VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kompletní výsledky mládežnického fotbalu

Region - Přinášíme kompletní výsledky mládežnického fotbalu.

27.5.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

I. DOROSTENECKÁ LIGA

STARŠÍ: 27. kolo: Olomouc-Ostrava 1:2 (0:1), Pospíšil - Musiol, Dostál, Slavia-Bohemians 1905 0:1 (0:1), Dvořák, Most-Zlín 2:0 (1:0), Plzeň-Opava odloženo na 10. června, Jihlava-Hradec Král. 1:1 (0:0), Pikl - Podraz, Sparta-Č. Budějovice 2:1 (1:1), Jurdík 2 - Repa, Slovácko-Příbram 2:0 (1:0), Brno-Teplice 1:2 (1:0), Štourač - Smrž, Lácha.

1. Sparta 27 17 3 7 61:37 54
2. Olomouc 27 16 5 6 62:33 53
3. Ostrava 28 11 9 8 45:34 42
4. Zlín 27 12 6 9 42:38 42
5. Hradec Král. 27 12 6 9 33:35 42
6. Teplice 27 12 4 11 50:45 40
7. Slavia 28 11 6 11 47:41 39
8. Most 27 11 6 10 43:46 39
9. Bohemians 1905 27 10 8 9 36:32 38
10. Příbram 27 10 6 11 35:45 36
11. Jihlava 27 10 4 13 44:55 34
12. Č. Budějovice 27 9 6 12 40:42 33
13. Plzeň 26 8 8 10 36:42 32
14. Brno 27 8 4 15 36:43 28
15. Slovácko 27 5 9 13 25:47 24
16. Opava 26 5 8 13 30:50 23
Kanonýři: 17 - Putz (Sparta), 11 - Motal (Zlín).

MLADŠÍ: 27. kolo: Olomouc-Ostrava 2:2 (2:0), Kostorek, Plšek - Urban, Dapkus, Slavia-Bohemians 1905 0:0, Most-Zlín 3:1 (1:0), Plzeň-Opava odloženo na 10. 6., Jihlava-Hradec Král. 1:3 (1:1), J. Kučera - Krop 2, Petráš, Sparta-Č. Budějovice 4:1 (3:1), Kucalas, Frýdek, Jeřábek, Ledecký - Jindra, Slovácko-Příbram 5:1 (2:1), Brno-Teplice 5:0 (3:0), Kubek 2, Lutonský, Lidmila, Varaďa.

1. Sparta 27 21 4 2 103:22 67
2. Olomouc 27 15 6 6 59:33 51
3. Ostrava 28 11 11 6 59:42 44
4. Hradec Král. 27 11 10 6 44:34 43
5. Plzeň 26 10 10 6 39:39 40
6. Zlín 27 10 8 9 52:42 38
7. Slovácko 27 10 8 9 34:38 38
8. Slavia 28 8 12 8 44:36 36
9. Brno 27 8 12 7 33:33 36
10. Bohemians 1905 27 8 9 10 42:47 33
11. Jihlava 27 8 8 11 38:41 32
12. Opava 26 8 7 11 31:37 31
13. Teplice 27 5 10 12 32:61 25
14. Č. Budějovice 27 7 4 16 30:60 25
15. Příbram 27 5 9 13 28:54 24
16. Most 27 4 6 17 34:83 18
Kanonýři: 20 - Skalák, 18 - Kurtin (Zlín).

MSL DOROSTU

STARŠÍ: 26. kolo: Sparta Brno-Opava B 1:0 (1:0), Sloboda (penalta), Vítkovice-Kroměříž 0:2 (0:1), Jihlava B-Vyškov 10:0 (2:0), Černý 2, Štěpán 2, Göth, Poláček, Průcha, Málek, Ptáček, Soustružník (penalta), Slovácko B-Sig.Olomouc B odloženo na 2. června, Ostrava B-Frýdek 7:1 (3:1), Karviná-Zlín B 4:0 (1:0), Šardice-FC Brno B 8:2 (2:2), Filip 3, Šturma, Řezáč, Drápal (penalta), Strmiska, vlastní.

1. Ostrava B 27 17 7 3 71:24 58
2. Sig.Olomouc B 26 16 5 5 58:31 53
3. Jihlava B 27 15 6 6 79:40 51
4. Vítkovice 27 15 4 8 66:40 49
5. Kroměříž 27 14 7 6 48:27 49
6. Slovácko B 26 13 5 8 57:33 44
7. Zlín B 27 11 6 10 51:44 39
8. Frýdek 27 11 6 10 39:41 39
9. FC Brno B 27 10 7 10 44:56 37
10. Opava B 27 10 4 13 52:51 34
11. Sparta Brno 27 9 6 12 30:43 33
12. Šardice 27 8 7 12 43:61 31
13. Třinec 27 8 6 13 36:36 30
14. Znojmo 27 7 5 15 32:59 26
15. Karviná 27 6 6 15 41:54 24
16. Vyškov 27 1 1 25 13:120 4
Kanonýři: 15 - Pazdera (Zlín B).

MLADŠÍ: 26. kolo: Sparta Brno-Opava B 0:2 (0:1), Gréč, Liška, Vítkovice-Kroměříž 3:0, Jihlava B-Vyškov 2:2 (1:1), Kliment 2 - V. Novotný, F. Novotný, Slovácko B-Sig.Olomouc B odloženo na 2. června, Ostrava B-Frýdek 7:0 (2:0), Karviná-Zlín B 1:1 Šardice-FC Brno B 1:4 (0:0), Matušek - Trávníček, Ulrych, Hajn, Červinka.

1. Sig.Olomouc B 26 21 2 3 78:30 65
2. Slovácko B 26 17 5 4 56:19 56
3. Ostrava B 27 15 2 10 59:34 47
4. Kroměříž 27 14 4 9 51:34 46
5. FC Brno B 27 10 8 9 45:38 38
6. Opava B 27 11 5 11 41:42 38
7. Jihlava B 27 10 7 10 45:42 37
8. Třinec 27 10 6 11 41:35 36
9. Vyškov 27 10 6 11 38:46 36
10. Vítkovice 27 9 8 10 44:41 35
11. Zlín B 27 10 4 13 32:50 34
12. Frýdek 27 7 10 10 19:41 31
13. Sparta Brno 27 8 6 13 34:47 30
14. Znojmo 27 9 3 15 35:62 30
15. Karviná 27 7 8 12 35:52 29
16. Šardice 27 2 6 19 12:52 12
Kanonýři: 15 - Vlachovič (Třinec), 13 - Handl, 12 - Hausknecht (oba Kroměříž), 11 - Baran (Zlín B), 10 - Janoštík (Kroměříž).

MSD DOROSTU
SKUPINA D

STARŠÍ: 24. kolo: Vrchovina-Břeclav 3:0 (3:0), Pekárek, Slavíček, Vašek, Bystrc-Uh. Brod 9:1 (3:0), Křivánek 2, Pfeifer 2, Praks, Cvingráf, Sedláček, Hrůza, vlastní - Babušík, Havl. Brod-Kunovice 2:1 (2:0), Líšeň-Prostějov 1:0 (0:0), Walla, Bohunice-Humpolec 5:2 (3:1), Masařík 4, Hanák - Novák 2, ČK: Farka (H) , Židenice-Třebíč 0:5 (0:1), Florián 3, T. Novotný, D. Novotný, Vel. Meziříčí-Otrokovice 2:1 (1:0).

1. Líšeň 23 16 4 3 59:15 52
2. Třebíč 23 16 2 5 60:22 50
3. Prostějov 23 13 4 6 47:28 43
4. Břeclav 23 11 2 10 40:36 35
5. Bohunice 23 10 5 8 47:46 35
6. Bystrc 23 9 6 8 43:37 33
7. Otrokovice 23 9 6 8 38:34 33
8. Vrchovina 23 9 4 10 35:32 31
9. Vel. Meziříčí 23 8 7 8 38:35 31
10. Uh. Brod 23 9 2 12 29:57 29
11. Havl. Brod 23 8 4 11 41:49 28
12. Židenice 23 6 2 15 27:59 20
13. Humpolec 23 6 1 16 37:61 19
14. Kunovice 23 5 3 15 24:54 18

Kanonýři: 21 - Florián (Třebíč).

