POPOVICE - BÍLOVICE 4:3 (3:1)

Domácí potřebovali bodovat a důležitý krok k tomu udělali už během prvních šesti minut, kdy se dostali do dvoubrankového vedení. Pak sice hosté snížili, poslední slovo však měl v prvním poločase neudržitelný Tetera, který svým třetím gólem v utkání vrátil domácím klid. I po změně stran ale Bílovice stále bojovaly a ještě dvakrát se dokázaly přiblížit na rozdíl jediného gólu. Výhru si však domácí nakonec nenechali vzít.

Branky: 3., 6. a 45. Tetera, 69. Šácha - 20. Járský, 67. Lapčík, 71. Tomeček. Rozhodčí: L. Hladiš. Diváci: 210. Popovice: Šesták – Šuránek, Šácha, Tetera (84. Bičan), Smolík, Rochovanský, Prajza, Omelka, Nováček (70. Machala), Hladný, Dufka (90. Tureček). Trenér: L. Jegla. Bílovice: Grygar - Říha, Šnajdar, Šenk, Zlámal, Tomeček, Pastyřík, Knot, Járský, Jankůj, Stašek (46. Lapčík). Trenér: M. Kerbr.

HAVŘICE - HLUK B 1:3 (0:1)

Domácí, pokud chtěli myslet na záchranu, museli zvítězit, jenže tato povinnost jim svazovala nohy. Čtvrt hodiny před koncem prvního poločasu se navíc Hlučané dostali do vedení. Po přestávce sice domácí přitlačili na pilu, jenže místo vyrovnání inkasovali další dvě branky a jejich sestup tak byl zpečetěn.

Branky: 90. Masařík - 29. Horák, 70. Jurásek, 75. Machala. Rozhodčí: V. Mahdal. Diváci: 250. Havřice: T. Rachůnek I. - Šmotek (77. M. Slavíček), Zálešák, Smrtka, P. Slavíček, T. Rachůnek II., J. Rachůnek, Masařík, Krajsa, Kadlčík, Dlapa (7. Beníček). Trenér: A. Jurča. Hluk B: Janča - Říha, Šafařík, Miroš, Minařík, Marek, Machala, E. Loutocký (60. Miroš), Jurásek, T. Horák, Chytil. Trenér: Z. Horák.

OSVĚTIMANY - POLEŠOVICE 1:3 (0:1)

Pro domácí se oslava postupu změnila v černou můru. Domácí sice nehráli špatně, jenže na rozdíl od soupeře nedokázali proměnit své šance. Hostům taky hodně pomohl Černochův rychlý gól. Krátce po přestávce navíc hosté zvýšili na 0:2, a když pak čtvrt hodiny před koncem opět Černoch vstřelil třetí gól, bylo rozhodnuto. Domácí pak už jen kosmeticky upravili stav.

Branky: 79. Machala - 8. a 77. z pen. Černoch, 54. Bednařík. Rozhodčí. L. Hubál. Diváci: 84. Osvětimany: Juřík – Psotka (74. Berka), Polášek, Máčal (46. Blecha), L. Machala I., Latina (58. L. Machala II.), R. Křemeček, Korvas, Drobil, Březina, Brhel. Trenér: L. Křemeček. Polešovice: Andrýsek – Stupka, Martykán (57. Korvas), Kunt, Kubičík, S. Korvas, Konečný, Z. Janík, Černoch, Bednařík (89. D. Korvas), Bartošík. Trenér: K. Přibyl.

DRSLAVICE - ZLÁMANEC 2:2 (1:0)

Hosté si ještě vůbec nemohli být jisti záchranou a v Drslavicích potřebovali bodovat. Zápas ovšem začali lépe domácí, kteří se ve 25. minutě dostali do vedení, když Ševčík proměnil penaltu. Hostům pomohlo poločasové střídání, hrající trenér Maquete nejprve vyrovnal, poté navíc vybojoval roh, po kterém Tyl strhl vedení na stranu Zlámance. Domácí však nakonec vybojovali asi zaslouženou remízu, když deset minut před koncem vyrovnal Přecechtěl.

