VIZOVICE – RATIBOŘ 1:2 (0:1)

Domácí začali aktivně a dokonce nastřelili tyč. Po půlhodině hry však přišla chyba domácího gólmana, kterého přeloboval Mikula – 0:1. Vizovice nepolevily ani po přestávce a dál útočily. Velké dvě šance na vyrovnání měl Fuksa, následně domácí rozezvučeli břevno. Udeřilo tak opět na druhé straně, když další zaváhání domácí defenzivy z přečíslení dva na jednoho potrestal v 69. minutě Adámek. S blížícím se koncem tlak Vizovic rostl, ale gól přišel až z poslední akce, kdy se střelou zpoza velkého vápna prosadil Gábor – 1:2.

Branky: 90. Gábor – 35. Mikula, 69. Adámek. Vizovice: Špaček – Hruzík, Kolařík, Žažo, Polách, Mikeska, Štěpaník, Pšenčík M., Jurečka, Jurygáček, Fuksa. Střídali: Světlík, Krajča, Polách, Pšenčík J., Gábor.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Prostř. Bečva – Kateřinice 1:2 (1:2), 18 Ondryáš – 28. Starec, 34. Drda, Hrachovec – Jablůnka 0:1 p.: 5:6, Lidečko – Fr. Lhota 0:2 (0:1), 17. Chmela, 82. Zimek, Prlov – Lhota u Vs. 1:2 (0:1), 68. Sochora – 42. Lukáč, 51. Doležel, Val. Polanka – Hutisko 2:1 p.: 5:4 (1:0), 44. Filgas – 55. Furiášek, Zašová – Hovězí 1:4 (0:1), 66. Maleňák – 47. a 61. Kučera, 41. vlastní (Štěpán), 88. Juřica.

14. Vizovice 4 0 0 0 4 1:10 0

KOSTELEC U HOL. – V. OTROKOVICE B 0:5 (0:3)

Hosté přijeli s posilami z A týmu a ve hře to bylo hodně vidět, byli ve všech směrech lepší. Výsledek 0:5 byl pro Kostelec ještě trochu milosrdný, protože Otrokovice nevyužily další šance ke skórování. Domácí si v prvním a ve druhém poločase vytvořili vždy po jedné šanci, ale žádná branka z toho nebyla.

Branky: 16., 36. a 54. Křivánek, 45. Juhás, 88. Novák. Rozhodčí: Nevrla – Dunda, Koláček, 90 diváků. Kostelec: Bakalík – Kovalda (75. Sklenář), M. Hradil, Přikryl, T. Marek, J. Hradil (46. Odložilík), D. Marek, Gerát, Zmeškal, Plachý, Darebník. Otrokovice B: Janečka – Gojš, Bahounek, Frydrych, Skřivan, Lendler, Juhás (46. Zach), Kryšpín, Zaoral (46. Novák), Křivánek (67. Kozel). Gába.

TEČOVICE – SEHRADICE 0:1 NA PEN.

První půle mnoho gólových momentů nepřinesl, za zmínku stojí jen pár střel vedle Kupkovy branky. Domácí měli optickou převahu, ale dobře postavený obranný val soupeře překonat nedokázali. Tečovičtí se i po přestávce snažili hrát aktivně a tlačili se na branku, ale dále než po šestnáctku se většinou nedostali. Hosté naopak vsadili na rychlé brejky, ale ani oni nebyli přesní. Těsně před koncem Sehradice podržel brankář Kupka, když lapil dvě dalekonosné střely. Sehradicím defenzivní taktika vyšla na jedničku, když v penaltovém rozstřelu vyhrály 4:3, domů si odvezly dva body a udržely podzimní neporazitelnost.

Rozhodčí: Nuc, 110 diváků. Tečovice: Křížek – Sedláček, Balcárek, Plachý, Šnajdr – Škarek, Ondík, Řiháček (77. Pala), Frkal (63. Bartek) – Chudárek, Závoda (56. Vopatřil). Sehradice: Kupka – Plášek (28. Zavadil), Žáček (68. Zerzáň), Krejčiřík, Okénka – Mikel (85. Šenkeřík), Zetek, Žáček (56. Sochora), Bahulík – Blažek, Kraváček.

