Bitvu o druhé postupové místo vyhrály Košíky

Uherské Hradiště – Jedinou otázku zbývalo odpovědět v posledním kole okresní soutěže. O prvním postupujícím i obou sestupujících bylo jasno, o druhou vstupenku do okresního přeboru ale stále usilovali tři kandidáti. Nakonec ji získaly Košíky, které v přímém souboji udolaly Huštěnovice.

23.6.2011

Vítěz okresní soutěže 2010–2011Foto: archiv

Okresní soutěž
MAŘATICE – STARÉ MĚSTO 3:2 (1:2)

Mařatice měly poslední utkání v sezoně jako součást oslav postupu do Okresního přeboru. Soupeř na to ale nebral ohledy a po dvaceti minutách vedly o dvě branky. Kroča ale brzy snížil, a když Šenk v závěrečných minutách výsledek otočil, mohly oslavy vypuknout naplno.

Branky: 26. z pen. Kroča, 83. a 85. Šenk – 6. O. Hastík, 21. Botek. Mařatice: Matoušek – Šenk, Kroča (90. Knapčík), Prekop, Zbořil, Vyorálek, Tyl, Kovács (46. Piecha), Bída (18. Lžičář), Janků, Zedek. St. Město: Hodulík – Žajdlík, Trávník, Horák, O. Hastík (65. Šatava), Grebeň, Botek, Abrahám (54. Daťko) Šobáň (57. R. Hastík), Svoboda.

KOŠÍKY – HUŠTĚNOVICE 5:2 (2:2)

Domácí potřebovali pro jistotu postupu zvítězit a svůj cíl začali rychle naplňovat. Ve 24. minutě vedli už 2:0 a šampaňské se pomalu dávalo od mrazáku. Hosté ovšem během čtyř minut srovnali a oslavy se na chvilinku odsunuly. Košíky však krátce po přestávce dvěma slepenými góly znovu získaly potřebný klid a v příští sezoně se potkají s Mařaticemi v okresním přeboru.

Branky: 24., 55. z pen. a 71. M. Přílučník, 11. Fedor, 57. Uherka – 29. a 33. Silný. Košíky: Ondruch – Mihal (80. L. Přílučík), Večeřa, Uherka, Šlechta, M. Přílučík, K. Poháněl, Fedor, Bémer, J. Ovsík (82. Vojtek), Hastík (56. M. Ovsík). Huštěnovice: O. Střítecký – M. Střítecký, A. Vaverka, Umlauf, Silný, Petrželka, Malenovský, Černý, Adamík, Durďák, Zlámalík, T. Vaverka (61. Kryška), Kročil.

KNĚŽPOLE B – BUCHLOVICE 3:2 (2:1)

Béčko Kněžpole, které také pošilhávalo po postupu, nezačalo duel s Buchlovicemi dobře a po Mikulově penaltě prohrávalo. Těsně před přestávkou ale domácí dvakrát udeřili, chvíli po obrátce navíc přidal R. Kašný třetí gól. Hosté už pouze snížili na konečných 3:2. Zaváhání Košíků však nepřišlo, a tak se v Kněžpoli postup neslavil.

Branky: 42. z pen. Palčík, 45. Doseděl, 47. R. Kašný – 25. a 75. obě z pen. Mikula. Kněžpole B: Brázdil – Palčík, Večeřa (53. Mazůrek), Varga, Flíbor, Doseděl, Sedlák (26. Kamočai), M. Kozelek (13. T. Kašný), R. Kašný, P. Hruboš, L. Hruboš. Buchlovice: Valeš – B. Marek, Hlůšek, Tomeček (46. Kořínek), Šarata, Mikula, Křiva, Kovařík, Belant, Kotek, Jurča.

PITÍN – OSTROŽSKÁ NOVÁ VES B 1:3 (0:2)

Záloha Ostrožské Nové Vsi završila sezonu šestnáctým vítěztsvím. Zajímavostí je, že ani jednou v průběhu sezony neremizovala.

Branky: 90. z pen. Kavka – 13. Hábl, 40. V. Slezák, 56. Němec. Pitín: Berčík – Švehlík, Zýka, Janota, Voda, Trllo, Struhař, Maňas (23. J. Kozubík), A. Kozubík, Kavka, Bureš. O. N. Ves B: Kadaš – V. Slezák, Kusák, Kosík, Zálešák (62. Petratur), Štěrba, Drechsel, Jurásek, Hábl, Franěk, Němec (83. Kvapil).

POPOVICE – BÁNOV 2:4 (2:2)

Popovice, které míří do Základní třídy, drželi s Bánovem krok pouze v prvním poločase.

Branky: 28. Mimránek, 45. z pen. Tureček – 7. Velecký, 27. a 47. Horňák, 80. Durďák. Popovice: Šesták – Šácha, Tureček (70. Hladný), Halouzska, Mimránek, Haluza, Slavík (48. Hutyra), Musil, Prajza, Hanáček, Křapa. Bánov: Vrábel – Polanský, Gorčík, Kročil, Velecký, Machalík (68. Vrága), Gajdůšek, L. Mahdal, Durďák, P. Mahdalíček, Horňák.

BABICE – HRADČOVICE 1:3 (0:2)

Babicím se závěr sezony vůbec nevydařil. Devátou porážku v řadě jim uštědřily dokonce poslední Hradčovice.

Branky: 25. vlastní, 80. Fusek – 30. Pochylý, 85. Pavlík. Babice: Hájek – Soldán, Chmel, Fusek, Poiselt, Ondriáš (65. Lahola), F. Litoš, Buksa, Chmelík, Liška, Körber. Hradčovice: Kulhavý – Jurčík, Hostýnek, Blaha, Urubčík, Pavlík, Mitáček, Mikulec, Hlaváč, Pochylý, Máčala.

KORYTNÁ – TUPESY 3:2 (2:1)

Fotbalisté Korytné potvrdili parádní finiš výhrou nad Tupesy, které díky lepším vzájemným zápasům přeskočili v konečné tabulce.

Branky: 4. z pen. Navláčil, 10. Janovský, 76. Janík – 31. z pen. Gejdoš, 57. Jaroslav Vávra. Korytná: Michal Málek – Navláčil, Mikláš, Medůsek (51. Martin Málek), Žajga, Janík, Bublík, Vacula (79. Flasar), Machala, Mačálík, Janovský (80. Zámečník). Tupesy: J. Vávra – P. Vávra (63. Madzia), Tříska, Jaroslav Vávra (77. Šimek), Mikula, Maňásek, Kubíček, Bergauer, J. Gejdoš, Bureš (82. M. Gejdoš).

23.6.2011 VSTUP DO DISKUSE

Slovácké divadlo. Ilustrační foto.

Slovácké divadlo vykročilo do nové sezony

Veletiny, Drslavice i Hradčovice už nepočítají s vlastní čističkou

Vychutnejte si léto s Deníkem a hlasujte o váš nejoblíbenější podnik

Hlasujte pro svou nejoblíbenější restauraci, hospodu, bar, pizzerii nebo bistro na střední Moravě.

Startovní listina Barum Rally zdarma ve čtvrtečním Deníku

Deník vám ve svém zítřejším TIŠTENÉM vydání přinese zdarma startovní listinu nadcházejícího víkendového 47. ročníku Barum Czech Rally Zlín. Kromě seznamu pilotů soudobých vozů zde najdete i účastníků 10. ročníku Star Rally. (spo)

ON-LINE: O bolestech zad i cvičení v práci

Co dělat, aby vás nebolela záda? Funguje Vojtova metoda i pro dospělé? A jak si třeba krátce zacvičit během pracovní doby? Nejen na to se můžete ptát vedoucí fyzioterapeutky Kroměřížské nemocnice Pavly Zemanové.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".