UHERSKÝ BROD – OSTROŽSKÁ NOVÁ VES 4:2

V tradičním derby potvrdili Broďané roli favorita a svého soupeře přestříleli 4:2. Bez porážky tak kralují tabulce skupiny A.
Branky: Ligas, Daněk, Kostelník, Lukeš - Máčala, R. Šálek.

SPYTIHNĚV – VELKÁ NAD VELIČKOU 4:1

Spytihněv po druhé přesvědčivé výhře dýchá domácím na záda. Tentokrát si po podzimu druhý celek krajského přeboru s přehledem poradil s nevyzpytatelnou Velkou nad Veličkou.
Branky: Večeřa 2, Vávra z pen., Horsák – Pavlinec.

UHERSKÝ BROD dorost – HAVŘICE 1:2

Favorizované Havřice měly s běhavými domácími mladíky víc práce, než se možná čekalo, nakonec ale svou úlohu zvládly.
Branky: Plšek - Kadlček, Rachůnek.

HORNÍ LHOTA – BOJKOVICE 0:5

V premiérovém utkání na turnaji neponechaly Bojkovice nic náhodě a soupeři z nižší soutěže nedaly sebemenší šanci. Předvedl se zejména Floreš, který zaznamenal hattrick.
Branky: Floreš 3, Spáčil, Mlček.

STARÉ MĚSTO – BUCHLOVICE 4:1 (1:0)

V úvodních dvaceti minutách bylo utkání vyrovnané, pak se ale začali prosazovat domácí, kteří byli až do konce lepším týmem. Od vyšší prohry zachránil Buchlovice výborný brankář Dvořák a také neschopnost Staroměšťanů proměnit i ty nejvyloženější šance.
Branky: Rosůlek 3, Vlček – Mikula.

NEDACHLEBICE – KORYČANY 2:6 (0:2)

V kvalitním zápase rozhodlo proměnování šancí,ve kterém byli hosté lepší. Ve druhém poločase sice Nedachlebice tlačily, branky ale dávaly z rychlých protiútoků Koryčany.
Branky: Křenek, Ryška - Lysko 3, Jurčík, Jančík, Kováč.

ZLECHOV – OSVĚTIMANY 4:7 (1:3)

V utkání bohatém na branky se projevila kvalita a zkušenost kádru Osvětiman, které zaslouženě vyhrály a stíhají Zlechov, který má o jeden zápas odehraný navíc, na čele tabulky.
Branky: Zajíc 2, Kedra, Uher - Dobeš 2, Blecha 2, Brhel, Drobil, R. Křemeček.

KUDLOVICE – MEDLOVICE 6:3 (5:3)

Hosté se překvapivě ujali vedení 2:0 a 3:1. Od dvacáté minuty ale převzali hru do své moci Kudlovice a pěknými brankami zápas otočily. Druhý poločas se hrál na branku Medlovic, ale branka padla až v samém závěru utkání.
Branky: Bohun 2, Gabriel, Klain, Hruška, Hložný - Marčík, Ryška, Kuchař.