovice - Pozlovice 2:1 Talaš P., Nevařil - Máčala T., Příluky - Návojná 4:0 Mezírka 2, Polanský 2, Nedašova Lhota - Tečovice 3:1 Holba, Pacík, Struhař - Kužel, Zádveřice - Bratřejov 3:2 Víšek D., Válek, Časta - Tomšů, Slezák.

1. SK Vizovice 16 11 0 5 35:17 33
2. Ludkovice 16 9 4 3 34:17 31
3. Zádveřice 16 8 2 6 27:25 26
4. Nedašova Lhota 16 7 4 5 39:29 25
5. Návojná 16 7 4 5 24:22 25
6. Mysločovice 16 7 1 8 28:33 22
7. Příluky 16 6 1 9 33:35 19
8. Pozlovice 16 6 1 9 20:32 19
9. Tečovice 16 4 3 9 20:32 15
10. Bratřejov 16 4 2 10 29:47 14

OKRESNÍ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: 16. kolo: Jaroslavice - Březová 3:0 Nagy, Ševčík, Juřík, Halenkovice - Kostelec 12:0 Stuchlík 4, Marholt 3, Tišocký 2, Vlachynský, Janík, Zatloukal, Trnava - Lukov 7:0 Páleníček 3, Soukup, Srovnal, Slováček R., Čala M., Tlumačov - Žeranovice 7:0 Heiland 3, Mouka 2, Zezula, Škrabal R., Všemina - Kašava 4:2 Chovanec 2, Kopečný, Samsonek - Pšenica 2.

1. Tlumačov 16 11 3 2 62:13 36
2. Halenkovice 16 8 6 2 49:22 30
3. Kašava 16 9 2 5 46:28 29
4. Všemina 16 8 2 6 39:37 26
5. Trnava 16 7 3 6 51:29 24
6. Jaroslavice 16 7 3 6 34:20 24
7. Žeranovice 16 6 2 8 33:38 20
8. Lukov 16 6 1 9 23:48 19
9. Březová 16 3 3 10 20:45 12
10. Kostelec 16 2 1 13 11:88 7

SKUPINA B: 17. kolo: Jasenná - Poteč 2:3 Polách 2 - Slovák 2, Sáblík, Provodov - Slopné 3:1 Mališka, Černý Š., Plášek - Chlud.

1. Slopné 14 10 1 3 42:26 31
2. Provodov 14 9 2 3 63:24 29
3. Jasenná 13 5 2 6 32:40 17
4. Poteč 14 4 0 10 29:56 12
5. Drnovice 13 3 1 9 24:44 10

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

18. kolo: Louky - SK Vizovice 6:1 Houfek 2, Vyoral, Sadil, Valerián, Kadlík - Adamuška, Malenovice - Mysločovice 2:1 Nehlášeno, Příluky - Brumov B 0:11 Nehlášeno, Tlumačov - Mladcová 2:4 Hána, Hlaváč - Venený, Pinkas, Lebánek, Řeha, Slopné - Bratřejov 1:8 Kozubík - Gerža 2, Kocourek 2, Polomík, Kráčala, Tomšů, Suroník, Fryšták - Újezd 1:3 Gajdůšek - Maliňák 2, Pavelka.

1. Malenovice 18 14 3 1 93:26 45
2. Újezd 18 14 1 3 105:33 43
3. Tlumačov 18 11 4 3 87:25 37
4. Mysločovice 18 11 3 4 73:25 36
5. Mladcová 18 11 2 5 82:30 35
6. Bratřejov 18 11 1 6 66:25 34
7. Fryšták 18 7 2 9 42:53 23
8. Louky 18 6 2 10 56:39 20
9. Brumov B 18 5 3 10 67:63 18
10. SK Vizovice 18 4 1 13 45:88 13
11. Slopné 18 1 1 16 9:146 4
12. Příluky 18 1 1 16 10:182 4