MLADŠÍ: 24. kolo: Vrchovina-Břeclav 3:1 (1:0), Sodomka 2, Homolka - Vejvančický, ČK: Vejvančický. Bystrc-Uh. Brod 4:1 (3:0), Straka, Vala, Polášek, Sabela - F. Hruboš, Havl. Brod-Kunovice 1:0 (0:0), Líšeň-Prostějov 0:1 (0:0), Bohunice-Humpolec 5:1 (0:1), Snopek 2, Ampapa, Rotrekl, Damborský - Prokop , Židenice-Třebíč 0:5 (0:1), Válek 2, Kostelecký, Texl, Chalupa, Val. Meziříčí-Otrokovice 2:0.

1. Třebíč 23 18 3 2 73:19 57
2. Prostějov 23 18 1 4 70:26 55
3. Havl. Brod 23 13 6 4 48:40 45
4. Líšeň 23 13 5 5 54:29 44
5. Břeclav 23 12 6 5 42:31 42
6. Bohunice 23 12 3 8 57:33 39
7. Bystrc 23 10 1 12 46:56 31
8. Uh. Brod 23 6 8 9 29:43 26
9. Otrokovice 23 7 4 12 31:52 25
10. Vel. Meziříčí 23 7 3 13 25:42 24
11. Kunovice 23 6 2 15 20:48 20
12. Humpolec 23 6 1 16 41:77 19
13. Židenice 23 4 6 13 28:50 18
14. Vrchovina 23 2 5 16 27:45 11
Kanonýři: 28 - Válek (Třebíč), 8 - Karmazin (Otrokovice).

SKUPINA E

STARŠÍ: 24. kolo: Val. Meziříčí-Vsetín 1:2, Jeseník-Bystřice p.H. 2:4, Fulnek-Vítkovice B 2:0, Hranice-Přerov 5:4 (2:1), Simon 2, Pompa, Pecha, Kundrát - Talach, Čechák, Machač, Janováč HFK Olomouc-Hlučín 0:2 (0:0), Ondrušík, Peřina, Ostrava jih-Havířov 3:1, Zábřeh-Uničov 2:0 (0:0), Krcho, Olejník.

1. Fulnek 23 17 1 5 75:30 52
2. Hlučín 23 16 2 5 69:27 50
3. HFK Olomouc 23 14 6 3 75:30 48
4. Uničov 23 13 3 7 53:25 42
5. Přerov 23 13 2 8 71:41 41
6. Zábřeh 23 12 3 8 43:35 39
7. Vítkovice B 23 11 3 9 61:40 36
8. Bystřice p. H. 23 10 5 8 49:49 35
9. Vsetín 23 10 3 10 37:39 33
10. Havířov 23 7 7 9 38:41 28
11. Hranice 23 7 2 14 43:69 23
12. Ostrava jih 23 5 3 15 34:54 18
13. Val. Meziříčí 23 4 1 18 25:85 13
14. Jeseník 23 1 1 21 30:138 4
Kanonýři: 14 - Simon (Přerov), 10 - Kotas (Bystřice p. H.).

MLADŠÍ: 24. kolo: Val. Meziříčí-Vsetín 2:4, Jeseník-Bystřice p.H. 4:4, Fulnek-Vítkovice B 1:3, Hranice-Přerov 1:3 (0:1), Sencovici - Baran, Přikryl, Zatloukal, HFK Olomouc-Hlučín 3:0 (1:0), Bargl, Hapal, Hrabec, Ostrava jih-Havířov 2:5, Zábřeh-Uničov 3:1 (3:0), Olejník, Beran, Byvan - Věrchy.

1. Přerov 23 19 3 1 88:17 60
2. Vítkovice B 23 18 1 4 97:26 55
3. HFK Olomouc 23 17 3 3 92:25 54
4. Hlučín 23 16 4 3 76:27 52
5. Zábřeh 23 13 4 6 70:31 43
6. Hranice 23 13 4 6 61:34 43
7. Uničov 23 10 7 6 49:34 37
8. Fulnek 23 6 5 12 58:71 23
9. Vsetín 23 7 2 14 35:73 23
10. Jeseník 23 5 2 16 38:114 17
11. Ostrava jih 23 4 4 15 43:71 16
12. Bystřice p. H. 23 3 5 15 26:88 14
13. Havířov 23 3 2 18 28:72 11
14. Val. Meziříčí 23 2 4 17 28:106 10
Kanonýři: 23 - Navrátil (Přerov).

MSL ŽÁKŮ

STARŠÍ: 22. kolo: Vítkovice-Opava 1:0 (0:0), FC Brno-Hlučín 4:2 (1:0), Krška, Levai, Kudlička, Krejčíř - Stojka, Hudeczek, Frýdek-Slovácko 0:2, Zlín-Jihlava 3:1 (1:1), Trebicki, Hradil, Šmigura - Demeter, Sig.Olomouc-Sparta Brno 9:0 (4:0), Holub 3, Studený, Langer, Hodis, Vasiljev, Krátký, Kučera, Šardice-Karviná 1:0 (0:0), Kachyňa.

1. Sig.Olomouc 23 18 2 3 70:23 56
2. B. Ostrava 23 18 0 5 61:21 54
3. Vítkovice 23 17 3 3 60:22 54
4. Opava 23 13 3 7 54:27 42
5. FC Brno 22 10 5 7 47:25 35
6. Frýdek 23 10 3 10 31:35 33
7. Jihlava 23 9 4 10 42:41 31
8. Hlučín 23 10 1 12 44:55 31
9. Zlín 23 7 8 8 30:32 29
10. Slovácko 23 8 4 11 39:41 28
11. Karviná 22 9 0 13 23:37 27
12. Znojmo 23 6 2 15 29:72 20
13. Šardice 23 5 3 15 22:52 18
14. Sparta Brno 23 1 0 22 9:78 3
Kanonýři: 25 - Holub (Olomouc).

MLADŠÍ: 22. kolo: Vítkovice-Opava 3:3, FC Brno-Hlučín 2:2 (1:1), Bělohlávek, Junis - Buchvaldek, Malý, Frýdek-Slovácko 0:2, Zlín-Jihlava 1:1 (0:0), Houser - Polívka, Sig.Olomouc-Sparta Brno 4:0 (1:0), Danis 2, Baďura, Weinlich, Šardice-Karviná 0:2 (0:1), Puchel, Moskal.

1. FC Brno 22 19 2 1 76:9 59
2. Slovácko 23 18 3 2 85:28 57
3. Sig.Olomouc 23 16 3 4 81:21 51
4. Hlučín 23 16 2 5 86:37 50
5. Zlín 23 14 5 4 55:16 47
6. Jihlava 23 12 4 7 49:40 40
7. B. Ostrava 23 8 4 11 34:44 28
8. Opava 23 6 6 11 33:54 24
9. Vítkovice 23 6 5 12 28:52 23
10. Karviná 22 6 2 14 17:64 20
11. Frýdek 23 5 3 15 19:50 18
12. Šardice 23 4 5 14 29:58 17
13. Sparta Brno 23 4 1 18 19:70 13
14. Znojmo 23 3 1 19 18:86 10
Kanonýři: 22 - Sadílek (Slovácko), 11 - Straňák (Slovácko), 10 - Chwaszcz (Zlín), 8 - Machalík (Slovácko).

MSD ŽÁKŮ
SKUPINA D

STARŠÍ: 22. kolo: Kroměříž-FC Brno B 4:2 (1:0), Horák 2, Jarmer, Mrhálek - Pazourek 2, Vrchovina-Vyškov 0:8 (0:4), Vrána 2, Kubina 2, Jedlička 2, Hovorka, Homolka, Břeclav-Prostějov 0:1 (0:0), Preisler, Jihlava B-Pelhřimov 1:0 (0:0), Prokop, HFK Olomouc-Bohunice 3:1 (1:1), Krumpholz 2, Hlaváč - Hlavoň, Slovácko B-Havl. Brod 1:2, Sig.Olomouc B-Třebíč 4:0 (2:0), Šulák 2, Ševčík, Vaculák. Dohrávka 19. kolo: Brno B-Bohunice 5:0 (1:0), Pazourek, Princ, T. Juříček, Skoumal, Šembera. Dohrávka 21. kolo: Brno B-Slovácko B 2:0 (0:0), Vlach, Kamenný,.