SLAVIČÍN B – VESELÁ 7:3 (4:3)

Rezerva Slavičína konečně zabrala a připsala si první tři body. Výrazně se na výhře podíleli Školník s Plškem, kteří byli rozdílovými hráči. Zápas sedl i oběma Švachům. Výhru si Slavičín zasloužil, jen výpadek za stavu 4:1 vybízí k zamyšlení.

Branky: 10. Goňa, 11. Švach, 22. Plšek, 25. Školník, 50. Ocelík M. (pen.), 67., 71. Švach – 13. Dlouhý, 26. Machalíček, 29. Dlabaja (pen.). Slavičín B: Ocelík A. – Floreš, Švach, Bureš, Ocelík M., Plšek, Švach, Bartoš, Školník, Goňa, Ocelík J.. Střídali: Mudrák, Havlín. Veselá: Červenka P. – Odstrčilík, Divoký, Červenka J., Bodlák, Dujka, Klečka, Manďák, Machalíček, Dlouhý, Čoček. Střídali: Večeřa, Dlabaja.

NEVŠOVÁ – ROŠTĚNÍ 5:2 (2:1)

Domácí se ujali vedení hned v 6. minutě po trefě Tomšů. I nadále měla Nevšová více ze hry a již v 10. minutě se prosadil druhý z útočníků Šoman. Hosté se rychle oklepali a začali častěji atakovat pokutové území domácích. Kontaktní branku vstřelili z přímého kopu ve 20. minutě a vrátili se do hry. Utkání se vyrovnalo a hráči Roštění častěji hrozili z brejků. Gólman Nevšové však byl pozorný, a tak se šlo do kabin za stavu 2:1. Druhá půle odstartovala náporem hostů, ale poté začali domácí stále častěji atakovat svatyni soupeře. Tu taktéž skvěle hlídal gólman Nevřala, který řadu střel dokázal zneškodnit. V 70. minutě zahrávala Nevšová rohový kop, který prudce zatočil Šoman a Tomšů hlavou zvýšil na 3:1. Za dalších 5 minut dovršil Tomšů svůj hattrick, když střelou mezi nohy brankáře zvýšil na 4:1. Ihned po rozehrávce dorazil hosty Šoman, který prudkou střelou k tyči v 81. minutě zápasu zvýšil na 5:1. Roštění se ještě podařilo 5 minut před koncem korigovat na 5:2.

Branky: 6., 72. a 80. Tomšů, 11. a 81. Šoman – 21. Paštěka, 84. Zapletal. Nevšová: Zámorský – Bůžek, Kováč, Srcháček, Machač, Juriga, Munster T., Dubec, Zoubek, Šoman, Tomšů. Střídali: Poláček, Červenka, Studeník. Roštění: Nevřala – Jenáček, Vlkolenszki, Paštěka, Škrabana, Jurásek, Jirsa, Zakopal, Zapletal, Filandr, Petrskovský. Střídali: Číhal, Hejníček, Teriaki.

PŘÍLUKY – ADMIRA HULÍN 3:2 (1:1)

Prvních 10 minut měly Příluky jasnou převahu nad soupeřem z Hulína. Nebyla však vyjádřena gólově a tak se hosté pomalu ale jistě dostávali do tempa. Ve 24. minutě měl gólovku na noze domácí Pinkas, ale po zásahu obrany z ní byl jen roh. Hra se přelévala z jedné strany na druhou. Až ve 43. minutě poslal pohotovou dorážkou Frolek Příluky do vedení 1:0. Hulínští kontrovali hned ve 45. minutě, kdy z penalty po ruce domácího obránce vyrovnal Dutkevič na 1:1. Po změně stran už ve 47. minutě po rohu a závaru před bránou hostí pohotově přeloboval brankáře opět Frolek a bylo to 2:1. Hra se následně odehrávala ve středu hřiště. V 68. minutě střelec hostí Dutkevič krásnou střelou do růžku vyrovnal na 2:2. Poté se oba týmy snažily strhnout výhru na svou stranu a více ze hry měli opticky hosté. V poslední 90. minutě domácí brankář Pavelka provedl výkop od brány přímo na útočníka Lošťáka, který utekl stínujícímu obránci a v sólu překonal brankáře Hulína na konečných 3:2.

