Krhov uhodil v samém závěru

SLOVÁCKO - V Základní třídě skupině B už není žádný celek bez ztráty bodu.

29.8.2007

V utkání ZT skupiny B mezi domácí Žítkovou a Komňou viděli diváci spoustu zajímavých okamžiků. Oba soupeři se nakonec rozešli smírně 1:1.Foto: DENÍK/Michal Sladký

ŽÍTKOVÁ – KOMŇA 1:1 (1:1)

Hned v 6. minutě hostující Glajch zaskočil domácího brankáře Pekárka a hosté vedli. Domácí bojovali a vytvořili si řadu šancí, ale velmi dobře chytající gólman hostů J. Urbánek v bráně čaroval. Inkasoval až ve 24. minutě po krásném centru Čekana a hlavičce Jurici. Ve druhé půli se hosté soustředili na udržení remízy, což se jim nakonec podařilo.

Branky: 30. Jurica – 6. Glajch. Rozhodčí: Vyroubal. Žítková: Pekárek – Kopůn, M. Hargaš, Lukáš (70. Krovina), Sádecký, Hodulík (55. F. Guga), Brostík, Čekan, R. Hargaš, Chupáč, Jurica (85. Brázda). Trenér: M. Hargaš. Komňa: J. Urbánek - Nebesář, Kubiš, J. Šašinka, Vallo, Navrátil, Králík, Glajch, Machara (71. P. Urbánek), Palkovič (85. Šupák), Prchlík. Trenér: B. Nebesář.

BORŠICE U B. B – KRHOV 0:1 (0:0)

Domácí byli v první půli aktivnější, jenže Galuška ani Šimek své šance nevyužili. Postupem času se hra vyrovnala. V závěru zápasu domácí opět trochu přitlačili, jenže uhodilo na druhé straně. Z rychlého brejku nádherně vymetl levou šibenici domácí brány L. Hrnčár a remízový zápas tak skončil výhrou hostů.

Branka: 86. L. Hrnčár. Rozhodčí: Piža. Diváci: 30. Boršice u Bl. B: Ševčík – M. Žufánek, Bartoš (69. P. Žufánek), Pomykal, Zemčík (46. B. Tureček), Motyčka, R. Kusenda, Mlčúch, Šajdler (79. Doležal), Galuška, Šimek. Trenér: P. Kusenda. Krhov: Kovář – L. Hrnčár, S. Hrnčár (57. Šašinka), Martínek, Surý, Hanke, Kala, Brenk, Lisoněk, Svorčík (69. Stolar), Střelec. Trenér: A. Koudela.

ST. HROZENKOV – PITÍN 1:4 (0:1)

V prvním poločase ještě domácí stačili držet s favoritem krok, ve druhém se však projevily postupové ambice Pitína. Domácí sice snížili na průběžných 1:3, hosté pak ale ještě jednou skórovali a zaslouženě zvítězili.

Branky: T. Keňo – Voda 2, Krahula, Novák. St. Hrozenkov: Stojaspal - R. Husařík, Karas, Kročil, P. Husařík - Rapant (75. Mulko), Blaho, Vaculík, D. Keňo (70. Michalec), T. Keňo, Lupták. Trenér: J. Vilímek. Pitín: Machynka – Novák, A. Kozubík, Navrátil, Salvet, Kafka, D. Lukáš (90. Jančařík), Jurásek, L. Krahula - Voda (70. R. Krahula), J. Kozubík. Trenér: P. Urbánek.

ZÁHOROVICE – RUDICE 2:1 (2:1)

Jako první se ve 35. minutě trefili hosté, domácí ale ještě do přestávky stačili stav otočit, když se nejprve trefil Tlach a po něm své sólo proměnil Šabršula. Po změně stran Záhorovice vývoj zápasu pohodlně kontrolovaly.

Branky: 39. Tlach, 42. Šabršula – 35. Rubík. Záhorovice: Čubík – Pohán, Ondrůšek, Šašinka (69. P. Dvořák), Tlach, Surý, Lakosil, Šabršula, Jál, Hamšík (55. M. Dvořák). Trenér: M. Andrlík. Rudice: Bažela – Kratěna, Kubáň, Hodulík, Vrága, Gavenda, Procházka, Rubík, Lux, Chupík, Sviták (65. Gregovský). Trenér: F. Schnürmacher.

PŘEČKOVICE – S. LOZ 4:2 (3:2)

Domácí se po brankách Daňka a Kaliny rychle ujali dvoubrankového vedení, do 20. minuty se však srovnala hra i skóre, když hosté potrestali dvě hrubky v domácí obraně. Před odchodem do kabin ale vrátil vedení na stranu domácích proměněnou penaltou Kalina. Stejný hráč pak završil ve druhé půli svůj hattrick, když už v nastaveném čase proměnil další penaltu.

Branky: Kalina 3, Daněk – Velecký, Kliment. Přečkovice: Boráň - Kadlec, Dolina, Michalčík, Sviták, Havelka, Daněk, Nevěřil, Valíček (70. Gottfried), Kalina, Ambroz. Trenér: L. Šenkeřík. Suchá Loz: P. Mahdal – Z. Velecký, Chovanec, Mahdal, Gazdík, Kunovský, R. Bradáč, Bujáček, Kliment, Vítek, I. Bradáč. Trenér: R. Bradáč.

29.8.2007

Ilustrační snímek

Oprava silnice mezi Dolním Němčím a Slavkovem zapříčinila zpoždění autobusů

Bazilika na Velehradě. Ilustrační foto.

Na Velehrad dorazí socha Panny Marie Fatymské

Po pádu z Karlova mostu zemřel herec Jan Tříska, učitel z Obecné školy

Smutná zpráva. Oblíbený český herec Jan Tříska, který v sobotu spadl z Karlova mostu v Praze do Vltavy, zemřel. Představiteli učitele z filmu Obecná škola bylo osmdesát let. Od pondělí měl natáčet snímek Na střeše.

Atmosféra je správně pracovitá, tvrdí kouč Slovácka Michal Kordula

Dostali se do situace, ve které se projevuje, jakou má tým morální sílu. Fotbalisté Slovácka nastoupí dnes v Liberci (v 19 hodin) se sérií čtyř zápasů bez vítězství a bez vstřeleného gólu. „Nepozoruji, že by hráči na sobě měli deku. Atmosféra je správně pracovitá,“ pronesl slovácký kouč Michal Kordula.

Bydlení podle znamení zvěrokruhu: Jak si žijí vodní a vzdušná znamení

Nic na světě nepoví o člověku tolik, jako jeho byt. Hned při vstupu do předsíně bezchybně odlišíte pedanta od bohéma. Každý člověk má svůj vkus, každé astrologické znamení své priority.