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A: 16. kolo: Spytihněv - Štípa 0:9 Kolář 7, Sivák, Kogler, Březnice - Kostelec 8:0 Kratina 4, Kužílek 2, Nosek, Ivanovský, Lhota u Mal. - Lukov 5:0 Olšaník 2, Pešta, Blahuš, Bartoň, Jaroslavice - Tečovice 1:2 Vaněčka - Svoboda, Kristek, Doubravy - Pohořelice 0:13 Bartůněk 4, Žák 2, Přílučík 2, Horák, Patočka, Blahoš, Silný, Sember.

1. Březnice 16 13 3 0 81:1 42
2. Pohořelice 16 9 5 2 63:10 32
3. Lhota u Mal. 16 10 2 4 45:20 32
4. Tečovice 16 9 3 4 55:26 30
5. Štípa 16 9 2 5 52:27 29
6. Lukov 16 7 4 5 31:33 25
7. Jaroslavice 16 7 1 8 58:44 22
8. Spytihněv 16 3 2 11 30:80 11
9. Doubravy 16 1 0 15 18:84 3
10. Kostelec 16 1 0 15 18:126 3

SKUPINA B: 16. kolo: Jasenná - Zádveřice 4:0 Smilek L. 2, Blanař, Zicha, Kašava - Lužkovice 5:0 Šumšal 2, Latif, Masař, Povolný, Provodov - Veselá 4:8 Kolařík 2, Šimek, Slovák - Čoček 3, Žaludek J. 2, Juřík, Klečka, Ševčík, Všemina - Trnava 10:3 Kopečný 5, Trubelík 4, Karlík - Válek, Zbranek O., Krajča, Březová - Hvozdná 0:6 Kotek 2, Ries, Mlčák, Hlaváč, Řehák. Dohrávka 15. kola: Veselá - Všemina 1:3 Čoček - Kopečný 3.

1. Kašava 16 14 1 1 81:13 43
2. Veselá 16 13 0 3 111:30 39
3. Všemina 16 11 2 3 92:30 35
4. Lužkovice 16 8 1 7 55:43 25
5. Provodov 16 7 3 6 78:53 24
6. Jasenná 16 7 2 7 49:36 23
7. Zádveřice 16 7 2 7 47:46 23
8. Hvozdná 16 4 1 11 30:60 13
9. Trnava 16 3 0 13 19:136 9
10. Březová 16 0 0 16 7:122 0

SKUPINA C: 18. kolo: Drnovice - Nedašova Lhota 4:1 Gabko 2, Tománek, Stružka O. - Patrik P., Ludkovice - Pozlovice 1:1 Suchý M. - Kraus, Vysoké Pole - Sehradice 3:1 Naňák, Fojtů J., Machů H. - Řehák, Poteč - Biskupice 1:7 Kuman - Nehlášeno, Dolní Lhota - Smolina 0:5 Šoman 2, Vlček 2, Kudela.

1. Smolina 16 14 0 2 107:8 42
2. Rokytnice 16 12 2 2 56:15 38
3. Biskupice 16 10 0 6 73:22 30
4. Poteč 17 9 3 5 50:41 30
5. Ludkovice 17 8 4 5 39:29 28
6. Drnovice 16 9 0 7 43:47 27
7. Pozlovice 16 7 3 6 49:39 24
8. Vysoké Pole 17 6 1 10 38:64 19
9. Nedašova Lhota 16 4 1 11 26:68 13
10. Sehradice 16 3 2 11 13:59 11
11. Dolní Lhota 17 0 0 17 10:112 0

OFS KROMĚŘÍŽ
OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SK. 1. - 4. MÍSTO: Skaštice - Lutopecny 2:2 (2:0), Martin Pšenko, Marek Pšenko - Jansta 2, Roštění - Kvasice 5:2 (3:2), Flora 2, Škrabaňa 2, Pumprla - Pik 2.