Branky: 43. a 47. Frolek, 90. Lošťák – 45. a 68. Dutkevič. 100 diváků. Příluky: Pavelka – Čelůstka, Humpál, Machalíček, Strachoň, Zedníček D., Votava, Frolek D., Zedníček K., Nesvadba, Zahradnický. Střídali: Lošťák, Pinkas, Dederle. Hulín: Hložek – Jurášek, Prokop, Tabara, Kubo, Karamon, Horáček, Nedbal, Dutkevič, Šenkyřík, Štoll. Střídali: Vajda, Kostov.

LUKOV – MALENOVICE 0:7 (0:3)

Malenovice ihned po úvodním hvizdu dostaly balón na soupeřovu stranu hřiště a po centru ve 20. vteřině otevřel skóre David Bartoň. Celý první poločas se odehrával v režii hostí, jen v 10. minutě po pěkné přihrávce Šumšála orazítkoval domácí T. Teplý tyč. To bylo ze strany Lukova vše. Ve 38. minutě po nacvičené standardce našel malenovický Gazda Mařáka a zvýšil na 2:0. O tři minuty později tvrdou střelu Jakuba Bartoně dorážel za záda bezmocného gólmana domácích David Bartoň. Ve druhé půli se Lukov snažil o vstřelení alespoň čestné branky, ale hosté jej k ničemu nepustili. Byli běhavější, agresivnější v osobních soubojích a produktivní. V posledních dvaceti minutách přidali další čtyři góly. V 75. minutě Zimčík ukázal svůj důraz a po sólu a následných dorážkách zvýšil na 4:0. Vzápětí po minutovém pobytu na hřišti nekompromisně hlavou skóroval Lhotský. V 80. minutě se ve skrumáži před brankou Lukova nejlépe orientoval opět Zimčík a na konečných 7:0 pro Malenovice uzavřel samostatným nájezdem a blafákem do prázdné brány Lhotský.

Branky: 1. a 41. Bartoň D., 38. Mařák, 75. a 80. Zimčík, 77. a 88. Lhotský. Lukov: Jokl – Králík, Teplý M., Holomek, Teplý T., Šumšal, Šimčik, Adamík, Drábek, Vacek (46. Vaškůj), Vítovský. Malenovice: Juráň – Zimčík, Gazda, Bartoň M., Bartoň D., Střelec, Bartoň J., Torma, Mařák, Dorotík, Brázda.

LUŽKOVICE – TLUMAČOV 1:2 (1:0)

Domácí si od počátku vytvářeli brankové příležitosti jako na běžícím pásu. V 5. minutě J. Ronza po centru Holého těsně minul bránu. V 9. minutě Tomáš Ronza již nezaváhal a po rychlé kombinaci vstřelil vedoucí gól na 1:0. V 18. minutě kopali domácí penaltu za faul ve vápně, ale Polepil minul bránu. Ve 25. minutě šanci T. Ronzy vychytal brankář Škrabal. Další příležitost promarnily Lužkovice o chvíli později, kdy J. Ronza střílel z dobré pozice mimo bránu. Ve 35. minutě z trestného kopu nastřelil Polepil tyč tlumačovské brány. V závěru poločasu se hosté vymanili z tlaku a začali mít postupně navrch. Ve 40. minutě vykopl domácí Polepil míč z brankové čáry a za pár minut výborným zákrokem vytáhl střelu do šibenice brankář Jenček. Ve druhém poločase byli aktivnější hosté a postupně se stávali pány na hřišti. Z nenápadné akce v 65. minutě po průniku lužkovickou obranou vyrovnal P. Mouka. V 85. minutě se uvolnil tlumačovský Máčala a ranou z otočky strhl vítězství na stranu hostů.

Branky: 9. Ronza T. – 65. Mouka J., 85. Máčala. Rozhodčí: Číž – Švach, Richter, 150 diváků. Lužkovice-Želechovice: Jenček – Šuba, Čala, Novák, Mičola, Škrabal, T. Ronza, Kučera, Polepil, Holý, J. Ronza. Na střídání: Vala – Zámorský, Čech, Langer, Gruber. Tlumačov: Škrabal – Dvořák, P. Mouka, Juhaňák, Duroň, Malý, Houser, Zálešák, Máčala, Sedlář, J. Jonášek. Na střídání: Barwig, J. Mouka, Z. Jonášek, Šimoník.

