BŘESTEK - NEDAKONICE 4:0 (2:0)

Vedoucí celek tabulky nenechal od začátku nikoho na pochybách, kdo bude na trávníku pánem. Už v 8. minutě vedli domácí o dvě branky, pak se sice hra vyrovnala, v závěrečné desetiminutovce ale kanonýři Ježek se Stýskalem dalšími dvěma zásahy podtrhli jasnou výhru Břestku.

Branky: 5. a 82. Ježek, 8. Sonntag, 85. Stýskal. Rozhodčí: Gazda. Diváci: 120. Břestek: Zapletal - Zelinka, Vojtěšek, Stýskal, Sonntag, , M. Matoušek (73. Silný), Martinák (52. Stuchlík), Ježek, Frühauf, Andrýsek, Čagánek. Trenér: L. Matoušek. Nedakonice: Ondřej - Zelinka, Vojtek, Trubačík (46. Stupka), Ondra, Maurer, Klečka (20. Andrýsek), Jurášek, Hladký, Čagánek, Bábík. Trenér: R. Sklenář.

MAŘATICE - TUPESY 2:0 (0:0)

Mařatičtí udrželi s Břestkem krok jen díky zlepšenému výkonu ve druhé půli. Před přestávkou totiž měli blíž k vedoucí brance hosté, kteří nastřelili břevno. Po změně stran se ale začali stále více prosazovat domácí, kteří své akce také dokázali dotáhnout do brankového konce.

Branky: 56. Kuvačič, 72. Hráček. Rozhodčí: Pálka. Diváci: 150. Mařatice: Grebeníček - Vyorálek, Vandírek (88. Žáček), Světnička (68. Juřík), Šproch, Kuvačič, Knapčík, Jevický, Hráček, Bída, M. Žáček. Trenér: M. Surový. Tupesy: Hurdes - Večeřa, P. Vávra (72. P. Polášek), Tříska, Molek, Bergauer (62. Šimek), Maňásek, Kubíček, Hanáček, Burda, Gejdoš. Trenér: S. Travenec.

POLEŠOVICE - HRADČOVICE 2:1 (1:0)

Přestože oba týmy dělí v tabulce deset příček, na trávníku to příliš patrné nebylo. Hosté se totiž prezentovali velmi dobrým výkonem. V první půli měli dlouho navrch, jenže v jejím závěru se od nich odvrátilo štěstí, když za ruku v šestnáctce proměnil penaltu Kunt a domácí vedli. Po změně stran přidal střídající Hasoň druhý gól, hosté ale dokázali snížit, a dokonce sahali po bodu, kterého se ale nakonec nedočkali.

Branky: 44. z pen. Kunt, 65. Hasoň - 79. z pen. Buráň. Rozhodčí: Němec. Diváci: 100. Polešovice: Andrýsek - Trněný, Lubojacký (74. Bilík), Kunt, Kubičík, Kotek, Korvas, M. Janík, Hlaváček (46. Šišák), Běhávka (46. J. Hasoň), Chmelař. Trenér: P. Kaňovský. Hradčovice: Kulhavý - Urubčík, Smetana, R. Mikulec, D. Mikulec, Koníček, Indra, Fábry, Cmol, Buráň, Piškola. Trenér: L. Cmol.

KOSTELANY NAD MORAVOU – TRAPLICE 3:3 (2:1)

Když pět minut po přestávce vstřelil Dvouletý svůj čtvrtý gól v sezoně a zvýšil vedení domácího celku už na 3:1, nikdo ze stovky diváků nepochyboval, že si Kostelany připíší další vysokou výhru. Jenže chyba lávky. Osud zápasu vzal do svých rukou kanonýr hostí Kolínský, který dvěma góly v rozmezí dvou minut završil hattrick a zajistil tak svému celku cenný bod.