1. Roštění 3 3 0 0 15:4 9
2. Skaštice 3 1 1 1 5:6 4
3. Lutopecny 3 1 1 1 6:11 4
4. Kvasice 3 0 0 3 5:10 0

SK. 5. - 8. MÍSTO: Pravčice - Kostelec u Hol. 1:0 (1:0), Vojtek, Lubná - Těšnovice 2:0 (0:0), Valach, Kroupa.

1. Pravčice 3 2 1 0 3:1 7
2. Kostelec u Hol. 3 2 0 1 5:2 6
3. Lubná 3 1 0 2 4:4 3
4. Těšnovice 3 0 1 2 0:5 1

SK. 9. - 12. MÍSTO: Rusava - Mrlínek 0:0, Roštín - Šelešovice 0:1 (0:1), Dvořák.

1. Mrlínek 3 2 1 0 4:0 7
2. Šelešovice 3 2 0 1 4:2 6
3. Roštín 3 1 0 2 2:4 3
4. Rusava 3 0 1 2 1:5 1

SK. 13. - 15. MÍSTO: Zborovice - Žalkovice 4:2 (2:1), Kojetský 2, Hána 2 - Doležel, Kutý.

1. Zborovice 2 2 0 0 10:4 6
2. Žalkovice 2 1 0 1 7:8 3
3. Prusinovice 2 0 0 2 6:11 0

OKRESNÍ PŘEBOR ST. ŽÁKŮ

SK. 1. - 4. MÍSTO: Němčice - Lutopecny 7:2 (5:1), Mádr 3, Filipík 2, Štěpánek 2 - Sus, Knapík, Zdounky - Těšnovice 0:4 (0:1), Šimčík 3, Šebestík.

1. Těšnovice 3 2 1 0 10:3 7
2. Němčice 3 2 0 1 19:7 6
3. Lutopecny 3 1 1 1 7:8 4
4. Zdounky 3 0 0 3 0:18 0

SK. 5. - 8. MÍSTO: Chvalčov - Mrlínek 0:8 (0:5), Fojtík 3, Ponížil 2, Jančík, D. Čonka, L. Čonka, Mrlínek - Chvalčov 19:1 (8:1), Fojtík 5, Jančík 5, L. Čonka 3, D. Ondroušek 2, A. Ondroušek, T. Fárek, Gregor, L. Pospíšil - Žigmund, Dřínov - Zborovice 0:4 (0:2), Jergl 2, Solař, Šťastný .

1. Zborovice 3 3 0 0 29:1 9
2. Mrlínek 4 3 0 1 30:9 9
3. Dřínov 3 1 0 2 8:6 3
4. Chvalčov 4 0 0 4 1:52 0

SK. 9. - 13. MÍSTO: Zlobice - Bařice 8:2 (4:0), J. Urban 3, vl. 2, P. Urban, Lechner, Štěpánek - Ševčík 2, Bezměrov - Roštín 3:3, Úlehla, R. Polášek, vl. - Vlček, Skřenek, Míša.

1. Zlobice 2 2 0 0 13:3 6
2. Rajnochovice 2 2 0 0 5:1 6
3. Bezměrov 3 1 1 1 10:12 4
4. Roštín 2 0 1 1 4:6 1
5. Bařice 3 0 0 3 6:16 0

OKRESNÍ PŘEBOR ML. ŽÁKŮ

SK. 1. - 4. MÍSTO: Slavkov p. H. - Kojetín 3:5 (1:1), Šebestová 2, Vojkůvka - Zvonek, Bíbr, Žigmund, Miko, Přecechtěl, Rymice - Žalkovice 1:4 (1:1), Kaňa - Vojtko 2, Otáhalík, Beneš.

