Ve skupině C naopak vedoucí čtveřice neztratila o víkendu ani bod.

NEDAŠOV – POLIČNÁ 1:0 (0:0)

V páté minutě to byli hosté, kteří se dostali do šance. Na přímý kop kapitána Marka vyskočil Bartcký a Olša musel zasahovat. Nedašov se rozjížděl pomalu a první šance přišla teprve v 17. minutě, kdy centr Talčíka nevměstnal mezi tyče Jaroslav Novák. Až ve 40. minutě se pak znovu otevřelo okénko v obraně hostů, ovšem Šenkeřík své sólo promarnil. Ve druhé půli hosté vycítili šanci a hra se vyrovnala. Poličná nastřelila dokonce břevno Olšovy branky. Nedašov zahrozil hlavně velkou šancí Jarka Nováka, jehož pokus těsně minul pravou tyč. V nadějné pozici byl také rychlý Šenkeřík, ale ani on neměl střelecký den. V 77. minutě poslal trenér Mihalík na hřiště Jiřího Fojtíka, který po rohovém kopu utkání rozhodl.

Branka: Jiří Fojtík. Rozhodčí: Surovec. Nedašov: Olša – Talčík, Novák Michal, Fojtík Jakub I, Fojtík Josef – Holba (Fojtík Jakub II), Novák Jaroslav, Cícha, Marek – Novák Petr, Šenkeřík (77. Fojtík Jiří). Trenér: Mihalík, asistent: Kolínek.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Val. Bystřice – Hrachovec 3:2 Vrábel 2, Frňka, – M. Cáhlík, Vrána, Lhota u Vs. – Hor. Lideč 1:0 Juřica, Podlesí – Janová 3:1 Křižan, Zetek, R. Blažek – Jakubkovič, Fr. Lhota – Lidečko 1:1 Chmela R. – Novosad J., Jablůnka – Zašová 2:1 nehl., Val. Polanka – Choryně 2:0 Macek, Gergela.

TĚŠNOVICE – LUŽKOVICE 1:3 (0:0)

Jako první se osmělili hosté, ale přízemní střelu Juráň chytil. V šesté minutě si domácí vytvořili velkou šanci. Po ose Bartůšek – Veselý – Suchánek se k hlavičce dostal Holub, ale jeho střela skončila nad brankou. Jinak Těšnovice působily proti obraně hostí bezradně a jejich snaha končila na třiceti metrech od branky. Po pár minutách druhé půle navíc přišla studená sprcha v podobě vedoucí branky Lužkovic. Dalším hřebíčkem do těšnovické rakve byla chyba v rozehrávce a brejk hostí, který skončil penaltou. Tu Šimera proměnil. Domácí se poté vrhli do útoku a hráli vzadu na velké riziko. Definitivní klid na kopačky Lužkovic přinesla střela Ronzy zpoza šestnáctky. Čestný úspěch Těšnovic zaznamenal Bernatík z pokutového kopu.

Branky: Bernatík – Ronza, Šimera, Holý. Rozhodčí: Olša – Mrázek. Těšnovice: Juráň – Bartůšek, Nehoda, Michálek, Židlík – Veselý (65. Novotný), Bartušek, Suchánek, Matuška (80. Šojdr) – Holub (46. Malát), Bernatík. Lužkovice: Jenček – Josefík, Filgas, Ronza, Samko, Punčochář, Šimera, Polepil, Holý, Albert, Škrabal.

KOSTELEC U HOLEŠOVA – LOUKY 1:1 (0:0)

Domácí nastoupili proti poslednímu celku tabulky v roli favorita, ale hra tomu příliš neodpovídala. Kostelečtí bojovali s větrem i sami se sebou. Ani Louky toho moc nepředvedly, ovšem v 68. minutě Kostelečtí špatně zahráli ofsajd systém a Bořuta zajistil hostům snadné vedení. Bod ale Kostelec nakonec zachránil, když Gerát vyrovnal prakticky v posledních vteřinách zápasu.

