Hulín ještě neprohrál, Otrokovice se trápí

ZLÍNSKÝ KRAJ - Divizní fotbalisté hulínského Spartaku prodloužili svou sérii bez prohry už na šest utkání v řadě. V sobotu dopoledne zvítězili v Židenicích 2:1, a upevnili si tak ve skupině D druhé místo.

11.9.2007

Ilustrační foto.Foto: DENÍK

Spartak navedoucí Blansko ztrácí jeden bod.

„Zvítězili jsme zaslouženě. Brzy jsme se ujali vedení 2:0 a v prvním poločase jsme měli hru pod kontrolou. Druhá půlka se nám ale nepovedla. Domácí nás s podporou větru zatlačili. Pozornou obranou jsme ale nakonec získali tři body,“ shrnul hulínský kouč Petr Zapletal.

Jeho svěřencům vyšel skvěle nástup do utkání. Ve 14. minutě nacentroval Dunda a Dvořáček se trefil přímo z voleje.

Další centrovaný míč skončil ve 21. minutě na ruce jednoho z bránících hráčů a Paciorek z penalty zvýšil vedení Spartaku.Bývalý hráč Feyenoordu Rotterdam, Brna a Zlína vede tabulku střelců soutěže s celkově osmi brankami.

Naopak trápení Viktorie Otrokovice nebere konce.

Druhý regionální zástupce v jižní skupině podlehl v Protivanově 0:1, v nové sezoně prohrál už čtvrtý duel ze šesti a v tabulce mu patří se čtyřmi body třináctá příčka.

Fotbalisté Otrokovic doplatili na Drahanské vrchovině na svou starou bolest. „Herně jsme nezklamali, opět jsme ale doplatili na koncovku,“ stýskal si otrokovický kouč Jaroslav Matějíček. Řadu šancí připravil svým spoluhráčům aktivní Krhut, jenže u svých kolegů nenašel ani jednou pochopení.

11.9.2007 VSTUP DO DISKUSE

Jak reklamovat koupený dům či byt

Slavnostní vyhlášení výsledků X. ročníku soutěže TOP Víno Slovácka 2017 v Polešovicích. Jedná se o regionální ocenění nejlepších vín Slovácka
33

Absolutním vítězem TOP Víno Slovácka 2017 je Jaroslav Vaďura

AKTUALIZUJEME

Déšť krajské dožínky nepokazil, v průvodu se sešlo osm stovek lidí

Osm stovek krojovaných účastníků průvodu, dožínkové věnce pro hlavního hospodáře v kraji a samozřejmě bohatý doprovodný program: i letošní oslava sklizně se v Kroměříži o uplynulém víkendu vydařila.

Pro lidi jsme mnohdy poslední záchrana, říká vedoucí Centra potravinové pomoci

ROZHOVOR/ - „Poslat je domů hladové nechci.“ Tímto citátem z Bible se řídí pracovníci Centra potravinové a materiální pomoci (CPMP) sv. Zdislavy Uherském Brodě, které provozuje tamní Oblastní charita. Vedoucím tohoto zařízení, jehož cílem je okamžitá pomoc sociálně slabým, je František Bílek. Ten vysvětlil okolnosti vzniku centra i náplň jeho činnosti.

Nově narozená miminka na Slovácku - 33. týden 2017

HLASUJTE V ANKETĚ, FOTOGALERIE / Díky vstřícnosti uherskohradišťské porodnice vám na našem webu přinášíme fotky dětí, které se právě narodily.

Stanislav Hofmann: Mrzí mě, že ze Sparty jedeme s prázdnou

ROZHOVOR/ - Hodně solidní zápas odehrálo Slovácko na pražské Letné. Bohužel, domů se svěřenci trenéra Levého vraceli bez bodového zisku. K vysněné remíze scházely doslova centimetry. Šest minut před koncem, po rohu střídajícího Sadílka, orazítkoval Stanislav Hofmann jenom tyčku sparťanské branky.