1. Kojetín 3 3 0 0 25:5 9
2. Slavkov p. H. 3 1 1 1 11:9 4
3. Žalkovice 3 1 0 2 9:21 3
4. Rymice 3 0 1 2 2:12 1

SK. 5. - 8. MÍSTO: Břest - Prusinovice 3:0 (1:0), Miščák 2, Šálek, Prusinovice - Zborovice 0:2, Medek 2.

1. DFK Holešov 2 2 0 0 5:1 6
2. Břest 2 1 1 0 4:1 4
3. Zborovice 3 1 1 1 4:3 4
4. Prusinovice 3 0 0 3 0:8 0

SK. 9. - 12. MÍSTO: Ludslavice - Martinice 4:2 (3:2), Daněk 3, Novák - Viktorín, Paštěka, Němčice - Kostelec u Hol. 2:1 (2:0), Procházková, Sklenář - Svěchota.

1. Němčice 3 3 0 0 20:3 9
2. Kostelec u Hol. 3 2 0 1 5:4 6
3. Ludslavice 3 1 0 2 6:10 3
4. Martinice 3 0 0 3 4:18 0

SK. 13. - 15. MÍSTO: Žeranovice - Kyselovice 6:1 (3:0), Navrátil 2, Sklenář 2, Řihák, Hubík - Máčalová.

1. Žeranovice 2 2 0 0 10:4 6
2. Chvalčov 1 0 0 1 3:4 0
3. Kyselovice 1 0 0 1 1:6 0

PŘÍPRAVKA

Zdounky - Žalkovice 2:1, Lučan, Karlík - Beneš, Kvasice - Koryčany 0:5, Hubr 3, Barták 2, Žalkovice - Kvasice 3:5, Beneš 2, Otáhalík - Zapletal 4, Daněk, Koryčany - Zdounky 1:5, Kaňa - Fojta 2, Lučan, Ptáček, Karlík
konečná tabulka

1. Zdounky 24 19 1 4 117:32 58
2. Kvasice 24 13 2 9 69:80 41
3. Žalkovice 24 9 2 13 78:80 29
4. Koryčany 24 3 3 18 49:122 11

OFS UHERSKÉ HRADIŠTĚ
OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

24. kolo: Topolná - Havřice 0:6 (0:3) Slavětínský, L.Maršálek, Buráň,L.Maršálek, Doležálek, Uherek, Nivnice - Šumice 3:3 (1:1) Velecký 2, Plessner - Jančařík 2, Pilka, Nedakonice - Tupesy 1:2 (1:0) Zálešák - Šmatelka, Žaluda, Vlčnov - Bílovice 2:2 2:1) Velecký 2 - Fišer, Čechmánek, Bánov - Staré Město 5:3 (0:3) P.Mahdal 2, Kumpa 2, Velecký - Doseděl, Mikulica, Grebeň, Ostr.Lhota - Babice 2:0 (2:0) M.Kopeček 2, Polešovice - Kostelany hosté nepřijeli.

1. Havřice 23 18 3 2 59:20 57
2. Polešovice 23 16 2 5 96:33 50
3. Tupesy 23 15 3 5 80:35 48
4. Nedakonice 23 15 3 5 72:31 48
5. Šumice 23 15 1 7 68:38 46
6. Staré Město 24 14 2 8 94:61 44
7. Nivnice 23 13 4 6 70:36 43
8. Bánov 23 10 4 9 60:40 34
9. Vlčnov 24 7 5 12 45:59 26
10. Bílovice 23 7 3 13 51:54 24
11. Ostr. Lhota 23 7 2 14 41:76 23
12. Babice 23 5 0 18 36:93 15
13. Kostelany 23 4 0 19 28:101 12
14. Topolná 23 0 0 23 16:139 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ DOROSTU

24. kolo: Kněžpole - Traplice 8:0 (4:0) Ondica 2, R.Varga 2, Lapčík, Remeš, L.Svízela, T.Varga, Ořechov - Buchlovice 2:1 (2:1) Krys 2 - Němec, Kudlovice - Mistřice 4:2 (2:1) Horák 2, Bělíček, Šilc - M.Červinka, Janečka, Osvětimany - Mařatice nehlášeno, Boršice B - Popovice 5:0 (2:0) Směták, Gavenda, Dudešek, Sokol, Pražák, Březolupy - Dolní Němčí B nehlášeno.

