1.FC SLOVÁCKO 19 – MOST 19 3:2 (3:2)

Domácí začali výborně a po pěti minutách se ujali vedení. Hosté sice záhy srovnali, jenže tím jakoby odstartovali slováckou lavinu. Domácí totiž dvakrát během tří minut rozvlnili mosteckou síť. Opět ovšem pozapomněli na zadní vrátka a přišlo snížení na 3:2. V závěru se ale na domácí usmálo štěstí, když hostující Sláma v 92. minutě neproměnil penaltu.

Branky: 6. Habanec, 22. Svízela, 25. Haša - 17. Christof, 29. Sláma. Slovácko: Slovák - Mikulica (33. Hlúpik), Daníček, Franta, Foltýn - Habanec, Kolínek, Svízela, Jeleček - Ondica (88. Kovář), Haša (63. Ohnutek). Trenér: A. Mišovec.

1.FC SLOVÁCKO 17 – MOST 17 4:1 (2:0)

Domácí si v první půli vytvořili dvoubrankový náskok, hosté ale pět minut před koncem snížili a zadělali na drama. To se ovšem nakonec nekonalo, neboť mladší dorostenci Slovácka potrestali chyby v obraně Mostu a potvrdili tak zisk tří bodů.

Branky: 34. Lipoti, 35. Prajza, 77. Hladiš, 79. vlastní - 75. Soukup. Slovácko: Novák - Dolina, Hebert, Lipoti, Forro - Fránek (60. Jakůbek), Havlena, Banasík, Prajza (41. Pochylý) - Sladký (65. Hladiš), Kovář. Trenér: J. Somberg.