1. Vyškov 23 15 3 5 52:14 48
2. HFK Olomouc 23 13 6 4 44:21 45
3. Sig.Olomouc B 23 13 4 6 48:24 43
4. FC Brno B 23 11 4 8 44:34 37
5. Jihlava B 23 11 3 9 40:34 36
6. Břeclav 23 10 4 9 36:37 34
7. Prostějov 23 9 6 8 34:25 33
8. Havl. Brod 23 10 3 10 33:37 33
9. Třebíč 23 10 2 11 40:43 32
10. Pelhřimov 23 10 1 12 28:42 31
11. Kroměříž 23 9 3 11 50:52 30
12. Bohunice 23 7 5 11 25:42 26
13. Slovácko B 23 4 4 15 21:50 16
14. Vrchovina 23 3 4 16 22:62 13
Kanonýři: 14 - Hebert (Vyškov), 10 - Horák, 8 - Mrhálek (oba Kroměříž).

MLADŠÍ: 22. kolo: Kroměříž-FC Brno B 1:2 (0:1), Ferko - M. Vintr, O. Vintr, Vrchovina-Vyškov 0:4 (0:2), Kursa, Račanský, Neděla, Hudec, Břeclav-Prostějov 4:0 (2:0), Kolínek, Horčička, Čapka, Prajka, Jihlava B-Pelhřimov 2:1 (1:0), Vomela, Bělovský - Poul, HFK Olomouc-Bohunice 3:1 (2:1), Kratochvíl 2, Hamy - Dobi, Slovácko B-Havl. Brod 0:6, Sig.Olomouc B-Třebíč 2:1 (1:0), Surzin, Vasiljev - Novotný. Dohrávka 19. kolo: Brno B-Bohunice 3:2 (1:0), Loub, Krejčík, Pelán - Smejkal, Ševčík. Dohrávka 21. kolo: Brno B-Slovácko B 4:0 (3:0), M. Vintr, Krejčí, Pelán, Pokorný.

1. FC Brno B 23 19 2 2 79:17 59
2. Sig.Olomouc B 23 15 4 4 50:18 49
3. HFK Olomouc 23 14 3 6 50:27 45
4. Bohunice 23 13 4 6 62:37 43
5. Vyškov 23 13 4 6 47:29 43
6. Pelhřimov 23 12 1 10 43:29 37
7. Kroměříž 23 9 7 7 35:28 34
8. Břeclav 23 9 5 9 52:37 32
9. Slovácko B 23 8 4 11 36:46 28
10. Havl. Brod 23 8 3 12 30:36 27
11. Prostějov 23 7 2 14 20:52 23
12. Třebíč 23 6 3 14 30:46 21
13. Jihlava B 23 6 0 17 37:84 18
14. Vrchovina 23 1 0 22 10:95 3
Kanonýři: 23 - M. Vintr (Brno B).

SKUPINA E

STARŠÍ: 22. kolo: Třinec-Bílovec 1:1, Vítkovice B-Jeseník 3:0, Valašský FC-Přerov 1:0, Havířov-Brumov 5:0, Uničov-Rýmařov 5:1 (3:1), Vytřísal 2, Kratochvíl, Novák, Krajc - Holuša, Zábřeh-Hranice 1:1, Ostrava B-Zlín B 1:1.

1. Ostrava B 23 21 2 0 67:9 65
2. Uničov 23 17 5 1 71:16 56
3. Třinec 23 14 4 5 40:23 46
4. Přerov 23 11 5 7 30:23 38
5. Bílovec 23 10 7 6 39:19 37
6. Vítkovice B 23 11 3 9 29:25 36
7. Hranice 23 9 7 7 29:32 34
8. Zlín B 23 8 4 11 29:32 28
9. Zábřeh 23 7 4 12 19:39 25
10. Valašský FC 23 5 7 11 18:50 22
11. Rýmařov 23 5 4 14 22:46 19
12. Jeseník 23 5 4 14 22:52 19
13. Havířov 23 4 5 14 30:47 17
14. Brumov 23 2 3 18 12:44 9
Kanonýři: 19 - Šašinka (Ostrava B).

MLADŠÍ: 22. kolo: Třinec-Bílovec 1:2, Vítkovice B-Jeseník 1:2, Valašský FC-Přerov 0:1, Havířov-Brumov 6:1, Uničov-Rýmařov 10:0 (6:0), Tomšů 4, Smejkal 3, Zámečník, Muzikant, Pecháček, Zábřeh-Hranice 1:2, Ostrava B-Zlín B 2:1.

1. Havířov 23 19 3 1 80:10 60
2. Ostrava B 23 15 6 2 57:19 51
3. Jeseník 23 15 4 4 72:15 49
4. Valašský FC 23 13 5 5 48:23 44
5. Přerov 23 12 4 7 42:26 40
6. Zlín B 23 11 4 8 40:28 37
7. Bílovec 23 9 5 9 36:36 32
8. Třinec 23 9 5 9 51:55 32
9. Brumov 23 10 2 11 43:56 32
10. Hranice 23 9 4 10 29:38 31
11. Uničov 23 6 3 14 40:54 21
12. Vítkovice B 23 4 2 17 20:62 14
13. Zábřeh 23 2 4 17 12:71 10
14. Rýmařov 23 0 3 20 9:86 3
Kanonýři: 22 - Szotkovský (Třinec), 10 - Holba (Brumov).

KFS ZLÍN
KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

STARŠÍ: Brumov - Štítná n. Vl. 1:1 Dekleva - Liška, Dol. Němčí - O. N. Ves 4:4 Kadlček T. 2, Hodulík, Daněk - nehlášeno, Kelč - Paseky Zlín 4:2 Minář 2, Hlavica T. , Škařupa - nehlášeno, 1. Valašský FC - Morkovice 2:4 nehlášeno - Štěrba, Vlha, Koláček, Pajgr, Kroměříž B - Napajedla 5:0 Přehnal, Janoštík, Krčmář, Kolařík, Rybnikář, Chropyně - Podlesí 5:1 Štěpánek, Vávra, Hrabal, Křižan, Ligač - Martínek, Slušovice - Holešov 2:0 Borutský, Gajdůšek M..

1. Kroměříž B 23 17 4 2 80:28 55
2. Brumov 22 16 4 2 87:26 52
3. Štítná n. Vl. 22 14 4 4 62:35 46
4. Chropyně 23 12 5 6 83:50 41
5. Slušovice 22 11 5 6 36:21 38
6. Morkovice 22 10 2 10 55:52 32
7. 1. Valašský FC 22 10 0 12 37:50 30
8. Kelč 23 9 3 11 44:62 30
9. O. N. Ves 22 8 5 9 51:58 29
10. Holešov 23 7 2 14 43:52 23
11. Paseky Zlín 22 7 2 13 33:61 23
12. Dol. Němčí 22 6 3 13 39:59 21
13. Podlesí 22 5 2 15 29:62 17
14. Napajedla 22 2 3 17 27:90 9

MLADŠÍ: Brumov - Štítná n. Vl. 4:2 Strnad 2, Polách, Šenkeřík - Hnaníček 2, Kelč - Paseky Zlín 8:2 nehlášeno, 1. Valašský FC - Morkovice 0:2 Štěrba, Šipoš, Kroměříž B - Napajedla 5:1 Šprňa, janečka, Zapletal, Šnajdr, Horváth - Vavruša, Chropyně - Podlesí 7:3 Pešek 2, Vávra , Zezula, Adámek, Loučka - Libosvár 2, Hrbáček, Slušovice - Holešov 5:0 Gajdůšek M. , 2, Jaška, Budyač, Matůšů.

1. Brumov 21 19 0 2 119:24 57
2. Kroměříž B 21 17 1 3 81:21 52
3. Chropyně 21 15 2 4 69:26 47
4. Slušovice 20 14 2 4 66:15 44
5. Dol. Němčí 20 10 2 8 46:52 32
6. Morkovice 21 7 4 10 38:67 25
7. Štítná n. Vl. 21 8 0 13 47:53 24
8. Kelč 21 6 4 11 33:58 22
9. 1. Valašský FC 20 7 1 12 23:49 22
10. Holešov 21 7 1 13 30:59 22
11. Napajedla 20 5 4 11 39:54 19
12. Paseky Zlín 21 5 3 13 34:60 18
13. Podlesí 20 2 0 18 18:105 6

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Mladcová - Vlachovice 10:1 Greguš J. 3, Cahyna 3, Chludil J. 2, Chvíla 2 - Vavrys, Zašová - Chvalčov 2:0 Škrobák, Janíček, Val. Klobouky - Bylnice 7:0 Pechanec 3, Nevrlka, Sáblík, Andrys,Kudela, Slavičín - Louky 4:0 Struhař 3, Krajíček, Dol. Bečva - Val. Polanka 3:3 Martyčák J. a T. , Jurečka - Šťastný, Adámek, Fiurek, Vel. Karlovice - Hulín 1:1 Plánka - Strnad, Hovězí - Malenovice 2:1 Tobola, Lambert - Stříbný.