ZLECHOV – KORYČANY 3:2 PK (1:1)

Souboj předních týmů tabulky zrovna okulahodící podívanou nenabídl. Hra byla upracovaná a mnoho pěkných akcí tak k vidění nebylo. Hosté měli v první půli navrch a zaslouženě šli do vedení. Domácí se dočkali vyrovnání po půlhodině hry. Hynek Vaněk stál na správném místě a odražený balon pohotově uklidil do sítě. Také po změně stran ale domácí museli dohánět náskok soupeře. Koryčany po rychlém protiútoku vyšachovaly obranu a Hanák svou druhou trefou v zápasu opět překlopil misky vah na jejich stranu. Domácí trenér na nepříznivý vývoj zareagoval vysunutím Kowalíka na hrot a tento tah se mu vyplatil, když jednu z řady šancí proměnil ve vyrovnání právě exligový kanonýr. Hrdinou penaltové loterie se stal gólman Petr Drobisz, který dva pokutové kopy chytil a poslední navíc sám proměnil.

Branky: 30. H. Vaněk, 75. Kowalík – 13. a 48. Hanák. Rozhodčí: Malota. Zlechov: Drobisz – Tománek, Velcr (57. T. Vaněk), Kubiš, Kotek, Zajíc, Kalmus, Kowalík, Mazůrek (85. Jurášek), H. Vaněk, Kedra (46. Mikula.). Trenér: Kraml. Koryčany: K. Koval – Huška, Posolda, Prokeš, Samsonek, Tesař, Lysko, Hanák (82. Hubr), Gejdoš, K. Věžník, Andrýsek (72. Kroutilík). Trenér: Andrýsek.

ZBOROVICE – NEDAKONICE 3:0 (1:0)

Na hody dorazilo ve Zborovicích na fotbal 350 diváků a domácí se jim odvděčili výhrou. Výsledek je ovšem pro hosty krutý, protože v poli se hrál vyrovnaný zápas. Zborovice si ovšem vypracovaly více šancí a hlavně je dokázaly proměnit. Účet zápasu otevřel po hezké akci Kojetský, který gólmana Červinku překonal povedenou střelou. Další nadějné akce ale domácí nedotáhli a po přestávce se báli o výsledek. Při jediné velké šanci Nedakonic ale domácí podržel gólman Chytrý a pak přišel rozhodující moment zápasu. Po centru Setínského se v šestnáctce prosadil Gröpl a s přehledem uklidil míč do branky. Konečnou podobu výsledku dal deset minut před koncem zápasu po individuální akci Šumbera.

Branky: 14. Kojetský, 70. Gröpl, 81. Šumbera. Rozhodčí: Olša. Zborovice: Chytrý – Hanák (81. Sidek), Vybíral, Štěpánek, Švejcar, D. Prachař (77. Medek), Šumbera, Gröpl (84. M. Prachař), Kojetský (46. Setínský), Veselý (62. Hlaváč), Martin Šprňa. Trenér: Kunc. Nedakonice: Červinka – Král (65. Balíček), Hána (81. Mareček), Stupka, Ježek, Cigoš, Lukůvka, Mařák, Marek, (19. Hyrák), Klečka, Petek. Trenér: Strakáč.

OŘECHOV – NIVNICE 0:2 (0:0)