Branky: 93. Gerát – 68. Bořuta. Rozhodčí: Nevrla – Ponížil, Olša. 70 diváků. Kostelec: Michalec – Zmeškal, Hlobil, Kovalda M., Odstrčilík – Chudárek (60. Kovalda L.), Marek T., Marek D., Juránek – Hradil Mart. (63. Hradil Mir.) – Gerát. Trenér: Polášek Miroslav. Louky: Hodulík – Hubík, Chytil, Plachý, Štěpánek – Mičola, Michalovský, Bořuta (87. Kadlík), Štěpán – Landt (78. Janků), Běťák (71. Laciga). Trenér: Postava Pavel.

KELČ – MALENOVICE 3:0 (2:0)

Kelč sice jasně zvítězila, ale v nohách jim chyběla lehkost. Soupeř jim roli vlastními chybami usnadnil. V prvním poločase se domácí poprvé prosadili po půlhodině hry, když Chrástecký pěkně zahrál přímý kop přes zeď – 1:0. Do poločasu přidala Kelč ještě jednu branku. Petr Minář byl rychlejší než vybíhající brankář, přihrál na Martina Pastrnka, který efektně patičkou zvyšoval na 2:0. Po přestávce se nedostavil očekávaný tlak Malenovic, a tak Kelč čekala ne brejkové situace. Ty nepřicházely. Až v 90. minutě se prodral před branku z pravého křídla Jaroslav Machač a upravil na přesvědčivých 3:0 pro Kelč.

Branky: 30. Chrástecký, 45. Martin Pastrnek, 90. Machač. Rozhodčí: Blažek – Perutka, Zubek. Kelč: Kubját – Hegar, Minář R., Pastrnek, Skuřapa – Pitrun, Chrástecký, Hlavica, Machač J. – Minář P., Pastrnek. Trenér: Vinklár. Malenovice: Juráň – Bartoň M., Gazda, Struška, Střelec (76. Lahola), Dyšlevský, Mikulička (65. Bičan), Mařák, Rosinec, Zimčí, Vichorec. Střídali: Bartoň D., Zbranek. Trenér: Malota.

TEČOVICE – LUBNÁ 4:2 (1:1)

Domácí odehráli první poločas vlažně, a přestože se brzy ujali vedení, očekávaný nápor a další branky nepřicházely. Naopak Lubná pět minut před odchodem do kabin zaslouženě vyrovnala. Druhý poločas Tečovice lépe kombinovaly a ujaly se vedení. Hosté hrozili ze standardních situací a vyhrávali hlavičkové souboje, díky čemuž opět vyrovnali. Obě mužstva si potom vytvořila řadu šancí. Na rozdíl od Lubné, kterou dvakrát bravurně vychytal Mahdal, domácí tým dvě proměnil a získal cenné vítězství.

Branky: 15. a 57. Chudárek, 67. Pala, 75. Ondik – 35. Musil, 61. Jirásek. Rozhodčí: Hrbáček, Ruman, Polaštík. 80 diváků. Tečovice: Mahdal, Družbík, Středulinský R., Sedláček P. (Soják), Šnajdr V., Pala, Chudárek, Ondík, Ševčík, Šnajdr Z. (Balcárek), Poulíček (Vicher). Trenér: Horáček P., ved. mužstva: Halgaš L. Lubná: Blažek, Kadlčík, Žiak, Valach (Ančinec M.), Piškula A., Rosecký, Jirásek, Musil, Piškula M. (Dubina), Bačinský, Skácel (Ančinec D.). Trenér: Běťák D., ved. mužstva: Železník B.

ZBOROVICE – ADMIRA HULÍN 2:1 (1:1)

Ve 20. minutě se do první šance dostali hosté a Simerský šťastnou střelou zajistil Admiře vedení. Po inkasované brance se Zborovice začaly více prosazovat a zaměstnávat obranu Hulína. Po jedné z několika brejkových akcí vyrovnal Vybíral, který navíc mohl zajistit domácím i poločasové vedení, ale již překonaného brankáře zastoupil obránce. Hosté setrvali v útlumu i po přestávce, naopak Zborovice byly aktivnější Po několikerém ohrožení hulínské branky se po hodině hry prosadil dorážkou opět Vybíral a zajistil svému celku dvoubrankové vedení. Admira se v závěru snažila o vyrovnání a tlačila na domácí obranu, ale ta nechybovala, a tak důležité body zůstaly domácím.