1. Kněžpole 22 16 3 3 83:21 51
2. Kudlovice 21 13 5 3 78:33 44
3. Mařatice 20 13 3 4 75:34 42
4. Dolní Němčí B 20 13 1 6 101:60 40
5. Hradčovice 21 12 2 7 84:66 38
6. Boršice B 21 11 3 7 72:51 36
7. Osvětimany 20 11 1 8 65:57 34
8. Březolupy 20 10 0 10 52:49 30
9. Ořechov 21 7 2 12 51:69 23
10. Popovice 21 7 1 13 54:65 22
11. Buchlovice 21 7 0 14 40:102 21
12. Mistřice 22 4 2 16 46:94 14
13. Traplice 22 0 1 21 18:118 1

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

22. kolo: Ostr.N.Ves - Šumice 3:0 (2:0) M. Zálešák 3, Medlovice - Buchlovice 9:1 (4:1) Červenka 5, Kučera 2, Procházka, Pazdera - Hančík, Hluk - Bánov 1:6 (0:2) Abrahám - Kočica 3, Šupina, Horňák, Tesařík, Vlčnov - Újezdec 6:1 (0:0) Leško 2, Moštěk 2, Polanský, Pešl - Ulčík, Ostr.Lhota - Mařatice 4:2 (1:2) O.Lůčný 2, J.Urbanec 2 - Mařák, Straka, Březolupy - Jarošov 1:16 (0:8) Hubáček - Vaněk 3, D. Blaha 2, J. Blaha 2, V. Jančík 2, M. Jančík 2, Šatník 2, Stojaspal, Štolba, vlastní.

1. Jarošov 19 17 0 2 113:17 51
2. Medlovice 19 16 1 2 94:20 49
3. Bánov 19 11 4 4 67:32 37
4. Mařatice 20 12 0 8 89:60 36
5. Buchlovice 19 11 1 7 54:51 34
6. Vlčnov 20 9 4 7 59:37 31
7. Šumice 19 7 1 11 39:64 22
8. Hluk 19 6 3 10 33:46 21
9. Ostr. Lhota 19 5 2 12 33:65 17
10. Újezdec 19 5 1 13 38:78 16
11. Ostr. N. Ves 19 4 2 13 23:57 14
12. Březolupy 19 2 1 16 22:137 7

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A - 24. kolo: Kněžpole - Traplice 21:1 (14:0) Horký 5, R. Večeřa 5, Flíbor 4, Vvážan 3, Fojtík, Hanáček, Janča, M. Vrána, Jalubí - Velehrad 4:1 (1:1) T. Kovář 2, Krokavec 2 - Janza, Kudlovice - Mistřice hosté nepřijeli, Nedachlebice - Bílovice 1:3 (1:0) Dostálek, Hanuš, Abrahám - Bieschel, Sušice - Jankovice 0:16 (0:9) J. Silný 9, V. Brázdil 5, Večeřa, Kučík, Huštěnovice - Babice 0:12 (0:5) Hrdina 6, Kováč 3, Horníček, Vranka, Kostílek, Topolná - Kostelany 5:1 (2:1) Bursík 2, Šiller 2, J. Foltýn - M. Suchánek.