Branky: 19. a 36. Šimík, 49. Dvouletý - 21., 57. a 59. Kolínský. Rozhodčí: Čikl. Diváci: 100. Kostelany n. M.: Vávra - Ventrča, Šťastný, Šimík, Marek (57. Panáček), Josef Mojžíš, Julius Mojžíš, Lahola, Krupa (86. Tomášů), Gabriel, Dvouletý (79. Chmelař). Trenér: A. Šimon. Traplice: Vávra - Vranka, Urbanec (89. Valér), Trávníček (89. Růžička), Štefka, Slavík, Kotyza, Kolínský, Kamarád, Gelien, Čevela (75. Blecha). Trenér: J. Růžička.

SUŠICE - DRSLAVICE 1:2 (1:1)

Ve dvou předešlých domácích zápasech Sušičtí svým soupeřům nasázeli osm branek. A když už v 8. minutě otevřel skóre Chybík, zdálo se, že třetí domácí radost je na cestě. V závěru první půle ale hosté z ničeho nic vyrovnali, a když v 82. minutě přesně zamířil i Kadlček, odvezli si nečekané tři body.

Branky: 8. Chybík - 44. Kupec, 82. Kadlček. Rozhodčí: Drozdy. Diváci: 100. Sušice: Dúbrava - M. Švejčara, Šur, Šlechta, T. Skopal, L. Skopal, Mikulík, Kaštánek, Hejda, Fojtášek, Chybík (70. Pospíšil). Trenér: J. Surý. Drslavice: Dýmal - Vacula (74. Přecechtěl), Ševčík, Prchlík (62. Sehnal), Orlovský, Machálek, Kopták, Kupec, Kadlček, Dýnka, Bureš. Trenér: P. Přecechtěl.

BORŠICE U BLATNICE - NEZDENICE 2:2 (1:2)

Duel celků ze středu tabulky začali hosté šokem. Už v 1. minutě otevřel skóre Adámek, převahu Nezdenic završil po půlhodině hry Masařík. Domácí ale nesložili zbraně a Jankůj s Ježkem orámovali poločasovou přestávku dvěma góly, čímž stanovili konečný výsledek zápasu.

Branky: 42. Jankůj, 49. T. Ježek - 1. Adámek, 35. Masařík. Rozhodčí: Katrňák. Diváci: 200. Boršice u Bl.: Kadlček - Slaník (85. Šuránek), Rybnikář, Němeček, T. Ježek (82. Andrášek), Jankůj, Huspenina, Halík, Hotař, Bilík (46. J. Ježek), Rybníkář. Trenér: M. Bihari. Nezdenice: Malaska - Uličník, Sviták, Šmíd, Masařík, Marek (89. Jančařík), Kolínek, Kociňák (68. Mikulášek), Kalina, Durďa, Adámek. Trenér: J. Pospíšil.

JAROŠOV - BÍLOVICE 3:3 (1:2)

Skvělá návštěva viděla derby, kterému nechybělo vůbec nic. Především byly k vidění góly, červená karta a také dramatické vyvrcholení. Hosté v Jarošově třikrát vedli, domácí však pokaždé dokázali jejich těsný náskok zlikvidovat. Jako poslednímu se to podařilo Komárkovi, který v nastaveném čase zachoval chladnou hlavu a proměněnou penaltou zajistil domácím vůbec první bod v soutěži.

Branky: 28. Bobčík, 50. Vaculík, 90.+1 z pen. Komárek - 21., 38. a 74. Krejčiřík. Rozhodčí: Uherek. ČK: 62. Janík (Jarošov). Diváci: 300. Jarošov: Blaha - Vaculík, Stašek, Polnar (58. M. Kaštánek), Komárek, J. Kaštánek, Kaláč (46. Flíbor), Janík, Grebeníček, Bobčík, Jánošík (90. Šturma). Trenér: J. Dostálek. Bílovice: Hančík - Zlámal, Zedek (56. Šenk), Vyorálek, Vycudilík, Vařák, Pastyřík, Jankůj, Gajdošík, Krejčiřík, Hruboš (55. Tomeček). Trenér: R. Pekárek.