Uherský Brod – Dosta Bystrc-Kníničky 1:1 (1:1)

Od začátku hráli oba soupeři směrem dopředu a rušno bylo před oběma brankami. První příležitost měli domácí po třinácti minutách hry, ale Hrubošovu nadějnou střelu gólman Bogner zneškodnil. O dvě minuty později Košulič přestřelil z deseti metrů brodskou branku. Střed hřiště patřil domácím, kteří se zaslouženě dostali do vedení povedenou střelou padajícího Šálka – 1:0. „Byla to krásná akce přes střed hřiště, kde jsme soupeře přehráli," pochvaloval si kouč Uherského Brodu František Ondrůšek. Jenže radost domácím dlouho nevydržela, za tři minuty srovnal Přichystal.

„Při hlavičkovém souboji se nám zranil Marek David, hráli jsme v oslabení. Soupeř toho využil, byli jsme nedůrazní v obranném pásmu, hlavně v šestnáctce," viděl příčinu vyrovnávací branky brodský kouč.

Krátce po přestávce zahrával jeho tým čtyři rohy v řadě, ale vytěžil z nich jenom břevno bystrcké branky. Druhý poločas byl vůbec festivalem neproměněných šancí na obou stranách. V této disciplíně dominovali zejména domácí hráči. Čtyři minuty před koncem měl tři body na kopačce Nevařil. Šel sám na gólmana, ten mu ale jeho nedůraznou a zašmodrchanou střelu zlikvidoval.

Trenér brodského ČSK František Ondrůšek si po zápase postěžoval na nezkušenost svých útočníků.„Druhá půlka byla přehlídkou hromady šancí na obou stranách, ale soupeř těžil z toho, že jsme otevřeli hru. Chtěli jsme vyhrát, potřebovali jsme tři body jako sůl, bohužel jsme to nezvládli. V útoku měli rozhodnout naši mladí hráči, ale je vidět, že ještě potřebují víc zkušeností," okomentoval duel domácí lodivod.

Branky: 26. Šálek – 29. Přichystal. Rozhodčí. Z. Kneisl – L. Kneisl, Poláček. ŽK: Kúdela, Šálek – Outrata, Jirásek, Doležal, Kugler. Diváci: 226. Uh. Brod: Pochylý – Němčický, M. David (46. Solařík), Vrága, Kúdela – Dvořák, R. David, Šálek, Mančík (64. Pochylý) – Vojtek (46. Nevařil), F. Hruboš. Trenér: F. Ondrůšek. Bystrc: Bogner – Marák, Outrata, Jirásek, Košulič – Šíp, Doležal (89. Urbánek), Fiala, Kugler – Přichystal (64. Dolina), Lidmila (68. Březina).