Branky: Vybíral 2 – Simerský. Rozhodčí: Dostálek, 70 diváků. Zborovice: Varga – Pekárek, Hanák, Vaňák, Laube (55. Zapletal), Šumbera, Štěpánek, Prachař, Vybíral, Šuta, Hlaváč (86. Martíšek). Admira: Fišer – Janda, Jurášek, Nedbal, Prokop, Horáček, Volek, Spáčil, Simerský, Czomor, Kubo. Střídali: Hložek, Hradil, Adamík.

ZDOUNKY – FRYŠTÁK 3:3 (1:2)

Zápas na nerovném hřišti začalo překvapivě lépe domácí mužstvo. První čtvrthodinu byly Zdounky aktivní, ale již v páté minutě mohly paradoxně prohrávat. S míčem se dostal za jejich obranu T. Křenek, ovšem na velkém vápně zatáhl na poslední chvíli za záchrannou brzdu jeden z domácích hráčů. Uviděl žlutou kartu a přímý kop Lošťáka skončil nad brankou. Přesto první čtvrthodina skončila vedením Zdounek. Daněk obešel ve velkém vápně dva hráče Fryštáku a poslal míč pod břevno – 1:0. Vyrovnání přišlo brzy. Výborného napadání rozehrávky obránců Zdounek a ztráty míče využil T. Křenek ke střele z velkého vápna. Míč zatočil přesně levé tyči – 1:1. Fryšták potom převzal iniciativu. Těsně mimo branku pálili Lošťák a Krhůtek. Převahu dokázal zúročit až v 37. minutě znovu T. Křenek, když chybu levého obránce potrestal přehozením vyběhnutého brankáře – 1:2. Ve druhém poločase zvýšily Zdounky bojovnost. Po jednom z nákopů zaspala fryštácká obrana, hráč Zdounek šel sám na bránu. Požár hasil vyběhnutím gólman Balážik, ale u míče byl později a fauloval ve vápně. Vyrovnání z penalty postavilo domácí na nohy a než se Fryšták vzpamatoval, už prohrával. Domácí středopolař Koza napálil volejem odražený míč ze 30 metrů přesně za vyběhnutého brankáře – 3:2. Už to vypadalo, že tento krásný gól bude znamenat první jarní porážku Fryštáku. Dvě minuty před koncem ovšem po narážce Skaličky poslal míč z pravé strany do vápna T. Chudý a přesné místo k zakončení si znovu našel T. Křenek – 3:3, jenž zkompletoval hattrick.

Branky: Daněk, Havránek, Koza – Křenek 3. Rozhodčí: Doležel – Slavík. Fryšták: Balážik – Kolář, Hubáček, Skalička, Rudolf, Hrnčiřík (62. Křenek P.), Lošťák, Bednařík (84. Chudý D.), Krhůtek, Křenek T, Chudý T.

BOJKOVICE – JALUBÍ 5:0 (3:0)

Těsně před začátkem utkání se spustil déšť, který měl blahodárný vliv především na výkon domácího středopolaře Daniela Vaculy. Ten totiž předvedl v rozmezí 13. až 17. minuty domácímu publiku čistý hattrick. Nejprve byl uvnitř pokutového území faulován pronikající Hanke a Vacula precizně provedeným klasickým dloubáčkem á la Antonín Panenka otevřel účet zápasu. V 15. minutě poslal na Sedláčkovu branku centrovaný míč, který prošel chumlem těl a zapadl k levé tyči – 2:0. Hattrick pak Vacula dokonal šťastnou tečí Valíčkovy rány z pětadvaceti metrů. Hosté poprvé vážněji zahrozili dalekonosným Dobiášovým přímým kopem, který ale Konečný vytěsnil nad břevno. Na druhé straně vybídl Floreš ke skórování Dar. Jančoviče, tomu ale tutovku zneškodnil brankář Sedláček. Chvíli před přestávkou právě Jančovič nachystal gólovku Hladíkovi, jeho lob ale jalubský gólman se štěstím vytěsnil na tyč.

Ta zvonila krátce po začátku druhé půle po střele L. Gajdoruse i na druhé straně. Pak se dvakrát blýskl jalubský gólman Sedláček, když zlikvidoval tutovky Floreše a Vargy, Hladík zase mířil nad. V 79. minutě se už skóre měnilo. Centrovaný míč přiťukl Varga hlavou Křižkovi, který zblízka vstřelil svůj premiérový gól za A-mužstvo – 4:0. Konečnou podobu výsledku dal svým čtvrtým gólem – výstavní střelou z třiceti metrů do šibenice – Daniel Vacula.

Branky: 13. z pen., 15., 17. a 90. Vacula, 79. Křižka. Rozhodčí: Mihálik. Bojkovice: Konečný – Br. Valíček, Spáčil, Liška, Hanke (76. Dav. Jančovič) – Floreš (61. Křižka), Bartoš, Vacula, Hladík (83. Kříž) – Varga, Dar. Jančovič. Trenér: Váňa. Jalubí: Sedláček – T. Gajdorus, Kříž, Kegler (22. L. Gajdorus), Grebeníček – Doseděl, Ulman, Bičánek, Janeček (84. Novák) – Botek, Dobiáš. Trenér: Kovařík.

STRÁNÍ – SLAVKOV 2:0 (2:0)

V derby zápase, kterému přihlížely více než čtyři stovky diváků, hráli domácí od začátku prim. První branku vstřelil po parádní kombinaci Stanislav Popelka, druhou přidal ještě do poločasu pěknou hlavičkou Patrik Frühauf. Po změně stran si Strání zasloužené vítězství pohlídalo.

Branky: 22. S. Popelka, 39. Frühauf. Diváci: 400. Strání: A. Popelka – Tóth, Zmeko, Janiga, J. Popelka, Frühauf (80. M. Bruštík), S. Popelka, Kolaja, Mimochodek, Vojtek, Pomajbík. Slavkov: Pochylý – Omelka, Zimčík, Chovanec, Vyzváry (Mančík), Bahulík, Polášek, Šimek, Stojaspal, M. Halík (J. Halík), Zajíc.

ŠUMICE – NEDAKONICE 0:6 (0:2)

Hostům vyšel začátek utkání a rychle se ujali dvoubrankového vedení. Ve zbytku prvního poločasu se hrál vyrovnaný fotbal a oba týmy nevyužily několik příležitostí. Na začátku druhé půle přidali hosté třetí gól, který definitivně zlomil odpor domácích. V pohodě hrající hosté pak zápas proměnili ve svou exhibici a přidali ještě tři branky.

Branky: Beránek 3, Petek 2, Sedlařík. Rozhodčí: Mitáček. Šumice: Janíček – I. Pilka, S. Pilka, Vykydal, Kandrnál, Novák, J. Žampach, Šmíd, Kelíšek, V. Žampach, Gregor. Nedakonice: Ondřej – Král, Šoustek, Stupka, Čagánek (Panáček), Beránek, Lukůvka, Sedlařík, Belák, Bartošík, Petek.

FC KORYNA – SUŠICE 5:0 (3:0)

Koryna zvítězila i ve třetím jarním utkání, vedle plného počtu bodů se navíc může chlubit famózním skóre 10:0. Hosty ze Sušic domácí smetli zejména díky výbornému výkonu v prvním poločase. Skóre otevřel po dvaceti minutách hry střelou do šibenice z hranice pokutového území Kroutilík. O dvě minuty později se Jan Věžník z místa levého obránce dostal až na hrot útoku a křižnou střelou překonal soupeřova brankáře podruhé. Deset minut před přestávkou domácí zahráli standardku z pozice „zkráceného rohu“ nečekaně na šestnáctku, odkud nabíhající Stanislav Koval propálil vše, co mu stálo v cestě – 3:0. Do poločasu si Koryčany vytvořily ještě několik tutovek, které však již ke změně skóre nevedly. Druhé dějství začalo náporem hostů, jejich aktivitu ale už po třech minutách utlumil výstavní bombou z voleje opět Stanislav Koval. Soupeř se sice opět snažil převzít iniciativu a alespoň kosmeticky upravit výsledek utkání, i tentokrát byl ale proti S. Koval. Jako nůž máslem se protáhl z poloviny hřiště až do velkého vápna a znovu se nemýlil – 5:0.

Branky: 20. Kroutilík, 22. J. Věžník, 35., 48. a 65. S. Koval. Rozhodčí: Fabián. ŽK: M. Hejda. Diváci: 80. FC Koryna: Brázda – Mušálek (78. Daníček), J. Věžník, Samsonek, Petroš, Kroutilík (80. Vybíral), S. Koval, Lysko (73. Buš), K. Věžník, Šmela, Prokeš. Sušice: A. Kaštánek – M. Hejda, Šlechta, Hastík (46. Trněný), Švejčara (84. P. Omachlík), Šur, Martin Mikulík, A. Hejda (70. T. Skopal), Fojtášek, Michal Mikulík, Vitásek. Trenér: P. Pisklák.

ZLECHOV – KUDLOVICE 3:1 (1:0)

Derby mělo šokující začátek. Ve 3. minutě se do míče opřel Vaněk, jeho skákavá a nepříliš prudká střela v silném větru ještě zpomalila, hostující gólman Tomaštík ji však podcenil a balon mu mezi nohama proklouzl do sítě – 1:0. Hosté mohli v úvodním dějství dvakrát vyrovnat, jejich střelám ale chyběla přesnost stejně jako voleji domácího Juráška. I úvod druhé půle vyšel domácím, když opět Tomáš Vaněk zvýšil na 2:0. Od toho okamžiku už byli domácí pány na hřišti. Nevykolejila je ani kontaktní branka střídajícího Vaculíka, na kterou bleskově odpověděl rovněž nový muž O. Šebák, který upravil na konečných 3:1.

Branky: 3. a 48. T. Vaněk, 78. O. Šebák – 75. Vaculík. Zlechov: Vendel – Balíček, Kedra, T. Vaněk, Machala, Mazůrek (75. O. Šebák), Jurášek (55. Kalmus), F. Šebák, Kremr (88. Velcr), Bělaška, Kowalík. Kudlovice: Tomaštík – Kraváček, Chmelař, Bělíček, Bohun, Klajn, Maňásek, Sedláček, Suchoň, Ježek, Blaha. Střídal: Vaculík.

HAVŘICE – OSVĚTIMANY 0:2 (0:1)

Osvětimany byly po celý zápas lepší a zaslouženě si odvezly všechny body. Ke třem bodům je po půlhodině hry nasměroval Dobeš, výsledek pak zpečetil čtvrt hodiny před koncem Hajný. Domácí svým výkonem zklamali.

Branky: 32. Dobeš, 76. Hajný. Rozhodčí: Kotačka. Havřice: T. Rachůnek I – Doležálek, T. Rachůnek II, Z. Franc, Crla, Šmotek, Maršálek, Kubáň, Ulčík, M. Masařík, R. Masařík. Osvětimany: Brázdil – Zapletal, Jakub Blecha, Drobil, Hajný, R. Křemeček, Brhel, Trávníček, Trefilík, Žandovský, Dobeš.

ZLÁMANEC – V. OTROKOVICE B 4:4 (1:2)

Dramatické utkání začali lépe domácí, které už v 1. minutě poslal do vedení Sadil. Pak ovšem domácí vyrobili dvě hrubky, které hosté potrestali a otočili skóre, které těsně po přestávce ještě navýšili – 1:3. Pak sice Smolka snížil, vzápětí ale po další chybě Zlámanec inkasoval počtvrté. Klíčový okamžik utkání přišel v 70. minutě, kdy hostující Šuranský viděl červenou kartu. Domácí si vytvořili velký tlak a nakonec se štěstím urvali bod. Nejprve v 81. minutě snížil Řezníček a v poslední minutě vyrovnal z penalty za ruku ve vápně Jirsák.

Branky: Sadil, Smolka, Řezníček, Jirsák – Vavruša 2, Minarčík, Gerych. Zlámanec: Boček – Šuranský, Holoubek, Svízela, Jirsák, Hubáček, Sadil, Němec, Svízela, Řezníček, Smolka. Na střídání: Mišurec, Dujíček, Šurmánek, Kolařík. V. Otrokovice B: Klein – Juhás, Šuranský, Bača, Caudr, Drozd, Vavruša, Galetka, Sedlář, Minarčík, Gerych. Na střídání: Gruber, Kozel, Svozil.