Branky: 25. z pen. Ševčík, 80. Přecechtěl - 59. Maquete, 63. Tyl. Rozhodčí. B. Čikl. Diváci: 60. Drslavice: Hroch – Říha, Ševčík, Zapletal, Stojaspal, Sehnal, Přecechtěl, Orlovský (58. Lux), Moravanský (80. Prchlík), Dýmal, Bureš. Trenér: T. Stojaspal. Zlámanec: Melichárek – R. Šurmánek (89. Stašek), Šuranský, Tyl (87. D. Novák), Sadil, Mišurec, Křen (46. Maquete), Hubáček, Holoubek, Černý, Damborský. Trenér: C. Řezníček.

SUŠICE - MAŘATICE 4:1 (1:1)

Přestože domácím už o nic nešlo, potvrdili na domácím hřišti roli favorita a jasně zvítězili. Blýsknul se hlavně autor hattricku Šur. Hosté drželi krok pouze v prvním poločase.

Branky: 15., 56. a 83. Šur, 72. Kaštánek - 21. Kroča. Rozhodčí: Z. Vlčnovský. Diváci: 50. Sušice: Dúbrava – Šur, J. Šlechta, T. Skopal, L. Skopal, P. Omachlík (75. Kozelek), M. Omachlík (68. Kowalczyk), Kaštánek, Hejda, Hastík, Fojtášek. Mařatice: Rössler – Šproch, Zerzáň, Tyl, Rídl (66. Ižo), Kuvačič, Kroča, Knapčík, Jevický, Hráček, Bída. Trenér: V. Chvojka.

BORŠICE U BLATNICE - BŘESTEK 3:1 (0:1)

První poločas domácím vůbec nevyšel, hosté byli lepším týmem a také se zaslouženě dostali do vedení, když se trefil jejich nejlepší střelec M. Zámečník. Druhý poločas byl naopak ve znamení domácích. Po brzkém vyrovnání přidali dva slepené góly Ondra s Kusendou a bylo rozhodnuto.

Branky: 52. Bilík, 73. Ondra, 76. Kusenda - 35. M. Zámečník. Rozhodčí: M. Katrňák. Diváci: 150. Boršice u Bl.: Hlůšek – Slaník, Ondra (73. Žufánek), Lukáš, Kaštánek, T. Ježek, P. Ježek, Hotař, Halík (49. Kurenda), Bilík, Andrášek. Trenér: V. Kaštánek. Břestek: Kníž – Zelinka, M. Zámečník, Vojtěšek, Souček, Krušina, Konečný, J. Janečka, Čagánek, Duchtík, Bílek. Trenér: L. Matoušek.

TRAPLICE - TUPESY 2:3 (1:1)

Obě mužstva mohla hrát v naprostém klidu a k vidění byl atraktivní fotbal se spoustou branek. Domácí se rychle dostali do vedení, jenže těsně před přestávkou o něj přišli. Domácí vedli ještě jednou, pak si ovšem vzal slovo hostující Bureš, který dvěma brankami zkompletoval svůj hattrick a zařídil Tupesům vítězství.

Branky: 13. Kolínský, 56. Kamarád - 41., 72. a 87. Bureš. Rozhodčí: Mar. Strapina. Diváci: 100. Traplice: Vávra – Štefka, Valér, Trávníček, Slavík, Matoušek, Krist, Kolínský, Kamarád, Čevela (46. Vranka), Blecha (67. Růžička). Trenér: J. Růžička. Tupesy: Hurdes – P. Vávra, Polášek, Oslzla, Molek, Maňásek, Kubíček, Chramcov, Bureš, Burda, Bilík (65. Gejdoš). Trenér: S. Travenec.