Na turnaji ve Veselí nad Moravou se z druhé výhry radovali fotbalisté Dolního Němčí, kteří se usadili na čele tabulky.

Janáček Cup (Uh. Brod)

PRAKŠICE – HAVŘICE 1:0 (1:0)

Turnaj v Uherském Brodě odstartoval předehrávkou týden před oficiálním začátkem. Premiérový gól turnaje padl už po deseti minutách hry, kdy se po brejku technicky trefil Chaloupka. A jelikož to byla jediná branka zápasu, mohli se Prakšičtí radovat z vítězství.
Branka: Chaloupka.
Další program turnaje - sobota 5. února: Šumice – Havřice (11), Újezdec – Prakšice (13), Nivnice – Částkov (15). Neděle 6. února: Hřivínův Újezd – Uh. Brod dor. (11), Strání – Slavičín B (13), Biskupice – Horní Lhota (15).

O pohár VTP Pelka (St. Město)

KOSTELANY NAD MORAVOU – KORYČANY 3:8 (1:2)

Kostelany se sice v prvním poločase ujaly vedení, pak už však na hřišti dominovali hosté. Ti potvrdili kvality celku z vyšší soutěže a zejména ve druhém poločase svého soupeře jasně přehráli. Kuriozitou jsou hned tři vlastní branky kostelanských fotbalistů.
Branky: Marek 2, Pospíšil – vlastní 3, L. Hála 2, K. Věžník, Mušálek, Z. Lysko.
Další program turnaje – pátek 4. února: Staré Město – Kostelany nad Moravou (19). Sobota 5. února: Koryčany - Jalubí (18.30), Sušice - Osvětimany (20.15). Neděle 6. února: Zlechov - Kudlovice (19).

ZT ve Veselí nad Moravou

VESELÍ NAD MORAVOU – HLUK 3:3 (2:1)

Hostům před utkáním onemocněli oba brankáři, a do branky se tak musel postavit trenér Soldán, který už během úvodní čtvrthodiny lovil dvakrát míč ze své sítě. Hlučané ještě do přestávky snížili Šimčíkem, jenže na začátku druhé půle propásli několik šancí na vyrovnání a po chybě inkasovali třetí gól. Ke cti jim ovšem slouží, že nesložili zbraně, za což byli odměněni nejen kontaktní brankou Ondřeje Zalubila, ale posléze i Klabačkovým vyrovnáním, který tak odčinil zaváhání při třetí brance soupeře.
Branky: Sládeček R., Prajza M., Polách – Šimčík, Klabačka, O. Zalubil. Hluk: Soldán – Šimčík, M. Zalubil, Hlaváček, J. Machala, Minařík, Radoch, Dufka, Říha, A. Machala, O. Zalubil. Střídali: Hanák, Klabačka, Bachánek, J. Straka.

DOLNÍ NĚMČÍ – OSTROŽSKÁ NOVÁ VES 2:0 (1:0)

Dolněmčané po týden starém triumfu nad Hlukem opět získali další cenný skalp. V dalším okresním derby přehráli Ostrožskou Novou Ves. Ta byla v první půli blízko vedení, jenže Dolní Němčí zachránila tyč. Svěřenci trenéra Kadlčka pak ve druhém poločase udeřili Martinem Zimčíkem, výsledek potom krátce před koncem zpečetil Tomáš Stojaspal.
Branky: M. Zimčík, T. Stojaspal.

OŘECHOV – BORŠICE 0:0

Favorizované Boršice si sice v derby vytvořili mohem více šancí než soupeř, s koncovkou však byli na štíru, a tak i ve svém druhém turnajovém vystoupení remizovali. Ořechov si naopak do tabulky připsal premiérový bod.
Další výsledky 2. kola: Veselí n. M. dorost – Velká nad Veličkou 3:4 (3:2). Branky: Janík 2, Benovič – Kohůt P. 3, Macko L.
Další program turnaje – sobota 5. února: Hluk – Veselí n. M. dorost (11.30), O. N. Ves – Veselí n. M (13.30). Neděle 6. února: Boršice – D. Němčí (11.30), Velká n. V. – Ořechov (13.30).