Okresní soutěž
MAŘATICE – STARÉ MĚSTO 3:2 (1:2)

Mařatice měly poslední utkání v sezoně jako součást oslav postupu do Okresního přeboru. Soupeř na to ale nebral ohledy a po dvaceti minutách vedly o dvě branky. Kroča ale brzy snížil, a když Šenk v závěrečných minutách výsledek otočil, mohly oslavy vypuknout naplno.

Branky: 26. z pen. Kroča, 83. a 85. Šenk – 6. O. Hastík, 21. Botek. Mařatice: Matoušek – Šenk, Kroča (90. Knapčík), Prekop, Zbořil, Vyorálek, Tyl, Kovács (46. Piecha), Bída (18. Lžičář), Janků, Zedek. St. Město: Hodulík – Žajdlík, Trávník, Horák, O. Hastík (65. Šatava), Grebeň, Botek, Abrahám (54. Daťko) Šobáň (57. R. Hastík), Svoboda.

KOŠÍKY – HUŠTĚNOVICE 5:2 (2:2)

Domácí potřebovali pro jistotu postupu zvítězit a svůj cíl začali rychle naplňovat. Ve 24. minutě vedli už 2:0 a šampaňské se pomalu dávalo od mrazáku. Hosté ovšem během čtyř minut srovnali a oslavy se na chvilinku odsunuly. Košíky však krátce po přestávce dvěma slepenými góly znovu získaly potřebný klid a v příští sezoně se potkají s Mařaticemi v okresním přeboru.

Branky: 24., 55. z pen. a 71. M. Přílučník, 11. Fedor, 57. Uherka – 29. a 33. Silný. Košíky: Ondruch – Mihal (80. L. Přílučík), Večeřa, Uherka, Šlechta, M. Přílučík, K. Poháněl, Fedor, Bémer, J. Ovsík (82. Vojtek), Hastík (56. M. Ovsík). Huštěnovice: O. Střítecký – M. Střítecký, A. Vaverka, Umlauf, Silný, Petrželka, Malenovský, Černý, Adamík, Durďák, Zlámalík, T. Vaverka (61. Kryška), Kročil.

KNĚŽPOLE B – BUCHLOVICE 3:2 (2:1)

Béčko Kněžpole, které také pošilhávalo po postupu, nezačalo duel s Buchlovicemi dobře a po Mikulově penaltě prohrávalo. Těsně před přestávkou ale domácí dvakrát udeřili, chvíli po obrátce navíc přidal R. Kašný třetí gól. Hosté už pouze snížili na konečných 3:2. Zaváhání Košíků však nepřišlo, a tak se v Kněžpoli postup neslavil.

Branky: 42. z pen. Palčík, 45. Doseděl, 47. R. Kašný – 25. a 75. obě z pen. Mikula. Kněžpole B: Brázdil – Palčík, Večeřa (53. Mazůrek), Varga, Flíbor, Doseděl, Sedlák (26. Kamočai), M. Kozelek (13. T. Kašný), R. Kašný, P. Hruboš, L. Hruboš. Buchlovice: Valeš – B. Marek, Hlůšek, Tomeček (46. Kořínek), Šarata, Mikula, Křiva, Kovařík, Belant, Kotek, Jurča.

PITÍN – OSTROŽSKÁ NOVÁ VES B 1:3 (0:2)

Záloha Ostrožské Nové Vsi završila sezonu šestnáctým vítěztsvím. Zajímavostí je, že ani jednou v průběhu sezony neremizovala.

Branky: 90. z pen. Kavka – 13. Hábl, 40. V. Slezák, 56. Němec. Pitín: Berčík – Švehlík, Zýka, Janota, Voda, Trllo, Struhař, Maňas (23. J. Kozubík), A. Kozubík, Kavka, Bureš. O. N. Ves B: Kadaš – V. Slezák, Kusák, Kosík, Zálešák (62. Petratur), Štěrba, Drechsel, Jurásek, Hábl, Franěk, Němec (83. Kvapil).

POPOVICE – BÁNOV 2:4 (2:2)

Popovice, které míří do Základní třídy, drželi s Bánovem krok pouze v prvním poločase.

Branky: 28. Mimránek, 45. z pen. Tureček – 7. Velecký, 27. a 47. Horňák, 80. Durďák. Popovice: Šesták – Šácha, Tureček (70. Hladný), Halouzska, Mimránek, Haluza, Slavík (48. Hutyra), Musil, Prajza, Hanáček, Křapa. Bánov: Vrábel – Polanský, Gorčík, Kročil, Velecký, Machalík (68. Vrága), Gajdůšek, L. Mahdal, Durďák, P. Mahdalíček, Horňák.

BABICE – HRADČOVICE 1:3 (0:2)

Babicím se závěr sezony vůbec nevydařil. Devátou porážku v řadě jim uštědřily dokonce poslední Hradčovice.

Branky: 25. vlastní, 80. Fusek – 30. Pochylý, 85. Pavlík. Babice: Hájek – Soldán, Chmel, Fusek, Poiselt, Ondriáš (65. Lahola), F. Litoš, Buksa, Chmelík, Liška, Körber. Hradčovice: Kulhavý – Jurčík, Hostýnek, Blaha, Urubčík, Pavlík, Mitáček, Mikulec, Hlaváč, Pochylý, Máčala.

KORYTNÁ – TUPESY 3:2 (2:1)

Fotbalisté Korytné potvrdili parádní finiš výhrou nad Tupesy, které díky lepším vzájemným zápasům přeskočili v konečné tabulce.

Branky: 4. z pen. Navláčil, 10. Janovský, 76. Janík – 31. z pen. Gejdoš, 57. Jaroslav Vávra. Korytná: Michal Málek – Navláčil, Mikláš, Medůsek (51. Martin Málek), Žajga, Janík, Bublík, Vacula (79. Flasar), Machala, Mačálík, Janovský (80. Zámečník). Tupesy: J. Vávra – P. Vávra (63. Madzia), Tříska, Jaroslav Vávra (77. Šimek), Mikula, Maňásek, Kubíček, Bergauer, J. Gejdoš, Bureš (82. M. Gejdoš).