Haša dvěma trefami zařídil Slovácku remízu

Uherské Hradiště - Cenný bod vybojovali na hřišti Teplic dorostenci 1. FC Slovácko do 19 let. Na severu Čech prohrávali už o dvě branky, pak ale začal úřadovat nejlepší střelec mužstva a druhý nejlepší kanonýr celé soutěže Roman Haša, který svým 21. a 22. gólem v sezoně zajistil Slovácku remízu 2:2.

17.5.2012

Ilustrační fotoFoto: Foto: Deník/Bianka Joglová

TEPLICE U19 - 1. FC SLOVÁCKO U19 2:2 (1:0)

Do utkání vstoupili lépe domácí hráči, kteří dobře kombinovali a tlačili se před branku hostujícího celku. „My jsme lacině ztráceli míče už v samotném začátku postupného útoku, čímž jsme se dostávali pod trvalejší tlak soupeře," zlobil se trenénr Slovácka Jan Kameník. Nápor domácího týmu vyvrcholil ve 32. minutě, kdy se ujal vedení 1:0.

V hostující kabině sice proběhla domluva, i vstup do druhé půle ovšem patřil Teplicím, které svůj náskok ve 49. minutě zdvojnásobily 2:0. Slovácko se však postupem času začalo zlepšovat. „Především se nám dařila kombinace a zejména z pravé strany jsme byli hodně nebezpeční," pochvaloval si Kameník. Právě po akci z pravé starny se zrodilo snížení, když Küblovu přihávku zužitkoval Haša 1:2.

Hostům narostla křídla a zbytek zápasu se změnil v dobývání teplické brány. Domácí obrana nakonec ještě jednou kapitulovala, když předvedli úspěšnou spolupráci opět Kübl s Hašou. Prvně jmenovaný centroval, druhý nekompromisně srovnal na konečných 2:2.

Branky hostí: Haša 2. Slovácko: Vejmola Břečka, Křivánek, Pilka (Groulík), Řepka Zůbek (Fojtášek), Lipoti, Banasik, Machač (Tesař), Prajza (Kübl) Haša. Trenéři: Kameník, Vajčner.

17.5.2012 VSTUP DO DISKUSE

Deset let na Ischii: vulkanický ostrov plný termálních pramenů se stal Zlíňance Dagmar Koubkové druhým domovem.
7

Deset let na Ischii: vulkanický ostrov se stal Zlíňance druhým domovem

Slovácké divadlo. Ilustrační foto.

Slovácké divadlo vykročilo do nové sezony

Veletiny, Drslavice i Hradčovice už nepočítají s vlastní čističkou

Namísto vlastní čističky odpadních vod (ČOV) budování nových kanalizačních přípojek, které budou napojeny na čističku ČOV v Uherském Brodě. Takový je závěr z jednání mezi obcemi Veletiny, Drslavice a Hradčovice s vedením Slováckých vodovodů a kanalizací (SVK).

Vychutnejte si léto s Deníkem a hlasujte o váš nejoblíbenější podnik

Hlasujte pro svou nejoblíbenější restauraci, hospodu, bar, pizzerii nebo bistro na střední Moravě.

Startovní listina Barum Rally zdarma ve čtvrtečním Deníku

Deník vám ve svém zítřejším TIŠTENÉM vydání přinese zdarma startovní listinu nadcházejícího víkendového 47. ročníku Barum Czech Rally Zlín. Kromě seznamu pilotů soudobých vozů zde najdete i účastníků 10. ročníku Star Rally. (spo)

ON-LINE: O bolestech zad i cvičení v práci

Co dělat, aby vás nebolela záda? Funguje Vojtova metoda i pro dospělé? A jak si třeba krátce zacvičit během pracovní doby? Nejen na to se můžete ptát vedoucí fyzioterapeutky Kroměřížské nemocnice Pavly Zemanové.