1. Slavičín 22 15 2 5 52:23 47
2. Vel. Karlovice 22 14 4 4 49:19 46
3. Dol. Bečva 22 13 3 6 59:34 42
4. Zašová 23 12 2 9 45:27 38
5. Hulín 23 10 7 6 50:31 37
6. Val. Klobouky 22 12 1 9 51:35 37
7. Bylnice 23 11 2 10 49:51 35
8. Louky 22 9 5 8 40:36 32
9. Mladcová 23 9 5 9 59:63 32
10. Vlachovice 22 8 4 10 36:57 28
11. Chvalčov 22 8 2 12 41:46 26
12. Malenovice 22 6 5 11 37:61 23
13. Val. Polanka 22 3 3 16 31:70 12
14. Hovězí 22 3 1 18 19:65 10

SKUPINA B: Jarošov - Koryčany 6:2 Staroba 3, Malina, Šácha, Ševčík - nehlášeno, J. Otrokovice - Uh. Ostroh 1:2 Spurný - Šimčík, Mikeš, Hluk - Bojkovice 5:3 Kusák 2, Hanák, Bachánek, Chudík - Zika 2, Švach, Nedachlebice - Rataje 6:2 Belant 6 - Holan, Veselý, Prakšice - Újezdec 3:1 nehlášeno, Boršice - Zdounky 8:2 Zach 2, Marčík 2, Krpálek, Dvouletý, Holomčík, Hlaváček R. , - Navrátil T. , Vrbíček A., Strání - Luhačovice 2:0 Janošík, Popelka R.

1. Luhačovice 23 21 1 1 108:17 64
2. Strání 22 16 3 3 66:21 51
3. Boršice 22 16 1 5 63:24 49
4. Nedachlebice 22 14 3 5 64:44 45
5. Újezdec 22 10 5 7 55:43 35
6. J. Otrokovice 23 9 4 10 56:48 31
7. Prakšice 22 8 3 11 51:58 27
8. Rataje 22 7 5 10 42:63 26
9. Bojkovice 23 7 2 14 52:63 23
10. Hluk 23 7 2 14 50:69 23
11. Uh. Ostroh 22 6 5 11 37:67 23
12. Jarošov 23 6 2 15 44:67 20
13. Koryčany 22 6 2 14 25:77 20
14. Zdounky 23 4 2 17 27:79 14

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Uh. Brod - Paseky Zlín 2:0 Nevařil, Indra, Luhačovice - Kroměříž B 3:1 Skovajsa, Zigo, Bartoš - Havlík, FC Vsetín - 1. FC Slovácko C 2:2 nehlášeno, Bystřice p. H. - Chropyně 0:3 nehlášeno, Kunovice - J. Otrokovice 0:2 Novák, Prokeš, Bojkovice - Val. Meziříčí 3:3 Maštalíř 2, Miča - Pivovarčík, Šuba, Vahala, V. Otrokovice - Dol. Němčí 2:3 Škrabal, Fiala - Kadlček 2, Tinka.

1. Paseky Zlín 22 15 5 2 67:22 50
2. 1. FC Slovácko C 20 15 4 1 89:29 49
3. Val. Meziříčí 22 14 3 5 65:28 45
4. Chropyně 23 13 4 6 59:38 43
5. Uh. Brod 22 13 3 6 53:23 42
6. Bojkovice 24 11 8 5 76:45 41
7. Luhačovice 23 10 5 8 37:34 35
8. J. Otrokovice 22 8 7 7 44:32 31
9. FC Vsetín 22 8 4 10 48:37 28
10. V. Otrokovice 22 8 2 12 44:49 26
11. Kroměříž B 23 7 5 11 43:60 26
12. Dol. Němčí 23 3 4 16 20:102 13
13. Kunovice 22 1 2 19 14:81 5
14. Bystřice p. H. 22 1 2 19 11:90 5

MLADŠÍ: Uh. Brod - Paseky Zlín 9:2 Rezek 3, Machala 2, Borýsek, Jaroněk, Pochylý 2 - Galatík 2, Luhačovice - Kroměříž B 0:7 Sládeček 2, Oulehla 3, Pospíšil R a V., FC Vsetín - 1. FC Slovácko C 2:0 nehlášeno, Bystřice p. H. - Chropyně 2:1 Ondroušek, Hradil - nehlášeno, Kunovice - J. Otrokovice 2:5 Marovič, Vlk - Daněk 2, Kašík, Zaoral, Mrlík, Bojkovice - Val. Meziříčí 2:3 Bartošík, Prachař - Kopřiva, Slovák, Svoboda.

1. FC Vsetín 21 18 3 0 79:15 57
2. J. Otrokovice 20 15 2 3 78:22 47
3. Val. Meziříčí 20 12 4 4 75:26 40
4. V. Otrokovice 20 10 5 5 44:23 35
5. Kunovice 21 10 5 6 43:33 35
6. Kroměříž B 21 9 5 7 49:35 32
7. Uh. Brod 20 10 1 9 43:33 31
8. 1. FC Slovácko C 18 8 1 9 60:47 25
9. Bystřice p. H. 21 7 2 12 47:69 23
10. Chropyně 21 6 3 12 44:58 21
11. Bojkovice 22 5 3 14 51:68 18
12. Paseky Zlín 20 5 2 13 27:78 17
13. Luhačovice 21 0 0 21 4:137 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Štítná n. Vl. - Juřinka 2:0 nehlášeno, Kelč - Vel. Karlovice 0:9 nehlášeno, Val. Meziříčí B - 1. Valašský B 3:0 Švajda, Vahala, Gajdůšek, Hor. Bečva - Slavičín 0:10 Sochora 3, Vašička 3, Goldbach 2, Bartoš 2, Nedašov - Val. Klobouky 2:0 Fojtík, Surý, Vlachovice - Poličná 1:2 Kozubík - Kutěj, Zelenka.

1. Vel. Karlovice 18 15 2 1 74:12 47
2. Juřinka 18 11 3 4 51:21 36
3. Nedašov 19 11 2 6 57:30 35
4. Slavičín 19 9 2 8 80:39 29
5. Poličná 19 9 2 8 38:42 29
6. Štítná n. Vl. 19 8 4 7 19:20 28
7. Val. Meziříčí B 18 8 3 7 41:25 27
8. Val. Klobouky 19 7 3 9 22:35 24
9. Vlachovice 19 6 3 10 25:50 21
10. Hor. Bečva 18 6 2 10 24:70 20
11. 1. Valašský FC B 19 5 4 10 29:47 19
12. Kelč 19 2 0 17 26:95 6

SKUPINA B: Uh. Ostroh - Strání 1:4 Kovařík - Tomanec 2, Tinka, Zámečník, Hulín - Koryčany 2:1 Škrabal, Černý - Nezdařil, Nedakonice - Morkovice 7:1 Hyrák 4, Kubiš, Březina, Šebek - Hrnčíř, Napajedla - St. Město 4:1 Knedla, Nguyen, Blažek 2 - Čevora, Boršice - Kvasice 1:3 Polášek - Železník 2, Kameš, Slušovice - Holešov 1:1 Prachař - Kopřiva.

