Jasenná uštědřila Kostelci B po jaru debakl i na podzim

Zlínsko – Hned na třech stadionech mohli fotbaloví fanoušci vidět ve +druhém kole IV. třídy rovných 10 branek. V áčku přestřílela jaroslavická rezerva Kudlov 6:3 a ve skupině B SK Vizovice pokořil Neubuz 7:3.

18.8.2010

Ilustrační foto.Foto: Deník/ Petr Šilar

Smírem 5:5 pak skončilo utkání Štípy B se Všeminou. Raritou je, že na čele skupiny A a B jsou kluby z vizovického rodiště Bolka Polívky.

MLADCOVÁ B – SPYTIHNĚV B 2:0 (2:0)

Domácí mužstvo začalo aktivně a již v páté minutě mělo výhodu pokutového kopu po sražení Kokeše. Petlach však branku vysoko přestřelil. Naštěstí pro domácí se v 16. minutě sám před brankářem prosadil Koiš a zanedlouho využil otevřených dveří v hostující obraně Petlach. Hra poté upadla do průměru, na obou stranách vázla kombinace a hrálo se bez větších šancí. Domácí obrana v čele se zkušenými Sedláčkem a Hamerníkem fungovala spolehlivě a hosty za celý zápas téměř k ničemu nepustila. Ve vcelku nudném průběhu druhého poločasu zaujal jen průnik mladcovského Hradila, po jehož střele se míč od břevna odrazil ven z branky.

Branky: 16. Koiš, 22. Petlach. Rozhodčí: Střelec. Mladcová B: Hrnčiřík – Ptáček, Sedláček, T. Hamerník, Pantlík – Petlach, Hradil, Koiš, Háša (54. O. Struška) – J. Chludil, Kokeš (61. J. Novák). Spytihněv B: Bilíček – Zlámal (46. Zbožínek), Přikryl, Chmel, Ventura, Fišer, Kraváček, Vykoukal (21. Hořinka), Kowalczyk, Polášek, Rizovský.

Více se dočtete v dnešním regionálním Deníku

Vyhrajte vstupenky na Truck sraz v Březůvkách

Soutěž o lístky na sraz a doprovodný program, který se koná v sobotu 21. srpna.

Více informací o soutěži a samotné akci zde!

Archivář Jiří Čoupek získal medaili za celoživotní přínos

Dlouholetý ředitel Státního okresního archivu Uherské Hradiště Jiří Čoupek obdržel 19. června v Praze medaili ministra vnitra České republiky Za zásluhy o archivnictví.

AKTUALIZUJEME

Tipy Deníku, kde a jak si užít víkend

Vyberte si z naší nabídky kulturních, sportovních a společenských akcí. Kompletní servis akcí naleznete v tištěné verzi pátečního vydání Slováckých novin.

Beauguel: Jsem šťastný!

ROZHOVOR/ - Přišel, proměnil dvě penalty a už tahal nad hlavu druhý pohár v krátké době. Fotbalový Zlín oslavuje dalšího hrdinu. Útočník Jean-David Beauguel nejprve proměněnou penaltou tři minuty před koncem vyrovnal a poté v sedmé sérii penaltové loterie zajistil ševcům triumf v Česko-slovenském superpoháru proti Slovanu Bratislava.

Fastav velkým obratem získal Superpohár. Na oslavy ale není čas

Během šesti týdnů podruhé zvedli nad hlavu trofej. Po úspěchu v domácím poháru svěřenci trenéra Bohumila Páníka uspěli i v páteční premiéře Česko-slovenském superpoháru, když ztracený duel se Slovanem Bratislava otočili famózní koncovkou a v penaltové loterii (1:1 a 6:5 na pen.).