V prvním poločase se v Ořechově odehrávalo nudné představení, při kterém diváci usínali. Trochu vzruchu přinesly pouze ojedinělé situace na obou stranách. Jedinou skutečnou šanci měl hostující Borýsek, který ale po samostatném úniku netrefil bránu. Nivnický brankář Hladiš měl nejvíce práce se střelou Zukiče. Druhá polovina zápasu byla neporovnatelně kvalitnější. Ihned po přestávce se ocitl v ideální pozici domácí Hlúpik, jenže vyprášil jen gólmanovy rukavice. V 52. minutě měl Ořechov ještě větší šanci, když se kopala penalta. Míč si na bílý puntík postavil
Hlúpik, skvělého Hladiše ovšem překonat nedokázal. A tak udeřilo na druhé straně. Libor Ligas posadil rohový kop na hlavu jeho bratra Petra, který se v podobných situacích nemýlí – 1:0. Domácí pak přitlačili na pilu a obranu hostů se snažili zdolat pomocí nakopávaných balonů. Nivnické hradby ale všem pokusům odolaly a pět minut před koncem tak mohl Májek definitivně rozhodnout o vítězství hostů. Po jednom z rychlých brejků mu dvojice Libor Ligas, Velecký naservírovala míč před prázdnou bránu, takže mu stačilo jen nastavit nohu – 0:2.

Branky: 65. Ligas, 85. Májek. Rozhodčí: Polaštík. Ořechov: Z. Kuchař – Flašar, Hlúpik, Pavlíček, Bublík (71. Krys), Zukič, Kokta, Šesták (46. Andrýsek), Váňa, Žák (33. Hlaváč, 75. M. Jegla), Sklenka. Trenér: L. Jegla. Nivnice: Hladiš – Pražan, P. Ligas, M. Máčalík, Michalec – Holboj (56. Slezáček, 84. Stojaspal), Velecký, L. Ligas, J. Máčalík (89. Kašpárek) – Borýsek (37. Smítal), Májek (88. Ryšávka). Trenér: Ondrůšek.

OSTROŽSKÁ NOVÁ VES – KUNOVICE 5:4 PK (0:1)

V derby se hrál divoký zápas. V první půli tahaly za delší konec Kunovice, kterým se povedl vstup do utkání, když už v 5. minutě mířil do černého Klvaňa. Hosté diktovali tempo hry, svou převahu už však dalším gólem vyjádřit nedokázali. V závěru poločasu byl ovšem za zmaření gólové šance vyloučen Sklenář, a domácím se tak naskytla šance na obrat. Po hodině hry sice Šálek vyrovnal, jenže hosté byli i v deseti nebezpeční a slepenými brankami Lahodného a Klvani odskočili na rozdíl dvou branek. Domácí však ztrátu rovněž během tří minut zlikvidovali. Drama ale ještě ani zdaleka nekončilo. Když hostující Klvaňa završil hattrick, zdálo se, že je rozhodnuto, jenže domácí minutu před koncem srovnali na 4:4 a na řadu musely přijít penalty. V rozstřelu deprimovaní Kunovjané hned čtyřikrát neuspěli, a druhý bod do tabulky si tak připsali domácí.

Branky: 62. a 89. Šálek, 79. Petratur, 82. Zálešák – 5., 77. a 85. Klvaňa, 74. Lahodný. Rozhodčí: Katrňák. ČK: 44. Sklenář (Kunovice). O. N. Ves: Boček – Vávra, Franta, Kreisl, Zálešák, Šálek, Jurásek, Píštěk (46. Tvrdoň), Petratur, V. Slezák, Pokorný. Trenér: Voráč. Kunovice: Uhlík – Žák, Brim, Petřek, Černý – Sklenář – Škrášek, Náplava (72. Růžička), Baný, Šebák (57. Lahodný) – Klvaňa (86. Flek). Trenér: Matoušek.

PRAKŠICE – MORKOVICE B 4:0 (2:0)

Zápasy těchto týmů bývají bohaté na branky, vždyť v jejich předchozích třech utkáních jich padlo 19, respektive 18. Tento trend se potvrdil i při vzájemném duelu, ostrými ovšem pálili pouze domácí, kteří rozhodli o své výhře na přelomu prvního a druhého poločasu. Všechny čtyři zásahy vměstnali do pouhých sedmnácti minut.

Branky: 34. a 47. Dynka, 40. Mikel, 50. Ondra. Rozhodčí: Toman. Prakšice: V. Minařík – Ondra, Němeček, Michálek (70. Rubeš), Ulčík, Gajdůšek, Dynka, Babušík, Sychra (70. T. Minařík), Mikel (89. Slezák). Trenér: Kadlček. Morkovice B: Vdoleček – Přecechtílek (26. Petráš), M. Pajgr, Zápařka, Skácel, Smažinka, L. Šimoňuk, Dutka, Koláček (65. Novák), Handl, Oplt. Trenér: J. Pajgr.