1. Slušovice 19 16 2 1 93:12 50
2. Strání 19 15 4 0 72:15 49
3. Holešov 19 11 3 5 47:34 36
4. Napajedla 19 11 2 6 48:32 35
5. Hulín 19 10 1 8 32:32 31
6. Koryčany 19 8 2 9 45:32 26
7. Morkovice 19 7 3 9 27:55 24
8. St. Město 20 6 5 9 36:58 23
9. Boršice 19 7 1 11 45:52 22
10. Uh. Ostroh 19 4 2 13 23:52 14
11. Nedakonice 20 3 3 14 29:87 12
12. Kvasice 19 3 0 16 17:53 9

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Štítná n. Vl. - Juřinka 1:1 nehlášeno - Fila, Kelč - Vel. Karlovice 0:2, Val. Meziříčí B - 1. Valašský B 2:1 Odstrčil 2 - Bolf, Hor. Bečva - Slavičín 3:1 nehlášeno - Mana, Nedašov - Val. Klobouky 13:0 Matůšů 3, Liňa 2, Kolínek J. , Tulpa, Šánek J. , Kolínek Št. , Bartoška 2, Švach, Solař, Vlachovice - Poličná 0:4 Kalvaňa 2, Roupec, Stolař.

1. Nedašov 19 16 3 0 86:13 51
2. Poličná 19 16 2 1 115:9 50
3. 1. Valašský FC B 19 14 1 4 91:19 43
4. Val. Meziříčí B 18 11 4 3 68:17 37
5. Vel. Karlovice 18 10 1 7 73:26 31
6. Štítná n. Vl. 19 9 2 8 43:37 29
7. Juřinka 18 9 2 7 31:27 29
8. Vlachovice 19 8 2 9 36:30 26
9. Slavičín 19 5 0 14 44:57 15
10. Hor. Bečva 18 4 0 14 17:112 12
11. Val. Klobouky 19 1 0 18 4:156 3
12. Kelč 19 0 1 18 12:117 1

SKUPINA B: Uh. Ostroh - Strání 1:0 Vyskočil, Hulín - Koryčany 8:0 Zajac 3, Miklík, Miškovský, Drulák, Mucha, Klesnil, Nedakonice - Morkovice 10:0 Horňák 2, Mikulík 2, Velcr 2, Hofman, Dobeš, Janska, Kubičík, Napajedla - St. Město 2:1 Trvaj, Řezníček - Juráň, Boršice - Kvasice 0:1 Vavřík, Slušovice - Holešov 1:0 Tkadlec.

1. Holešov 19 18 0 1 126:10 54
2. Slušovice 19 17 1 1 129:11 52
3. Hulín 19 13 2 4 62:23 41
4. Kvasice 19 10 4 5 41:38 34
5. Nedakonice 20 8 1 11 48:67 25
6. Napajedla 19 8 1 10 44:66 25
7. Koryčany 19 7 2 10 58:85 23
8. Uh. Ostroh 19 7 2 10 23:53 23
9. Strání 19 6 4 9 31:58 22
10. Morkovice 19 6 2 11 49:69 20
11. Boršice 19 2 2 15 31:103 8
12. St. Město 20 2 1 17 21:80 7

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍ PŘÍPRAVKA

SKUPINA A: Poličná - Vigantice 1:6, Juřinka - FC Vsetín 2:3.

1. 1. Valašský FC 11 11 0 0 62:12 33
2. FC Vsetín 12 8 0 4 54:33 24
3. Val. Meziříčí 10 5 2 3 54:37 17
4. Vigantice 11 5 1 5 35:34 16
5. Poličná 11 4 2 5 27:38 14
6. Juřinka 10 1 1 8 16:34 4
7. Val. Meziříčí B 11 1 0 10 10:70 3

SKUPINA B: Zlín - Morkovice 18:0, Kroměříž - Bystřice p. H. 19:0.

1. Zlín 13 13 0 0 160:4 39
2. Kroměříž 13 11 0 2 123:17 33
3. Louky 12 8 0 4 38:39 24
4. Morkovice 12 6 0 6 31:67 18
5. Holešov 12 4 0 8 31:69 12
6. Hulín 12 2 1 9 15:48 7
7. Chropyně 11 2 1 8 22:66 7
8. Bystřice p. H. 11 1 0 10 8:118 3

SKUPINA C: Veselí n. M. - Kroměříž B 3:3, Boršice - V. Otrokovice 0:10, Kunovice - Zlín B 1:6.

1. Veselí n. M. 12 7 3 2 62:23 24
2. J. Otrokovice 10 7 3 0 47:13 24
3. V. Otrokovice 11 7 2 2 45:22 23
4. Kroměříž B 13 4 5 4 35:31 17
5. Slov. Slavia UH 12 5 1 6 53:46 16
6. Zlín B 11 5 0 6 46:48 15
7. Kunovice 12 2 1 9 28:69 7
8. Boršice 13 2 1 10 28:92 7

SKUPINA D: Slov. Slavia UH B - Brumov 6:0, Uh. Brod - Luhačovice 11:1.

1. Slov. Slavia UH B 13 13 0 0 138:8 39
2. Uh. Brod 13 10 1 2 65:23 31
3. Brumov 13 8 2 3 81:13 26
4. Bojkovice 12 6 0 6 38:23 18
5. Val. Klobouky 12 5 1 6 35:43 16
6. V. Otrokovice B 13 4 0 9 34:71 12
7. Slavičín 13 2 1 10 20:138 7
8. Luhačovice 13 0 1 12 12:104 1

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

SKUPINA A: Poličná - Vigantice 7:2, Juřinka - FC Vsetín 3:0.

1. 1. Valašský FC 11 11 0 0 94:6 33
2. Val. Meziříčí 10 8 0 2 86:18 24
3. Juřinka 10 7 0 3 54:15 21
4. FC Vsetín 12 6 0 6 42:36 18
5. Vigantice 11 3 0 8 33:70 9
6. Poličná 11 3 0 8 41:90 9
7. Val. Meziříčí B 11 0 0 11 8:123 0

SKUPINA B: Zlín - Morkovice 21:0, Kroměříž - Bystřice p. H. 5:2.

1. Zlín 13 13 0 0 193:12 39
2. Kroměříž 13 10 0 3 66:31 30
3. Louky 12 6 1 5 32:49 19
4. Hulín 12 6 0 6 42:56 18
5. Morkovice 12 5 1 6 30:58 16
6. Holešov 12 4 2 6 33:47 14
7. Bystřice p. H. 11 2 0 9 22:83 6
8. Chropyně 11 0 0 11 5:87 0

SKUPINA C: Veselí n. M. - Kroměříž B 13:6, Boršice - V. Otrokovice 0:1, Kunovice - Zlín B 3:1.

1. Slov. Slavia UH 12 11 0 1 101:13 33
2. V. Otrokovice 11 9 0 2 83:17 27
3. J. Otrokovice 11 8 1 2 62:23 25
4. Veselí n. M. 12 7 1 4 74:46 22
5. Boršice 12 4 2 6 41:40 14
6. Kunovice 12 3 1 8 23:73 10
7. Zlín B 11 2 1 8 13:70 7
8. Kroměříž B 13 0 0 13 10:125 0

SKUPINA D: Slov. Slavia UH B - Brumov 0:4, Uh. Brod - Luhačovice 17:0.

1. Brumov 13 13 0 0 217:2 39
2. Slov. Slavia UH B 13 11 0 2 156:14 33
3. Uh. Brod 13 9 0 4 121:33 27
4. Bojkovice 12 6 0 6 42:100 18
5. V. Otrokovice B 13 5 0 8 34:92 15
6. Val. Klobouky 12 5 0 7 30:114 15
7. Luhačovice 13 1 0 12 18:118 3
8. Slavičín 13 1 0 12 9:154 3

OFS ZLÍN

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU
16. kolo:
Mysločovice - SK Vizovice 0:4 Radoň L. 2, Gábor V., Kovář, Ludkovice - Pozlovice 2:1 Talaš P., Nevařil - Máčala T., Příluky - Návojná 4:0 Mezírka 2, Polanský 2, Nedašova Lhota - Tečovice 3:1 Holba, Pacík, Struhař - Kužel, Zádveřice - Bratřejov 3:2 Víšek D., Válek, Časta - Tomšů, Slezák.

1. SK Vizovice 16 11 0 5 35:17 33
2. Ludkovice 16 9 4 3 34:17 31
3. Zádveřice 16 8 2 6 27:25 26
4. Nedašova Lhota 16 7 4 5 39:29 25
5. Návojná 16 7 4 5 24:22 25
6. Mysločovice 16 7 1 8 28:33 22
7. Příluky 16 6 1 9 33:35 19
8. Pozlovice 16 6 1 9 20:32 19
9. Tečovice 16 4 3 9 20:32 15
10. Bratřejov 16 4 2 10 29:47 14

OKRESNÍ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: 16. kolo: Jaroslavice - Březová 3:0 Nagy, Ševčík, Juřík, Halenkovice - Kostelec 12:0 Stuchlík 4, Marholt 3, Tišocký 2, Vlachynský, Janík, Zatloukal, Trnava - Lukov 7:0 Páleníček 3, Soukup, Srovnal, Slováček R., Čala M., Tlumačov - Žeranovice 7:0 Heiland 3, Mouka 2, Zezula, Škrabal R., Všemina - Kašava 4:2 Chovanec 2, Kopečný, Samsonek - Pšenica 2.

