(na všechny weby ZL kraje - fotogalerie a vide z Březnice s Valmezem))

Zklamaný je ovšem stále nováček soutěže z Uherského Brodu, protože kolektiv ze Slovácka stále čeká na první bodový divizní zisk.

BRUMOV – VLKOŠ 7:0 (3:0)

Valašky v nové sezoně konečně zabraly. Po dvou průměrných výkonech proti Velkým Pavlovicím a Valašskému Meziříčí to odnesl Vlkoš. Domácí tým byl v zápase od začátku iniciativnější a svoji převahu zúročil také v koncovce. Osobností utkání ale byla Eva Sochorová, která vsítila tří góly a na dalších třech brankách se výraznou měrou podílela. ,,Eva dneska změnila post, když se z pozice stoperky posunula do zálohy a díky této změně se u našeho družstva zlepšila kombinace. Jihomoravanky jsme překonávali rovněž přesnou střelbou ze střední vzdálenosti," popvé se na podzim radoval domácí kouč Robin Sochora.

Branky Brumova: Sochorová 3, Krahulová 2, Škrabolová, Linda Lysáková.

Brumov: Florešová – Kozubíková, Plášková, Miklasová, Presová, Sochorová, Škrabolová, Olejníková, Suchánková, Buriánková, Krahulová. Střídaly: Jelínková, Cverenkárová, Frajtová, Linda Lysáková.

PODIVÍN – HOLEŠOVSKÉ HOLKY 1:4 (0:0)

Favorizovaný Holešov se nemohl v duelu dlouho prosadit. Hanačky zlomily odpor domácích až na začátku druhého poločasu, kdy se dvakrát během několika málo minut trefila Šilhárová a bylo to 0:2. Podivín záhy vstřelil z penalty kontaktní gól, ovšem Voždová po faulu na Šilhárovou na malém vápně také z pokutového kopu třetí brankou definitivně uklidnila hostující kolektiv. ,,Od patnácté minuty jsme měli v zápase trvalou převahu, proto je naše vítězství zasloužené. Vyhrát jsme mohli i vyšším rozdílem, ovšem hráčky pohrdaly proměňovat další vyložené šance," konstatoval trenér Holešovských holek Slavomír Bednář.

Branky Holešovských holek: Šilhárová 3, Voždová.

Holešovské holky: Heglasová – Jašková, Mikešová, Tiefenbachová, Voždová, Přikrylová, Šustová, Dvorníková, Otáhalíková, Kocurková, Šilhárová. Střídaly: Kolesárová, Súkupová, Bunčová.

BŘEZNICE – VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 1:1 (1:0)

Hned po třiceti sekundách získala z první akce Březnice rohový kop a po jeho rozehrání Gregorovou poslala Jugasová domácí do vedení. S přibývajícími minutami aktivita Valašského Meziříčí však sílila, ale domácí defenzíva dlouho odolávala náporu hostů. Valašky se ovšem nakonec přece jenom dočkaly. Sedm minut před koncem faulovala v šestnástce Vaculíková a hosté z penalty Hrazdilovou srovnali stav na 1:1. ,,V duelu jsme podaly dobrý výkon. Byly jsme důsledné v osobních soubojích a účinně jsme narušovaly kombinaci soupeřek. Rovněž jsme se mohly spolehnout na brankářku Malotovou a další povedený zápas má za sebou na podzim gólově obdařená útočnice Karolína Jugasová," hodnotila utkání záložnice Březnice Žaneta Vaculíková. ,,Zápas jsme měli vyhrát, protože jsme byli herně lepším kolektivem. Velké šance navíc spálily Tomčíková, Chlápková, Marková a také ještě dvakrát Hrazdilová," litoval vedoucí favorizovaného valašskomeziříč­ského kolektivu Martin Čabla.

Branky: Jugasová – Hrazdilová. Březnice: Malotová – Smolková, Huťková, Kryšpínová, Kozmíková, Žabokrtská, Černá, Vaculíková, Vavrušová, Gregorová, Jugasová. Střídaly: Bukovjanová, Kubíčková. Valašské Meziříčí: Neradilová – Dufková, Chlápková, Nováková, Čáňová, Tomčíková, Marková, Hrazdilová, Jurčová, Hermannová, Krčmářová. Střídala:Kova­říčková.

MUTĚNICE – UHERSKÝ BROD 1:0 (0:0)

„Na mutěnické půdě jsme odehraly další smolné střetnutí. Holkám znovu nechybělo nasazení a vůle porvat se o co nejpříznivější výsledek. Podržela nás také gólmanka Horáková. Bohužel domácí ale byli šťastnější a jedinou povedenou trefou si zajistili tři body," smutnila po střetnutí zklamaná trenérka Slováckého celku Zdeňka Skupinová.

Uherský Brod: Horáková – Slezáková, Petrková, Slavíčková, Šmilauerová, Simona Crlová, Chmelová, Sabina Crlová, Zálešáková, Klára Pospíšilová, Oharková. Střídaly: Lenka Kučerová, Vítková, Marášková. (hot)