BUCHLOVICE – JALUBÍ 3:2 (1:1)

Začátek měli domácí výborný. V 7. minutě zakombinoval Křiva s Hurábem, druhý jmenovaný se zbavil svých strážců a ranou do protipohybu gólmana otevřel účet zápasu. Vzápětí mohl navýšit nááskok domácích Mikula, gólman David ale jeho ránu efektně vyškrábl na roh. A tak se měnilo skóre na druhé straně. Po chybě domácích obránců v rozehrávce se míče zmocnil Doseděl, který nadvakrát dostal míč do sítě. Rovněž vstup do druhé půle vyšel Buchlovicím na jedničku. Hned ve 47. minutě se prošel jalubskou obranou Křiva
a po jeho zpětné přihrávce Mikula nekompromisně zavěsil – 2:1. Další šance Lukáše Belanta a Křivy ale zůstaly nevyužity a domácí na to málem doplatili. Klajnova skákavá střela z úhlu totiž zakočila jinak výborně chytajícího Kučíka a deset minut před koncem tak byl stav utkání 2:2. Jenže když už se zdálo, že utkání dospěje do penaltového rozstřelu, našel Schuster dlouhým pasem Hurába, jenž propálil Davida, a domácí tak mohli slavit důležité vítězství – 3:2.

Branky: 7. a 89. Huráb, 47. Mikula – 14. Doseděl, 82. Klajn. Rozhodčí: Schnürmacher. Buchlovice: Kučík – Schuster, Zábojník, Machálek (46. Jurča), Kořínek, L. Belant (46. Pientok), Mikula, T. Belant, Němec, Huráb, D. Křiva (85. Raštica). Trenér: J. Křiva. Jalubí: David – Žaluda, Botek, Klajn, Vrábl, Dobiáš, Janeček, Doseděl, Nosek, Ulman, Zapletal. Trenér: Otrusina.

1. FC SLOVÁCKO C – STARÉ MĚSTO 2:3 PK (0:1)

Prvních dvacet minut patřilo hostům, kteří z toho vytěžili vedoucí branku. Po faulu domácího Remeše se k penaltě postavil Svoboda a s přehledem ji proměnil. Ještě v první půli se mohla desítka pískat i na druhé straně, rozhodčí ale nedovolený zákrok na Sáncheze nechal bez povšimnutí. Ve druhé půli se domácím povedl bleskový obrat. Nejprve byl na konci pěkné kombinace Bučák, o pět minut později předvedl, jak se mají proměňovat samostatné úniky, David. Sady mohly svůj náskok několikrát pojistit, jenže se tak nestalo a v závěru přišel trest. Po závaru před brankou domácích vznikla velká trma vrma a po střele Trubačíka si domácí Petrucha dal patičkou vlastní gól – 2:1. Při penaltách domácí totálně selhali a rozstřel prohráli 1:4.

Branky: 67. Bučák, 71. David – 10. z pen. Svoboda, 84. M. Trubačík. Rozhodčí: Dostálek. Slovácko C: Horáček – Mareček, Abrahám (46. David), Vašek, Heger, Šišák, Petrucha, Balaštík, Remeš, Bučák, Sánchez (35. L. Paška). Trenér: Chvojka. St. Město: J. Vávra – Žajdlík, V. Trubačík (74. M. Trubačík), Grebeň, Juráň, Doseděl (59. P. Vlček), Šmatelka, Svoboda, Müller, Daťko, Melichárek (79. Bělaška). Trenér: P. Vlček.

1. Zlechov 4 2 2 0 0 15:4 10
2. 1. FC Slovácko C 4 3 0 1 0 10:5 10
3. Nivnice 4 3 0 0 1 13:4 9
4. Zborovice 4 2 1 0 1 12:7 8
5. Koryčany 4 2 0 2 0 8:7 8
6. Prakšice 4 2 0 0 2 13:10 6
7. Morkovice B 4 2 0 0 2 7:15 6
8. Ořechov 4 1 1 0 2 4:6 5