1. Babice 23 22 0 1 214:6 66
2. Jankovice 23 20 0 3 219:31 60
3. Topolná 23 20 0 3 206:18 60
4. Nedachlebice 23 20 0 3 199:16 60
5. Bílovice 23 16 0 7 126:46 48
6. Kněžpole 23 12 0 11 141:59 36
7. Huštěnovice 23 11 0 12 93:94 33
8. Kudlovice 23 10 0 13 86:70 30
9. Kostelany 23 7 1 15 37:170 22
10. Sušice 23 6 2 15 51:114 20
11. Mistřice 23 6 2 15 48:193 20
12. Jalubí 23 4 2 17 22:209 14
13. Traplice 23 2 2 19 22:229 8
14. Velehrad 23 0 1 22 8:217 1

SKUPINA B - 11. kolo: Havřice - Podolí 12:0 (6:0) Horsák 2, Klusák 2, L.Vida 2, Schnurmacher 2, J.Bania, Bania,P.Vida,Havier, Hradčovice - Prakšice 3:1 (2:0) Rožek 2, Moštěk - Žůrek, Slavkov - 1.FC Slovácko - d 5:0 (2.0) borýsek 2, Zámečník 2,Peter, St. Hrozenkov - Suchá Loz 1:0 (1:0) F. Michalec, 1. FC Slovácko - d Nivnice 2:1 (1:1) Novodomská, Dufková - Flasar.

1. Slavkov 14 10 1 3 65:14 31
2. Nivnice 13 9 2 2 57:10 29
3. St. Hrozenkov 13 9 1 3 43:18 28
4. Hradčovice 14 7 0 7 48:29 21
5. Havřice 14 6 1 7 46:38 19
6. Prakšice 13 5 2 6 29:21 17
7. 1. FC Slovácko - d 13 5 1 7 19:44 16
8. Suchá Loz 13 4 1 8 29:57 13
9. Podolí 13 0 1 12 7:112 1

OKRESNÍ PŘEBOR PŘÍPRAVKY

STARŠÍ - 11. kolo: 1. FC Slovácko - d - Zlechov 4:2 (4:1) Kučerová 2, Barnetová, Daňková - Dvouletý 2, Uh. Ostroh - Újezdec 6:3 (3:2) Hrachovský 2, Haláč 2, Ševčík 2 - Kudela 2, Lekeš, Dolní Němčí - Spytihněv 5:2 (3:0) D.Jurásek 4, Machalík - Polášek, Kraváček, 1. FC Slovácko - d - Uh.Ostroh 3:5 (2:2) Psotková, Slavíčková, Tomšejová - Hrachovský 2, Haláč 2, Ševčík.

1. 1. FC Slovácko - d 11 10 0 1 109:16 30
2. Újezdec 11 7 0 4 51:27 21
3. Uh. Ostroh 11 6 1 4 49:50 19
4. Vlčnov 11 5 1 5 39:74 16
5. Zlechov 11 3 2 6 35:53 11
6. Dolní Němčí 12 3 2 7 40:61 11
7. Spytihněv 11 2 0 9 28:70 6

MLADŠÍ - 11. kolo: 1. FC Slovácko - d - Zlechov 2:4 (1:2) Hájková, Doležalová - Kedra 2, Kula, Bánovský, Uh. Ostroh - Újezdec 2:2 (2:0) Zalubil, Vydržalová - Kelíšek, Kundrata, Dolní Němčí - Spytihněv 15:0 (6:0) T. Bilík 5, D. Jurásek 5, A. Horňák 4, Ambroz, 1. FC Slovácko - Uh.Ostroh 5:0 (2:0) Čagánková 2, Hájková, Fabiánková, Doležalová.

1. Dolní Němčí 12 11 0 1 96:15 33
2. Újezdec 11 8 2 1 68:22 26
3. 1. FC Slovácko - d 11 6 1 4 67:36 19
4. Zlechov 11 5 0 6 35:67 15
5. Uh. Ostroh 11 3 2 6 25:41 11
6. Vlčnov 11 2 3 6 19:36 9
7. Spytihněv 11 0 0 11 7:100 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A - 11. kolo: Mistřice - Březolupy 0:3 (0:2) Jurčík 2, Soška, Ostr. N. Ves - Staré Město 0:3 (0:1) Slováček, Hucký, Jančík, Ořechov - Jarošov 3:3 (2:2) Nožička 3 - Komárková, Trávník, Pleva, St. Město Ořechov 5:1 (4:1) Bouřa, 2,Foltýnek, Slováček, Pantlík - Vitoš.