1. Tlumačov 16 11 3 2 62:13 36
2. Halenkovice 16 8 6 2 49:22 30
3. Kašava 16 9 2 5 46:28 29
4. Všemina 16 8 2 6 39:37 26
5. Trnava 16 7 3 6 51:29 24
6. Jaroslavice 16 7 3 6 34:20 24
7. Žeranovice 16 6 2 8 33:38 20
8. Lukov 16 6 1 9 23:48 19
9. Březová 16 3 3 10 20:45 12
10. Kostelec 16 2 1 13 11:88 7

SKUPINA B: 17. kolo: Jasenná - Poteč 2:3 Polách 2 - Slovák 2, Sáblík, Provodov - Slopné 3:1 Mališka, Černý Š., Plášek - Chlud.

1. Slopné 14 10 1 3 42:26 31
2. Provodov 14 9 2 3 63:24 29
3. Jasenná 13 5 2 6 32:40 17
4. Poteč 14 4 0 10 29:56 12
5. Drnovice 13 3 1 9 24:44 10

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

18. kolo: Louky - SK Vizovice 6:1 Houfek 2, Vyoral, Sadil, Valerián, Kadlík - Adamuška, Malenovice - Mysločovice 2:1 Nehlášeno, Příluky - Brumov B 0:11 Nehlášeno, Tlumačov - Mladcová 2:4 Hána, Hlaváč - Venený, Pinkas, Lebánek, Řeha, Slopné - Bratřejov 1:8 Kozubík - Gerža 2, Kocourek 2, Polomík, Kráčala, Tomšů, Suroník, Fryšták - Újezd 1:3 Gajdůšek - Maliňák 2, Pavelka.

1. Malenovice 18 14 3 1 93:26 45
2. Újezd 18 14 1 3 105:33 43
3. Tlumačov 18 11 4 3 87:25 37
4. Mysločovice 18 11 3 4 73:25 36
5. Mladcová 18 11 2 5 82:30 35
6. Bratřejov 18 11 1 6 66:25 34
7. Fryšták 18 7 2 9 42:53 23
8. Louky 18 6 2 10 56:39 20
9. Brumov B 18 5 3 10 67:63 18
10. SK Vizovice 18 4 1 13 45:88 13
11. Slopné 18 1 1 16 9:146 4
12. Příluky 18 1 1 16 10:182 4

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A: 16. kolo: Spytihněv - Štípa 0:9 Kolář 7, Sivák, Kogler, Březnice - Kostelec 8:0 Kratina 4, Kužílek 2, Nosek, Ivanovský, Lhota u Mal. - Lukov 5:0 Olšaník 2, Pešta, Blahuš, Bartoň, Jaroslavice - Tečovice 1:2 Vaněčka - Svoboda, Kristek, Doubravy - Pohořelice 0:13 Bartůněk 4, Žák 2, Přílučík 2, Horák, Patočka, Blahoš, Silný, Sember.

1. Březnice 16 13 3 0 81:1 42
2. Pohořelice 16 9 5 2 63:10 32
3. Lhota u Mal. 16 10 2 4 45:20 32
4. Tečovice 16 9 3 4 55:26 30
5. Štípa 16 9 2 5 52:27 29
6. Lukov 16 7 4 5 31:33 25
7. Jaroslavice 16 7 1 8 58:44 22
8. Spytihněv 16 3 2 11 30:80 11
9. Doubravy 16 1 0 15 18:84 3
10. Kostelec 16 1 0 15 18:126 3

SKUPINA B: 16. kolo: Jasenná - Zádveřice 4:0 Smilek L. 2, Blanař, Zicha, Kašava - Lužkovice 5:0 Šumšal 2, Latif, Masař, Povolný, Provodov - Veselá 4:8 Kolařík 2, Šimek, Slovák - Čoček 3, Žaludek J. 2, Juřík, Klečka, Ševčík, Všemina - Trnava 10:3 Kopečný 5, Trubelík 4, Karlík - Válek, Zbranek O., Krajča, Březová - Hvozdná 0:6 Kotek 2, Ries, Mlčák, Hlaváč, Řehák. Dohrávka 15. kola: Veselá - Všemina 1:3 Čoček - Kopečný 3.

1. Kašava 16 14 1 1 81:13 43
2. Veselá 16 13 0 3 111:30 39
3. Všemina 16 11 2 3 92:30 35
4. Lužkovice 16 8 1 7 55:43 25
5. Provodov 16 7 3 6 78:53 24
6. Jasenná 16 7 2 7 49:36 23
7. Zádveřice 16 7 2 7 47:46 23
8. Hvozdná 16 4 1 11 30:60 13
9. Trnava 16 3 0 13 19:136 9
10. Březová 16 0 0 16 7:122 0

SKUPINA C: 18. kolo: Drnovice - Nedašova Lhota 4:1 Gabko 2, Tománek, Stružka O. - Patrik P., Ludkovice - Pozlovice 1:1 Suchý M. - Kraus, Vysoké Pole - Sehradice 3:1 Naňák, Fojtů J., Machů H. - Řehák, Poteč - Biskupice 1:7 Kuman - Nehlášeno, Dolní Lhota - Smolina 0:5 Šoman 2, Vlček 2, Kudela.

1. Smolina 16 14 0 2 107:8 42
2. Rokytnice 16 12 2 2 56:15 38
3. Biskupice 16 10 0 6 73:22 30
4. Poteč 17 9 3 5 50:41 30
5. Ludkovice 17 8 4 5 39:29 28
6. Drnovice 16 9 0 7 43:47 27
7. Pozlovice 16 7 3 6 49:39 24
8. Vysoké Pole 17 6 1 10 38:64 19
9. Nedašova Lhota 16 4 1 11 26:68 13
10. Sehradice 16 3 2 11 13:59 11
11. Dolní Lhota 17 0 0 17 10:112 0

OFS KROMĚŘÍŽ
OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SK. 1. - 4. MÍSTO: Skaštice - Lutopecny 2:2 (2:0), Martin Pšenko, Marek Pšenko - Jansta 2, Roštění - Kvasice 5:2 (3:2), Flora 2, Škrabaňa 2, Pumprla - Pik 2.

1. Roštění 3 3 0 0 15:4 9
2. Skaštice 3 1 1 1 5:6 4
3. Lutopecny 3 1 1 1 6:11 4
4. Kvasice 3 0 0 3 5:10 0

SK. 5. - 8. MÍSTO: Pravčice - Kostelec u Hol. 1:0 (1:0), Vojtek, Lubná - Těšnovice 2:0 (0:0), Valach, Kroupa.

1. Pravčice 3 2 1 0 3:1 7
2. Kostelec u Hol. 3 2 0 1 5:2 6
3. Lubná 3 1 0 2 4:4 3
4. Těšnovice 3 0 1 2 0:5 1

SK. 9. - 12. MÍSTO: Rusava - Mrlínek 0:0, Roštín - Šelešovice 0:1 (0:1), Dvořák.

1. Mrlínek 3 2 1 0 4:0 7
2. Šelešovice 3 2 0 1 4:2 6
3. Roštín 3 1 0 2 2:4 3
4. Rusava 3 0 1 2 1:5 1

SK. 13. - 15. MÍSTO: Zborovice - Žalkovice 4:2 (2:1), Kojetský 2, Hána 2 - Doležel, Kutý.

1. Zborovice 2 2 0 0 10:4 6
2. Žalkovice 2 1 0 1 7:8 3
3. Prusinovice 2 0 0 2 6:11 0

OKRESNÍ PŘEBOR ST. ŽÁKŮ

SK. 1. - 4. MÍSTO: Němčice - Lutopecny 7:2 (5:1), Mádr 3, Filipík 2, Štěpánek 2 - Sus, Knapík, Zdounky - Těšnovice 0:4 (0:1), Šimčík 3, Šebestík.

1. Těšnovice 3 2 1 0 10:3 7
2. Němčice 3 2 0 1 19:7 6
3. Lutopecny 3 1 1 1 7:8 4
4. Zdounky 3 0 0 3 0:18 0

SK. 5. - 8. MÍSTO: Chvalčov - Mrlínek 0:8 (0:5), Fojtík 3, Ponížil 2, Jančík, D. Čonka, L. Čonka, Mrlínek - Chvalčov 19:1 (8:1), Fojtík 5, Jančík 5, L. Čonka 3, D. Ondroušek 2, A. Ondroušek, T. Fárek, Gregor, L. Pospíšil - Žigmund, Dřínov - Zborovice 0:4 (0:2), Jergl 2, Solař, Šťastný .

1. Zborovice 3 3 0 0 29:1 9
2. Mrlínek 4 3 0 1 30:9 9
3. Dřínov 3 1 0 2 8:6 3
4. Chvalčov 4 0 0 4 1:52 0

SK. 9. - 13. MÍSTO: Zlobice - Bařice 8:2 (4:0), J. Urban 3, vl. 2, P. Urban, Lechner, Štěpánek - Ševčík 2, Bezměrov - Roštín 3:3, Úlehla, R. Polášek, vl. - Vlček, Skřenek, Míša.

1. Zlobice 2 2 0 0 13:3 6
2. Rajnochovice 2 2 0 0 5:1 6
3. Bezměrov 3 1 1 1 10:12 4
4. Roštín 2 0 1 1 4:6 1
5. Bařice 3 0 0 3 6:16 0

OKRESNÍ PŘEBOR ML. ŽÁKŮ

SK. 1. - 4. MÍSTO: Slavkov p. H. - Kojetín 3:5 (1:1), Šebestová 2, Vojkůvka - Zvonek, Bíbr, Žigmund, Miko, Přecechtěl, Rymice - Žalkovice 1:4 (1:1), Kaňa - Vojtko 2, Otáhalík, Beneš.

1. Kojetín 3 3 0 0 25:5 9
2. Slavkov p. H. 3 1 1 1 11:9 4
3. Žalkovice 3 1 0 2 9:21 3
4. Rymice 3 0 1 2 2:12 1

SK. 5. - 8. MÍSTO: Břest - Prusinovice 3:0 (1:0), Miščák 2, Šálek, Prusinovice - Zborovice 0:2, Medek 2.

1. DFK Holešov 2 2 0 0 5:1 6
2. Břest 2 1 1 0 4:1 4
3. Zborovice 3 1 1 1 4:3 4
4. Prusinovice 3 0 0 3 0:8 0

SK. 9. - 12. MÍSTO: Ludslavice - Martinice 4:2 (3:2), Daněk 3, Novák - Viktorín, Paštěka, Němčice - Kostelec u Hol. 2:1 (2:0), Procházková, Sklenář - Svěchota.

1. Němčice 3 3 0 0 20:3 9
2. Kostelec u Hol. 3 2 0 1 5:4 6
3. Ludslavice 3 1 0 2 6:10 3
4. Martinice 3 0 0 3 4:18 0

SK. 13. - 15. MÍSTO: Žeranovice - Kyselovice 6:1 (3:0), Navrátil 2, Sklenář 2, Řihák, Hubík - Máčalová.

1. Žeranovice 2 2 0 0 10:4 6
2. Chvalčov 1 0 0 1 3:4 0
3. Kyselovice 1 0 0 1 1:6 0

PŘÍPRAVKA

Zdounky - Žalkovice 2:1, Lučan, Karlík - Beneš, Kvasice - Koryčany 0:5, Hubr 3, Barták 2, Žalkovice - Kvasice 3:5, Beneš 2, Otáhalík - Zapletal 4, Daněk, Koryčany - Zdounky 1:5, Kaňa - Fojta 2, Lučan, Ptáček, Karlík
konečná tabulka

1. Zdounky 24 19 1 4 117:32 58
2. Kvasice 24 13 2 9 69:80 41
3. Žalkovice 24 9 2 13 78:80 29
4. Koryčany 24 3 3 18 49:122 11

OFS UHERSKÉ HRADIŠTĚ
OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

24. kolo: Topolná - Havřice 0:6 (0:3) Slavětínský, L.Maršálek, Buráň,L.Maršálek, Doležálek, Uherek, Nivnice - Šumice 3:3 (1:1) Velecký 2, Plessner - Jančařík 2, Pilka, Nedakonice - Tupesy 1:2 (1:0) Zálešák - Šmatelka, Žaluda, Vlčnov - Bílovice 2:2 2:1) Velecký 2 - Fišer, Čechmánek, Bánov - Staré Město 5:3 (0:3) P.Mahdal 2, Kumpa 2, Velecký - Doseděl, Mikulica, Grebeň, Ostr.Lhota - Babice 2:0 (2:0) M.Kopeček 2, Polešovice - Kostelany hosté nepřijeli.

1. Havřice 23 18 3 2 59:20 57
2. Polešovice 23 16 2 5 96:33 50
3. Tupesy 23 15 3 5 80:35 48
4. Nedakonice 23 15 3 5 72:31 48
5. Šumice 23 15 1 7 68:38 46
6. Staré Město 24 14 2 8 94:61 44
7. Nivnice 23 13 4 6 70:36 43
8. Bánov 23 10 4 9 60:40 34
9. Vlčnov 24 7 5 12 45:59 26
10. Bílovice 23 7 3 13 51:54 24
11. Ostr. Lhota 23 7 2 14 41:76 23
12. Babice 23 5 0 18 36:93 15
13. Kostelany 23 4 0 19 28:101 12
14. Topolná 23 0 0 23 16:139 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ DOROSTU

24. kolo: Kněžpole - Traplice 8:0 (4:0) Ondica 2, R.Varga 2, Lapčík, Remeš, L.Svízela, T.Varga, Ořechov - Buchlovice 2:1 (2:1) Krys 2 - Němec, Kudlovice - Mistřice 4:2 (2:1) Horák 2, Bělíček, Šilc - M.Červinka, Janečka, Osvětimany - Mařatice nehlášeno, Boršice B - Popovice 5:0 (2:0) Směták, Gavenda, Dudešek, Sokol, Pražák, Březolupy - Dolní Němčí B nehlášeno.

1. Kněžpole 22 16 3 3 83:21 51
2. Kudlovice 21 13 5 3 78:33 44
3. Mařatice 20 13 3 4 75:34 42
4. Dolní Němčí B 20 13 1 6 101:60 40
5. Hradčovice 21 12 2 7 84:66 38
6. Boršice B 21 11 3 7 72:51 36
7. Osvětimany 20 11 1 8 65:57 34
8. Březolupy 20 10 0 10 52:49 30
9. Ořechov 21 7 2 12 51:69 23
10. Popovice 21 7 1 13 54:65 22
11. Buchlovice 21 7 0 14 40:102 21
12. Mistřice 22 4 2 16 46:94 14
13. Traplice 22 0 1 21 18:118 1

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

22. kolo: Ostr.N.Ves - Šumice 3:0 (2:0) M. Zálešák 3, Medlovice - Buchlovice 9:1 (4:1) Červenka 5, Kučera 2, Procházka, Pazdera - Hančík, Hluk - Bánov 1:6 (0:2) Abrahám - Kočica 3, Šupina, Horňák, Tesařík, Vlčnov - Újezdec 6:1 (0:0) Leško 2, Moštěk 2, Polanský, Pešl - Ulčík, Ostr.Lhota - Mařatice 4:2 (1:2) O.Lůčný 2, J.Urbanec 2 - Mařák, Straka, Březolupy - Jarošov 1:16 (0:8) Hubáček - Vaněk 3, D. Blaha 2, J. Blaha 2, V. Jančík 2, M. Jančík 2, Šatník 2, Stojaspal, Štolba, vlastní.

1. Jarošov 19 17 0 2 113:17 51
2. Medlovice 19 16 1 2 94:20 49
3. Bánov 19 11 4 4 67:32 37
4. Mařatice 20 12 0 8 89:60 36
5. Buchlovice 19 11 1 7 54:51 34
6. Vlčnov 20 9 4 7 59:37 31
7. Šumice 19 7 1 11 39:64 22
8. Hluk 19 6 3 10 33:46 21
9. Ostr. Lhota 19 5 2 12 33:65 17
10. Újezdec 19 5 1 13 38:78 16
11. Ostr. N. Ves 19 4 2 13 23:57 14
12. Březolupy 19 2 1 16 22:137 7

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A - 24. kolo: Kněžpole - Traplice 21:1 (14:0) Horký 5, R. Večeřa 5, Flíbor 4, Vvážan 3, Fojtík, Hanáček, Janča, M. Vrána, Jalubí - Velehrad 4:1 (1:1) T. Kovář 2, Krokavec 2 - Janza, Kudlovice - Mistřice hosté nepřijeli, Nedachlebice - Bílovice 1:3 (1:0) Dostálek, Hanuš, Abrahám - Bieschel, Sušice - Jankovice 0:16 (0:9) J. Silný 9, V. Brázdil 5, Večeřa, Kučík, Huštěnovice - Babice 0:12 (0:5) Hrdina 6, Kováč 3, Horníček, Vranka, Kostílek, Topolná - Kostelany 5:1 (2:1) Bursík 2, Šiller 2, J. Foltýn - M. Suchánek.

1. Babice 23 22 0 1 214:6 66
2. Jankovice 23 20 0 3 219:31 60
3. Topolná 23 20 0 3 206:18 60
4. Nedachlebice 23 20 0 3 199:16 60
5. Bílovice 23 16 0 7 126:46 48
6. Kněžpole 23 12 0 11 141:59 36
7. Huštěnovice 23 11 0 12 93:94 33
8. Kudlovice 23 10 0 13 86:70 30
9. Kostelany 23 7 1 15 37:170 22
10. Sušice 23 6 2 15 51:114 20
11. Mistřice 23 6 2 15 48:193 20
12. Jalubí 23 4 2 17 22:209 14
13. Traplice 23 2 2 19 22:229 8
14. Velehrad 23 0 1 22 8:217 1

SKUPINA B - 11. kolo: Havřice - Podolí 12:0 (6:0) Horsák 2, Klusák 2, L.Vida 2, Schnurmacher 2, J.Bania, Bania,P.Vida,Havier, Hradčovice - Prakšice 3:1 (2:0) Rožek 2, Moštěk - Žůrek, Slavkov - 1.FC Slovácko - d 5:0 (2.0) borýsek 2, Zámečník 2,Peter, St. Hrozenkov - Suchá Loz 1:0 (1:0) F. Michalec, 1. FC Slovácko - d Nivnice 2:1 (1:1) Novodomská, Dufková - Flasar.

1. Slavkov 14 10 1 3 65:14 31
2. Nivnice 13 9 2 2 57:10 29
3. St. Hrozenkov 13 9 1 3 43:18 28
4. Hradčovice 14 7 0 7 48:29 21
5. Havřice 14 6 1 7 46:38 19
6. Prakšice 13 5 2 6 29:21 17
7. 1. FC Slovácko - d 13 5 1 7 19:44 16
8. Suchá Loz 13 4 1 8 29:57 13
9. Podolí 13 0 1 12 7:112 1

OKRESNÍ PŘEBOR PŘÍPRAVKY

STARŠÍ - 11. kolo: 1. FC Slovácko - d - Zlechov 4:2 (4:1) Kučerová 2, Barnetová, Daňková - Dvouletý 2, Uh. Ostroh - Újezdec 6:3 (3:2) Hrachovský 2, Haláč 2, Ševčík 2 - Kudela 2, Lekeš, Dolní Němčí - Spytihněv 5:2 (3:0) D.Jurásek 4, Machalík - Polášek, Kraváček, 1. FC Slovácko - d - Uh.Ostroh 3:5 (2:2) Psotková, Slavíčková, Tomšejová - Hrachovský 2, Haláč 2, Ševčík.

1. 1. FC Slovácko - d 11 10 0 1 109:16 30
2. Újezdec 11 7 0 4 51:27 21
3. Uh. Ostroh 11 6 1 4 49:50 19
4. Vlčnov 11 5 1 5 39:74 16
5. Zlechov 11 3 2 6 35:53 11
6. Dolní Němčí 12 3 2 7 40:61 11
7. Spytihněv 11 2 0 9 28:70 6

MLADŠÍ - 11. kolo: 1. FC Slovácko - d - Zlechov 2:4 (1:2) Hájková, Doležalová - Kedra 2, Kula, Bánovský, Uh. Ostroh - Újezdec 2:2 (2:0) Zalubil, Vydržalová - Kelíšek, Kundrata, Dolní Němčí - Spytihněv 15:0 (6:0) T. Bilík 5, D. Jurásek 5, A. Horňák 4, Ambroz, 1. FC Slovácko - Uh.Ostroh 5:0 (2:0) Čagánková 2, Hájková, Fabiánková, Doležalová.

1. Dolní Němčí 12 11 0 1 96:15 33
2. Újezdec 11 8 2 1 68:22 26
3. 1. FC Slovácko - d 11 6 1 4 67:36 19
4. Zlechov 11 5 0 6 35:67 15
5. Uh. Ostroh 11 3 2 6 25:41 11
6. Vlčnov 11 2 3 6 19:36 9
7. Spytihněv 11 0 0 11 7:100 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A - 11. kolo: Mistřice - Březolupy 0:3 (0:2) Jurčík 2, Soška, Ostr. N. Ves - Staré Město 0:3 (0:1) Slováček, Hucký, Jančík, Ořechov - Jarošov 3:3 (2:2) Nožička 3 - Komárková, Trávník, Pleva, St. Město Ořechov 5:1 (4:1) Bouřa, 2,Foltýnek, Slováček, Pantlík - Vitoš.

1. Ostr. N. Ves 11 8 2 1 81:32 26
2. Staré Město 11 8 0 3 46:26 24
3. Březolupy 11 7 2 2 38:22 23
4. 1. FC Slovácko 11 7 0 4 62:33 21
5. Jarošov 11 3 1 7 32:48 10
6. Mistřice 11 2 0 9 20:66 6
7. Ořechov 12 1 1 10 29:81 4

SKUPINA B - 22. kolo: Korytná - Uh.Brod B 2:3 (1:3) Vacula, Macíček - Jurča 2, Jílková, Hradčovice - Havřice 1:7 (0:3) Gregůrek - Štětina 2,Hromčík 2, Bania 2, Neděla, Slavkov - Prakšice 0:11 (0:8) Hlavín 4, Kadlček 3, Dědík 3, Řezníček, Nivnice - Horní Němčí 6:0 (2:0) Viceník 3, Chovanec, Trtek, Fojtík, Bánov - Hluk 0:5 (0:2) Kuřina 21, Vozár, Aujel, Kužela.

1. Bánov 17 12 4 1 94:34 40
2. Hluk 17 12 3 2 69:12 39
3. Prakšice 16 11 3 2 75:29 36
4. Havřice 16 10 2 4 72:25 32
5. Uh. Brod B 17 8 2 7 49:34 26
6. Horní Němčí 16 7 0 9 49:72 21
7. Hradčovice 16 5 3 8 52:61 18
8. Záhorovice 16 6 0 10 45:63 18
9. Korytná 17 5 1 11 39:58 16
10. Nivnice 17 4 2 11 40:79 14
11. Slavkov 17 1 0 16 21:138 3

27.5.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Slovácké divadlo. Ilustrační foto.

Slovácké divadlo vykročilo do nové sezony

Ilustrační foto.

Veletiny, Drslavice i Hradčovice už nepočítají s vlastní čističkou

Vychutnejte si léto s Deníkem a hlasujte o váš nejoblíbenější podnik

Hlasujte pro svou nejoblíbenější restauraci, hospodu, bar, pizzerii nebo bistro na střední Moravě.

Startovní listina Barum Rally zdarma ve čtvrtečním Deníku

Deník vám ve svém zítřejším TIŠTENÉM vydání přinese zdarma startovní listinu nadcházejícího víkendového 47. ročníku Barum Czech Rally Zlín. Kromě seznamu pilotů soudobých vozů zde najdete i účastníků 10. ročníku Star Rally. (spo)

ON-LINE: O bolestech zad i cvičení v práci

Co dělat, aby vás nebolela záda? Funguje Vojtova metoda i pro dospělé? A jak si třeba krátce zacvičit během pracovní doby? Nejen na to se můžete ptát vedoucí fyzioterapeutky Kroměřížské nemocnice Pavly Zemanové. 

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení