Jasenná uštědřila Kostelci B po jaru debakl i na podzim

Zlínsko – Hned na třech stadionech mohli fotbaloví fanoušci vidět ve +druhém kole IV. třídy rovných 10 branek. V áčku přestřílela jaroslavická rezerva Kudlov 6:3 a ve skupině B SK Vizovice pokořil Neubuz 7:3.

18.8.2010

Ilustrační foto.Foto: Deník/ Petr Šilar

Smírem 5:5 pak skončilo utkání Štípy B se Všeminou. Raritou je, že na čele skupiny A a B jsou kluby z vizovického rodiště Bolka Polívky.

MLADCOVÁ B – SPYTIHNĚV B 2:0 (2:0)

Domácí mužstvo začalo aktivně a již v páté minutě mělo výhodu pokutového kopu po sražení Kokeše. Petlach však branku vysoko přestřelil. Naštěstí pro domácí se v 16. minutě sám před brankářem prosadil Koiš a zanedlouho využil otevřených dveří v hostující obraně Petlach. Hra poté upadla do průměru, na obou stranách vázla kombinace a hrálo se bez větších šancí. Domácí obrana v čele se zkušenými Sedláčkem a Hamerníkem fungovala spolehlivě a hosty za celý zápas téměř k ničemu nepustila. Ve vcelku nudném průběhu druhého poločasu zaujal jen průnik mladcovského Hradila, po jehož střele se míč od břevna odrazil ven z branky.

Branky: 16. Koiš, 22. Petlach. Rozhodčí: Střelec. Mladcová B: Hrnčiřík – Ptáček, Sedláček, T. Hamerník, Pantlík – Petlach, Hradil, Koiš, Háša (54. O. Struška) – J. Chludil, Kokeš (61. J. Novák). Spytihněv B: Bilíček – Zlámal (46. Zbožínek), Přikryl, Chmel, Ventura, Fišer, Kraváček, Vykoukal (21. Hořinka), Kowalczyk, Polášek, Rizovský.

Více se dočtete v dnešním regionálním Deníku

Vyhrajte vstupenky na Truck sraz v Březůvkách

Soutěž o lístky na sraz a doprovodný program, který se koná v sobotu 21. srpna.

Více informací o soutěži a samotné akci zde!

zpravodajové Deníku

18.8.2010 VSTUP DO DISKUSE

Výstava nejen hraček v Hulíně - v budově staré školy, kde je nyní také knihovna.

Dětství našich babiček připomíná muzeum hraček

Nejvtipněji naložené vozy na silnicích. Nákladem je vše, co si zamanete.
AUTOMIX.CZ
54

Letní Flora zve na setkání v Rajské zahradě, terakotovou armádu i řadu hvězd

Především záplavu pestrobarevných květů vrcholícího léta nabízí letní etapa mezinárodní květinové výstavy a zahradnického veletrhu Flora Olomouc.

ON-LINE: O bolestech zad i cvičení v práci

Co dělat, aby vás nebolela záda? Funguje Vojtova metoda i pro dospělé? A jak si třeba krátce zacvičit během pracovní doby? Nejen na to se můžete ptát vedoucí fyzioterapeutky Kroměřížské nemocnice Pavly Zemanové. Odpovídat vám bude středu 23. srpna v čase od 10 do 11 hodin.

Podvodník vylákal z prodavačky devět tisíc korun. Neznáte ho?

Na lep podvodníkovi skočila mladá žena pracující v prodejně koberců v Uherském Brodě. Přišla o devět tisíc korun.

Primář Bartoník: Neurologie je v současnost velmi dynamicky se rozvíjející obor

ON-LINE ROZHOVOR BYL UKONČEN / Primář neurologického oddělení Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně Jan Bartoník odpovídal na dotazy čtenářů Deníku