Oba celky dohrávaly v deseti. Svěřenci trenéra Pavla Malury se díky zaváhání konkurentů posunuli na druhé postupové místo.

VÍTKOVICE - 1. FC SLOVÁCKO 2:3 (1:2)

Skóre sice otevřeli Ostravané, ovšem ještě před přestávkou Slovácko dokázalo výsledek otočit. Největší zásluhu na tom měl autor dvou branek Pavel Šultes.

Po změně stran sice Mikulenka vyrovnal, ovšem pět minut před koncem fauloval Eismanna a Görner se z penalty nemýlil.

Branky: 21. Baláž, 65. Mikulenka - 25. a 40. Šultes, 85. Görner z pen. ŽK: Schön, Baláž, Motyčka - Görner, Ineman, Šimáček, Racko, Fischer. ČK: 38. Baláž - 48. Ineman.

Další výsledky: Dukla - Sokolov 2:0 (38. Michal z pen., 71. Svatonský), Sparta Krč - Třinec 3:0 (3. a 6. Vágner, 18. Kounovský), Hlučín - Příbram 0:0, Ústí n. L. - Fulnek 4:0 (16. Fousek z pen., 44. Valenta, 57. Procházka, 89. T. Novák z pen.), HFK Olomouc - Opava 2:0 (2. a 85. Korčián), Hr. Králové - Bohemians 0:2 (11. Šisler, 67. Obermajer). Předehráno: Jihlava - Čáslav 0:1.