1. Ostr. N. Ves 11 8 2 1 81:32 26
2. Staré Město 11 8 0 3 46:26 24
3. Březolupy 11 7 2 2 38:22 23
4. 1. FC Slovácko 11 7 0 4 62:33 21
5. Jarošov 11 3 1 7 32:48 10
6. Mistřice 11 2 0 9 20:66 6
7. Ořechov 12 1 1 10 29:81 4

SKUPINA B - 22. kolo: Korytná - Uh.Brod B 2:3 (1:3) Vacula, Macíček - Jurča 2, Jílková, Hradčovice - Havřice 1:7 (0:3) Gregůrek - Štětina 2,Hromčík 2, Bania 2, Neděla, Slavkov - Prakšice 0:11 (0:8) Hlavín 4, Kadlček 3, Dědík 3, Řezníček, Nivnice - Horní Němčí 6:0 (2:0) Viceník 3, Chovanec, Trtek, Fojtík, Bánov - Hluk 0:5 (0:2) Kuřina 21, Vozár, Aujel, Kužela.

1. Bánov 17 12 4 1 94:34 40
2. Hluk 17 12 3 2 69:12 39
3. Prakšice 16 11 3 2 75:29 36
4. Havřice 16 10 2 4 72:25 32
5. Uh. Brod B 17 8 2 7 49:34 26
6. Horní Němčí 16 7 0 9 49:72 21
7. Hradčovice 16 5 3 8 52:61 18
8. Záhorovice 16 6 0 10 45:63 18
9. Korytná 17 5 1 11 39:58 16
10. Nivnice 17 4 2 11 40:79 14
11. Slavkov 17 1 0 16 21:138 3

27.5.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Šimon Kubík, 21. 2. 2017, 2800 g, 47 cm, Otrokovice
4

Nově narozená miminka na Slovácku - 8. týden 2017

Trenér 1. FC Slovácko Stanislav Levý.

City půjdou stranou. Stanislav Levý chce „své“ Bohemians porazit

Voda z lagun u Kostelan nad Moravou vnikla z polí do dvorů

Kostelany nad Moravou – Obleva a vytrvalý déšť začínají páchat nepravosti i v našem regionu. K prudce se rozšiřujícím lagunám na okraji Kostelan nad Moravou museli dokonce přijet profesionální i dobrovolní hasiči a začít vodu odčerpávat. Zaplaveno nakonec bylo jen několik dvorů a sklepů, přesto meteorologové varují. Déšť má přijít znovu.

AKTUALIZUJEME

Kam o víkendu? Na masopustní průvody, do sklárny v Květné nebo košt vína

Slovácko - Slovácko - Vyberte si z naší nabídky kulturních, sportovních a společenských akcí. Kompletní servis akcí naleznete v tištěné verzi pátečního vydání Slováckých novin.

Jsem rád, že jsem ve Slovácku zůstal, říká obránce Hofmann

Uherské Hradiště /ROZHOVOR/ – Na podzim nehrával, to ho štvalo. Stanislav Hofmann nastoupil v lize naposled koncem října na Slavii. Zbytek podzimu zahříval lavičku náhradníků. V hlavě měl i změnu týmu. „Lhal bych, kdybych řekl, že jsem na to nemyslel," říká otevřeně.

Mladému řidiči se za jízdy odpojil návěs kamionu

Starý Hrozenkov - Štěstí v neštěstí měl šofér kamiónu, který ve středu 23. února doslova přišel o návěs nedaleko hranice se Slovenskem. Nakonec vše dopadlo bez zranění a vážných následků.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies