VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem ve Zlínském kraji?

Slovácko - Kam se vydat o víkendu za sportem? Můžete si vybrat z následující nepřeberné nabídky sportovních událostí v regionu.

14.8.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Michal Sladký

PÁTEK 14. SRPNA

BEACHVOLEJBAL
Slovácké léto:
exhibice reprezentantů (Masarykovo nám. v Uherském Hradišti, 16-19).

LEDNÍ HOKEJ
Příprava mužů:
VHK Vsetín - Valašské Meziříčí (18), VHK Vsetín junioři - Hodonín junioři (14.30).

TENIS
25. ročník Memoriálu Zdeňka Šilera v Kroměříži
(10).

SOBOTA 15. SRPNA

BEACHVOLEJBAL
Slovácké léto: základní skupiny turnaje ELITE mužů
(Masarykovo nám. v Uherském Hradišti, 9-19).

CYKLISTIKA
Rusavská padesátka horských kol
(Rusava, 11).

FOTBAL
II. liga:
Zlín - Jihlava (17). Divize: Viktoria Otrokovice - Blansko, Uherský Brod - Velké Meziříčí, Hulín - Dolní Benešov (16.30). Krajský přebor: Bystřice p. H. - Provodov, Slušovice - Ostrožská Nová Ves, Vsetín - Vigantice (Tyršova), Chropyně - Holešov, Spytihněv - Morkovice (16.30). I. A třída: Vlachovice - Hrachovec (16.30). I. B třída: Poličná - Horní Lideč (10), Valašské Meziříčí B - Prostřední Bečva (UT), Valašská Bystřice - Zašová, Choryně - Janová, Louky - Vizovice, Lubná - Fryšták, Osvětimany - Jalubí (16.30). Kroměříž III. třída: Martinice B - Rusava B, Kvasice B - Bařice (16.30). Základní třída Uherské Hradiště: Traplice B - Mistřice, Tupesy B - Medlovice, Kněžpole B - Topolná, Uherský Ostroh B - Přečkovice (16.30). Okresní přebor Vsetín: Jablůnka - Huslenky (16.30). Vsetín III. třída: Podlesí B - Choryně B, Ústí - Val. Senice (16.30). Vsetín IV. třída: Ratiboř B - FC Semetín, Lidečko B - Lačnov, Střelná - Huslenky B, Juřinka B - Velká Lhota (16.30). Okresní přebor Zlín: Dolní Lhota - Tlumačov, Bylnice - Napajedla B (16.30). Zlín III. třída: Luhačovice B - Vlachovice B (UT, 16.30). Zlín IV. třída: Kostelec B - Bratřejov, Kašava B - Neubuz, Sehradice B - Lipová (Slopné), Jestřabí - Dolní Lhota B (16.30).

LEDNÍ HOKEJ
Turnaj 4. tříd ve Valašském Meziříčí
(8 - 18).

STŘELBA Z POLNÍ KUŠE
Mistrovství Evropy
(Otrokovice, Nový stadion – Štěrkoviště, 9.30)

TENIS
25. ročník memoriálu Zdeňka Šilera v Kroměříži
(10).

TRIATLON
Morkoman v Morkovicích
(9).

NEDĚLE 16. SRPNA

BEACHVOLEJBAL
Slovácké léto:
základní skupiny turnaje ELITE žen (9-13), finálové zápasy ELITE mužů a žen (13-17, Masarykovo nám. v Uherském Hradišti).

FOTBAL
MSFL:
Slavičín - HFK Olomouce (10.15). Divize: Slovácko B - Rosice (Kunovice, 10.15), Zlín B - Brumov (Letná, 10.30). Krajský přebor: Luhačovice - Hluk (UT, 10.15), 1. Valašský FC - Velké Karlovice (UT), Nedašov - Kateřinice (16.30). I. A třída: Brumov B - Příluky (10), Kvasice - Viktoria Otrokovice B, Březolupy - Nedachlebice (10.15), Podkopná Lhota - Valašské Klobouky (Trnava), Juřinka - Dolní Bečva, Hutisko Solanec - Vidče, Lužkovice - Zubří, Lidečko - Lukov, Kněžpole - Boršice, Újezdec-Těšov - 1.FC Slovácko C, Žalkovice - Ořechov, Zborovice - Dolní Němčí, Mladcová - Prakšice-Pašov. (16.30). I. B třída: Hluk B - Bojkovice, Zlechov - Kudlovice (10), Hovězí - Valašská Polanka, Podlesí - Lhota u Vsetína, Velké Karlovice B - Valašské Příkazy (Karolinka), Štítná n. Vl. - Admira Hulín, Malenovice - Kelč, Slavkov p. H. - Holešov B, Těšnovice - Slavičín B, Strání - Jiskra Otrokovice, Zlámanec - Koryna Koryčany, Šumice - Slavkov, Sušice - Uherský Ostroh (16.30). Okresní přebor Kroměříž: Prusinovice - Martinice (15), Skaštice - Žeranovice, Tučapy - Roštění, Chvalčov - Němčice, Šelešovice - Kyselovice, Záhlinice - Kostelec u Hol., Mrlínek - Zdounky (16.30). Kroměříž III. třída: Míškovice B - Zahnašovice (10.15), Žalkovice B - Kostelec u Holešova B (14), Rajnochovice - Mysločovice B, Hlinsko p. H. - Ludslavice, Komárno - Loukov, Rataje - Lutopecny, Bezměrov - Břest, Zlobice - Kyselovice B, Rymice - Pravčice, Troubky - Morkovice B, Lubná B - Dřínov, Litenčice - Roštín, Střílky - Počenice (16.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: Tupesy - Polešovice, Havřice - Jarošov, Kostelany - Ostrožská Lhota, Nedakonice - Nezdenice, Bánov - Nivnice, Traplice - Drslavice, Boršice u Bl. - Břestek (16.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Pitín - Horní Němčí, Mařatice - Košíky, Vlčnov - Korytná, Popovice - Březová, Buchlovice - Huštěnovice, Babice - Bílovice, Hradčovice - Staré Město (16.30). Základní třída Uherské Hradiště: Podolí B - Komňa, Boršice u B. B - Suchá Loz (10), Částkov - Kunovice, Ostrožská Nová Ves B - Strání B (10.15), Záhorovice - Rudice (15), Jankovice - Jalubí B, Podolí - Jarošov B, Slov. -Vážany - Tučapy, Bystřice p. L. - Žítková (16.30). Okresní přebor Vsetín: FC Vsetín B - Hošťálková (10.15), Prlov -Loučka, Francova Lhota - Ratiboř, Liptál - Střítež n. B., Horní Bečva - Lhotka n. B., Halenkov - Kateřinice B (16.30). Vsetín III. třída: Janová B - Bynina (10.15), Branky - Krhová, Leskovec - Police, Nový Hrozenkov - Hrachovec B, Lužná - Jarcová (16.30). Vsetín IV. třída: Zděchov - Lhota u Vs., Poličná B - Kladruby, Jablůnka B - Růžďka, Dolní Bečva B - Jesenice (16.30). Okresní přebor Zlín: Ludkovice - Tečovice, Hvozdná - Sehradice, Újezd - Březnice, Kostelec - Kašava, Štípa - Jaroslavice (16.30). Zlín III. třída: Lípa - Mladcová B (10), Březůvky - Zádveřice (10.15), Mirošov - Smolina (14), Mysločovice - Tečovice B, Komárov - Příluky B, Březová - Fryšták B, Pohořelice - Veselá, Paseky - Lukov B (Březůvky), Šanov - Drnovice, Vysoké Pole - Návojná, Pozlovice - Biskupice, Nevšová - Hřivínův Újezd, Rokytnice - Štítná n. Vl. B (16.30). Zlín IV. třída: Dobrkovice - Racková, Veselá B - Štípa B, Horní Lhota - Poteč (10), Žlutava - Provodov B, Lhota u Mal. - FC Vizovice, Kudlov - Doubravy, Halenkovice - Spytihněv B, Velký Ořechov - Trnava B, Všemina - SK Vizovice B, Jasenná - Lužkovice B, Lutonina - Trnava, Petrůvka - Divnice, Slopné - Loučka, Nedašova Lhota - Bohuslavice, Rudimov - Tichov (16.30).

HÁZENÁ
4. ročník Memoriálu Františka Kovaříka v Bystřici p. H.:
Bystřice p. H. - Zlín (8.15), Leoben - Napajedla (9.05), Frýdek-Místek - Bystřice p. H. (10.10), Zlín - Napajedla (11), Leoben - Frýdek-Místek (11.50), Bystřice p. H. - Napajedla (12.40), Zlín - Leoben (13.30), Napajedla - Frýdek-Místek (14.20), Bystřice p. H. - Leoben (15.10), Frýdek-Místek - Zlín (16).

TENIS
25. ročník Memoriálu Zdeňka Šilera v Kroměříži
(10).

Žádáme kluby a pořadatele sportovních akcí, mající zájem o uveřejnění v této rubrice, aby nás v předstihu informovali na tel. a fax. čísle: 577 615 716 nebo e-mailem: sport.zlin@denik.cz

14.8.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Na vernisáží šestice fotografů ze Slovácka mapujících tradici a krajinu regionu byly v komunitní kavárně Cafe 21 k vidění také snímky procesí či Děvčátka z Velkého Lopeníka, oblíbená fotka jejího autora Martina Štechera.
7

Vernisáž odkryla pohled na Slovácko skrz objektiv fotografů

Mladíka srazil vůz v ulici Neradice v Uherském Brodě.

Policie hledá svědky srážky mladíka s osobním vozem v Uherském Brodě

Uzavírka ulice Nádražní v Újezdci potrvá do října

Kvůli rekonstrukci, která začala 9. srpna, bude ulice Nádražní v Újezdci u Luhačovic až do 2. října uzavřena. Práce zahrnují poklad nového povrchu silnice, opravu chodníků a přeložení veřejného osvětlení.

Jak reklamovat koupený dům či byt

Koupili jste si vysněný byt nebo dům a máte pocit, že je dokonalý? Prvotní nadšení z dobré koupě mohou však zanedlouho vystřídat starosti s vadami, které se projeví až po čase. Víte, jaká práva v takovém případě máte? A jak nejlépe postupovat, abyste o ně nepřišli?

AKTUALIZOVÁNO

Absolutním vítězem TOP Víno Slovácka 2017 je Jaroslav Vaďura

Desátý ročník jedné z nejprestižnějších soutěží s názvem TOP Víno Slovácka 2017 zná už deset vyhodnocených vín s nejvyšším počtem bodů, ale také tři nejlepší kolekce vín. 

AKTUALIZUJEME

Déšť krajské dožínky nepokazil, v průvodu se sešlo osm stovek lidí

Osm stovek krojovaných účastníků průvodu, dožínkové věnce pro hlavního hospodáře v kraji a samozřejmě bohatý doprovodný program: i letošní oslava sklizně se v Kroměříži o uplynulém víkendu vydařila.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení