NEDAŠOV – ŠTÍTNÁ N. VL. 0:1 (0:0)

V očekávaném derby přivítal Nedašov fotbalisty ze Štítné nad Vláří, která téměř celý zápas hrála v oslabení, když byl ve 13. minutě vyloučen Chovančík. Hosté ale předváděli v obranné činnosti skvělý výkon, se kterým si Nedašov nevěděl rady. Po hodině hry byl dokonce vyloučen štítenský Babulík a hosté museli dohrávat v devíti. I přesto měla Štítná více gólových příležitostí a tu ze 70. minuty už dokázala využít – po zahrané ruce ve velkém vápně si míč na pokutový kop postavil úspěšný střelec Vaculík.

Branky: 70. z pen. Vaculík. Štítná n. Vl.: Marcaník – Chovančík T., Sloboda, Hnaníček T., Babulík, Liška Jar. (65. Struhař), Hnaníček M., Soja, Chovančík V., Vaculík, Kořenek (82. Šenkeřík). Střídali: Zvonek, Krupík.

VLACHOVICE – VIDČE 4:1 (2:0)

V první půli se hra odehrávala převážně mezi oběma šestnáctkami. Vlachovice měly mírnou převahu, kterou poprvé zúročily ve 27. minutě, kdy Míča uvolnil Horáčka a ten otevřel skóre utkání – 1:0. O 10 minut později zvýšil na 2:0 po samostatné akci aktivní Míča. Od první minuty druhého poločasu domácí zvýšili obrátky a dostávali se do šancí, ale další gól padl až v 59. minutě. Míča poslal centr na hlavu Koloucha a ten zvýšil na 3:0. V 67. minutě se Vidči podařilo snížit na 3:1 Kramolišem, vyrovnali hru a začali se více tlačit před branku Vlachovic. Přišla však 81. minuta a Hověžák definitivně rozhodl o vítězství domácích, když zvýšil na 4:1.

Branky: 27. Horáček, 37. Míča, 59. Kolouch, 81. Hovězák – 67. Kramoliš. Rozhodčí: Volek, 180 diváků. Vlachovice: Bodlá – Horáček, Kolouch, Jandík, Olejník, Míča, Šimoník, Doruška, Bartoš, Hověžák, Kořenek. Střídali: Trčka, Hlavica.

KELČ – P. LHOTA 1:1 (0:0)

Domácí kanárci vyhověli soupeři a předehráli svoje víkendové utkání v pátek. A možná budou měnit hrací termín, protože do jejich areálu zavítala výborná návštěva několika stovek diváků. V prvním poločase měly oba celky po dvou tutových šancích, ale branka nepadla. Kanárci se zastřelovali i z kraje druhého poločasu, až šestou šanci proměnil v 61. minutě Topič, který elegantně sklepl do branky centr Nováka. Hosty inkasovaná branka probudila. Přežili možnosti Kelče na rozhodnutí a jejich aktivitu korunoval vyrovnáním v 75. minutě po sérii rohových kopů Elšík. Více podstatného se toho v páteční podvečer nestalo.

Branky: 61. Topič – 75. Elšík.

BRUMOV B – VAL. KLOBOUKY 3:0 (1:0)

Úvodní minuty byly ze strany rezervy Brumova ospalé, i proto dokázal soupeř držet s domácími krok. Postupem času ale favorit získal navrch, což korunoval po půlhodině hry, kdy Svorada balon mezi obranu s přispěním teče dostal za záda gólmana – 1:0. „Prakticky celý zápas jsme měli pod kontrolou. Do první přestávky jsme přitom zahodili další šance, nastřelili břevno a tyč a jednou hosté vykopávali balon z brankové čáry," konstatoval kouč Brumova B Miroslav Vaněk. Podobný obrázek přinesla i druhá půle. Domácí se dostali opět do tempa až po hodině hry, přičemž druhá trefa Svorady z 68. minuty definitivně uklidnila spoluhráče. „Klobouky poté odpadly a my zápas kontrolovali. Z mnoha šancí se ještě v závěru ujal pokus Machače. Vyhráli jsme zaslouženě," byl i s odstupem času přesvědčen Vaněk.

Branky: Svorada 2, Macháč. Rozhodčí: Lysák, 100 diváků. Brumov B: Vypušťák – Janáč, Dorňák, Vaněk, Krahula – Kiačik, Zvoníček, Novák, Macháč – Beňo, Svorada. Střídali: Fojtík, Řehák.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Val. Meziříčí B – Vsetín 0:4 Válek 2, Kundera, Surovec, Zubří – Podlesí 3:4 Jurajda 2, Krupa – Tydlačka 2, Košut, Blažek, Juřinka – Dol. Bečva 4:1 Šindelek 3, Hromádka – Paprskář M.

DOL. NĚMČÍ – OŘECHOV 9:1 (3:1)

Utkání bylo jednoznačně v roli domácích, kteří už ve 33. minutě vedli 3:0. V závěru půle Dolní Němčí trochu polevilo a hosté snížili Trlidou na 3:1. I po přestávce byl obraz hry stejný a tlak domácích byl odměněn v 55. minutě čtvrtou brankou. Závěrečná čtvrthodina se změnila v exhibici, když domácí nastříleli ještě dalších pět branek.

Branky: 3 Krchňáček, 2 Stojaspal, Cmol, Šmehlík, Tinka T., Kadlček T. – Trlida.

HLUK – ŽALKOVICE 3:0 (1:0)

V úvodu byli sice pohyblivější hosté z Žalkovic, ale postupem času se aktivita přenesla na kopačky domácích a výsledkem byl vedoucí gól Dohnala, který dokončil akci Biháriho. Po přestávce Hluk nadále kontroloval hru a po hodině hry vedl 3:0 zásluhou dalších tref Zlínského a Botka. I po dalších šancích, které Hlučané nevyužili nebo se předvedl výborný gólman, se už skóre nezměnilo.

Branky: Dohnal, Zlínský, Botek.

MLADCOVÁ – BOJKOVICE 2:0 (0:0)

Ve 12. minutě se dostal k zakončení mladcovský Konečný, ale střílel těsně vedle. V 16. minutě se na druhé straně objevil v šanci rychlý útočník Bojkovic Gago, ale ani on branku netrefil. Domácí ale byli aktivnější a měli častěji míč na svých kopačkách. Ve 38. minutě trefil hlavičkující mladcovský Dlabač břevno. Ve druhé půli po čtvrthodině hry bez větších šancí rozehrával domácí Hruška trestný kop, centr našel úplně volného Jaroše a ten hlavou otevřel skóre. V 66. minutě se dostal do šance Julina, ale tvrdou střelou trefil jen gólmana hostí. Chvíli nato domácí přece jen zvýšili, když po spolupráci s Vaňkem skóroval opět Jaroš. Hosté pak mohli korigovat deset minut před koncem, ale průnik Miči stačila domácí obrana odvrátit na roh. V 87. minutě pak mohl dovršit hattrick Jaroš, ale bojkovická obrana stihla vykopnout míč z brankové čáry.

Branky: 60. a 68. Jaroš. Rozhodčí: Blažek – Kovařík, Bernatík. Mladcová: Černý – Lebánek (69. Venený), Struška, Brhel, Hruška, Konečný, Dlabač (50. Slobodian), Julina, Kutra (85. Koiš), Jaroš (89. Paták), Vaněk. Bojkovice: Mendl – Miča, Kalina (67. Prachař), Gago (90. Spáčil), Křižka, Šašinka, Šiška, Hanke, Prekop, Vacula, Kříž.

NEDACHLEBICE – BAŤOV 3:0 (2:0)

Utkání mezi Nedachlebicemi a hostujícím Baťovem bylo vyrovnané. Více ze hry měl Baťov, ale Nedachlebičtí z prvních tří šancí vstřelili tři góly. Ke konci zápasu hosté ještě zatlačili, ale z následných rychlých protiútoků mohli inkasovat znovu. Nedachlebice podržel skvělými zákroky Tomáš Andrýsek, díky němuž zůstala domácí síť nerozvlněna.

Branky: Nožička, Faldyna, Soviš. Rozhodčí: Mikoška, Dujíček, Malota. Nedachlebice: Andrýsek – Pisklák, Chlachula, Soviš, Nožička (62. Špičák), Haša, Fojtík (66. Kutra), Brzica, Faldyna (89. Soldán), Kaňovský, Zoubek. Baťov: Šenkýř – Daněk, Jirásek, Malát (76. Spurný M.), Pindryč, Vitásek, Janovský (54. Prokeš), Ondráš, Štěpaník, Kozubík, Spurný D. (76. Dovrtěl).

BŘEZOLUPY – NIVNICE 1:2 (0:1)

Hosté udávali tempo hry a vytvořili si i více šancí – dvě z nich dokázali proměnit, když se trefil Ligas a Bartoš. Březolupy upravily konečný stav Staškem až v poslední minutě zápasu a po šesti kolech odešly z hřiště s prázdnou.

Branky: Stašek – Ligas L., Bartoš.

O. N. VES – ÚJEZDEC 1:2 (1:1)

Nejdříve se ve 34. minutě domácí ujali vedení Pokorným, ovšem v poslední minutě prvního poločasu vyrovnal brankou do kabin Slinták. Čtyři minuty po obrátce se Slinták prosadil podruhé, když nezaváhal při pokutovém kopu. Ostrožská Nová Ves se za celý druhý poločas na nic nezmohla.

Branky: Pokorný – 2 Slinták. Rozhodčí: Kotačka, 50 diváků. O. N. Ves: Boček – Vávra, Franta, Petratur, Zálešák, Šálek, Píštěk, Jurásek, Galuška, Tvrdoň, Pokorný. Střídali: Ťok, Jurásek, Slezák. Újezdec: Konečný – Těthal, Coufalík, Mařica, Kobzínek, Vystrčil, Uher, Varga, Hruboš, Šmíd. Na střídání: Slinták, Gazdík, Lekeš, Odstrčil, Zábranský.

SLUŠOVICE – KVASICE 0:2

Třebaže si domácí vytvořili několik šancí, na fotbalovějšího soupeře recept nenašli.

Branky: Lepša, Močička. Podrobnosti domácí nedodali.

1. Hluk 24 16 5 3 55:20 53
2. Dol. Němčí 24 14 3 7 54:34 45
3. Kvasice 24 14 2 8 55:39 44
4. Nedachlebice 24 11 9 4 54:42 42
5. O. N. Ves 24 11 8 5 45:28 41
6. Bojkovice 24 10 7 7 47:33 37
7. Slušovice 24 9 4 11 46:41 31